בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס זה כל הסיפור 
שילוש לא קדוש 
 
 משולש שווה צלעות    צילום: מתוך ה``קאמה סוטרה``    
סקס זה כל הסיפור |
 

קשר משולש הוא רקמה עדינה העלולה להיפרם בכל רגע. קשר משולש יכול להתפתח לכל מיני כיוונים, צלע אחת יכולה להרגיש מיותרת או ששתי צלעות מתאהבות ונוטשות את הצלע השלישית. הייתכן שהנשגלת בתמונה אינה שמה לב שמאהבה קושר קשר עין עמוק דווקא עם חברתה?, ואולי המבט העמוק של הגבר הוא מבט של הוקרת תודה לתשורה שקיבל מאשתו?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 בלהט האמון ההדדי, התחייבו האחד לשנייה שמעתה לא יצאו לרעות בשדות זרים, אלא יכניסו אל ביתם ומיטתם כל פנטזיה מינית שירצו לממש 
הסיפור הבא גורם לתהות האם גם בימינו יש עדיין הבנה מוגבלת בין המינים? מה גברים יודעים על מחשבותיהן של נשים? וכמה יודעות נשים על המתרוצץ במוח הגברי? והאם יש אמת בקביעה שבתל אביב מתקיימת חגיגת חשק אחת גדולה מסביב לשעון, ושסדום ועמורה מחווירות לעומת ההפקרות המינית בעיר הגדולה.
 

מממשים ביחד, ממששים ביחד

 
הם חיו יחד קרוב לשלוש שנים בדירת גג תל אביבית. לפני שבוע הוא חשף בפניה שמשהו עובר על ליבו, עזב את הדירה ועבר לגור אצל ידידם המשותף. היא מאפרת בתיאטרון והוא משפטן. כבר בתחילת יחסיהם התוודו האחד לשני בדבר חוסר יכולתם להישאר נאמנים לאורך זמן, ובלהט האמון ההדדי על הדברים שנאמרו התחייבו האחד לשנייה שמעתה לא יצאו לרעות בשדות זרים, אלא יכניסו אל ביתם ומיטתם כל פנטזיה מינית שירצו לממש.
 
 
 אהבתו רק הלכה והתעצמה אחרי כל ליל אהבים בשלשה - בלילות בהם נוספת אישה למיטתם הוא כרוך אחריה ומתנהג אליה כאל אלילה 
כהוכחה לאהבתה העצומה אליו דאגה המאפרת להביא אל מיטתם את מיטב חברותיה. בסופי שבוע הפך ביתם לקן אהבים, מעוטר בנרות ריחניים הדולקים דרך קבע, בשטיחים ובמזרונים אתניים שרכשו בחנות רהיטים יוקרתית המייבאת מוצריה ממרוקו. אהבתו של המשפטן האסיר תודה רק הלכה והתעצמה אחרי כל ליל אהבים בשלשה - בלילות בהם נוספת אישה למיטתם הוא כרוך אחריה ומתנהג אליה כאל אלילה.
 
היה זמן שאף הרחיקה לכת והביאה למיטתם את הוד מיתולוגיותה - חברתו לשעבר של אהובה המשפטן, על אף החשש מכוחה המאגי של המיתולוגית על אהובה. שיכרון חושים של מנצחים עטף אותה מעזות המצח של מעשיה, למרות שידעה שהיא משחקת באש. המשפטן נכרך עוד קצת אחר אהובתו הנדיבה והתמסר כולו לטיפול המסור לו זכה משתי נשות חייו בו זמנית, גבר עם הרמון והרמוניה המתקיימים באגדות בלבד.
 

שלוש שנים בשלישייה

אחרי כמעט שלוש שנים כאלו החליטה המאפרת הנדיבה לנסות את אהובה המשפטן והודיעה לו שלסוף השבוע הקרוב היא הזמינה ידיד משותף של שניהם לחגיגת חשק. המשפטן התלהב והתרגש ולמאפרת לא נותר לחשוב אלא שהכל הולך למישרין והנה הגיע תורה להיות מטופלת על ידי שני גברים שללא ספק אוהבים אותה ואף מחבבים האחד את השני.

הערב התחיל נפלא כמצופה והאווירה שפעה חום וחושניות. המוני נרות ריחניים הודלקו בגג הקסום של דירתם ושלושתם השתרעו על הכריות והשטיחים תחת כיפת הכוכבים. שני הגברים ישבו מצידיה של האישה וליטפו ארוכות את פניה, אחר כך השכיבוה והחלו מפשיטים אותה באיטיות מהשמלונת הדקיקה שלבשה והסירו את תחתוניה.
 
המאפרת שכבה הוזה כשהיא עירומה ואיבריה פשוטים לצדדים, שני הגברים עיסו את כפות רגליה בתיאום וידיהם המשיכו במעלה ירכיה. אחר כך עלו אל שדיה וביחד ינקו ונשכו קלות את פטמותיה. בנשיקות ונשיפות חמות ירדו השניים אל שיפולי בטנה התחתונה. המאפרת התענגה בשיכרות עמוקה ומתוקה, ניסתה לומר משהו אך שבה וצללה, מפנה את מלוא המרחב לתשוקה החושנית ששלטה בערב הקסום. השניים פישקו את רגליה, מנשקים ונושפים אל פנים ירכיה נשיקות קטנות וחמות, הם השקוה באלכוהול משובח והחלו שותים יחדיו את מיציה.
 
 נשימותיה הפכו קצרות וכל גופה רעד באקסטזה עילאית, אחר כך צללה ברפיון ענוג ולא הייתה ערה לרגע אחד ששינה הכל בחייהם המשותפים של הזוג 
ידיהם הנחו את אגנה כלפי מעלה וגבה התקמר, האחד ינק את שפתי השושנה הורודות של פותה והשני ליקק את כתר פי הטבעת שלה. מיציה זרמו והכותרת השרירית של אחוריה מסרה את עצמה ללשון הזקורה שננעצה לתוכה. נשימותיה הפכו קצרות וכל גופה רעד באקסטזה עילאית, אחר כך צללה ברפיון ענוג ולא הייתה ערה לרגע אחד ששינה הכל בחייהם המשותפים של הזוג – לשונותיהם של שני הגברים נפגשו, ועל אף שלא נרשם לאף אחד מהם ניסיון קודם במגע חד מיני נסחפו השניים לנשיקה רטובה אי שם בין רגליה של המאפרת.
עוד "סקס זה כל הסיפור" סיפור אירוטי למבוגרים בלבד
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by