בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס זה כל הסיפור 
בחדר האחורי 
 
  צילום: מתוך הקאמה סוטרא    
סקס זה כל הסיפור |
 

מאהב חכם כמו בתמונה יודע שמבט חודר לתוך עיני האישה שעמה הוא מתנה אהבים זה מהלך מנצח, מבט בעיניים מתפרש בדרך כלל כמבט אל עומק הנשמה. גם המיקום הרומנטי של מעשה האהבים תחת כיפת השמיים הוא בחירה מנצחת. הסכינים והחרבות שלמרגלותיהם מרמזים לנו על גבר כוחני שנהנה משליטה. ויש גם חלון עם תריס מורם - להשתגל בחוץ ולהתרגש מהרעיון שיש עיניים הצופות במתרחש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 הג'ינס והמבט האפל שלו הסעירו אותה, היה בו משהו מאיים וממגנט בו זמנית. בינה לבינה סיכמה כי הוא נראה טיפוס מסוכן 
חמש פעמים הוא כבר בעל אותה במחסן של בית הקפה בו היא עובדת ועדיין אינה יודעת עליו דבר, אפילו לא את שמו. לפני יותר משנה היא ראתה אותו בפעם הראשונה, היה זה ערב של תחילת שבוע ובבית הקפה ישבו אנשים בודדים. הוא ישב ולגם באיטיות מהקפה ועקב אחריה במבט שלא השאיר אותה אדישה. גופו היה רחב ושרירי, וראשו מגולח לקרחת שגילתה גולגולת מושלמת. האקדח שבצבץ ממכנסי הג'ינס והמבט האפל שלו הסעירו אותה, היה בו משהו מאיים וממגנט בו זמנית. בינה לבינה סיכמה כי הוא נראה טיפוס מסוכן, אחד שחוקר אנשים בשיטות לא קונבנציונאליות במרתפי השב"כ, או משהו בסגנון.
 
 
בשלב מסוים נכנסה למחסן האחורי כדי לסדר שם דבר מה. תוך כדי פעולות מכאניות שעשו ידיה מוחה סער בקדחתנות, היא ציפתה לו, משהו בתוכה ידע שהוא יבוא אחריה. ואכן, כשכמעט אמרה נואש והחליטה לעזוב את המחסן הוא עמד מולה דומם. שפתיה נפשקו לומר לו דבר מה, אבל הוא הסה אותה במבט מצמית, ואצבעו המורה הונחה על שפתיה לבל תוציא מילה. המלצרית הרגישה על סף עילפון, כאילו כוחה ניגר מגופה הבוער. הזר המסתורי הורה לה בידו לשכב על משטח עבודה מנירוסטה שהיה שם והתבונן בה בריכוז תוך שהיא מתרצה לפקודותיו האילמות. משטח הנירוסטה צינן רק במעט את רגליה החשופות בעד חצאית המיני שלבשה, החשש שמא מישהו ייכנס וריח הסכנה שהטיל עליה הזר חרמנו אותה. היא שכבה שם, מזועזעת מהאומץ של המעשה שלא היה אופייני בשום אופן לחייה הבינוניים עד כה.
 
 
הזר הניח את אקדחו בצד ובידו השנייה חסם את פיה. לפני שהבינה מה קורה הוא כבר היה עמוק בתוך פי הטבעת שלה. הצרחה שעלתה מגרונה נחנקה בפיה החסום, לרגע חשבה שהיא מאבדת את הכרתה בגלל הכאב החד.
 
 כשכף ידו סותמת את פיה לבל תוציא הגה, הוא לוחש לה שכדאי לה לסתום כי היא זונה מטונפת ובוטש באחוריה ביתר כוח 
מאז הוא מופיע אחת לשלושה חודשים בערך בבית הקפה, תמיד בלילות בהם המקום כמעט ריק מאדם. הוא לוגם מעט מהקפה שהזמין ומסמן לה בתנועת ראש קלה לגשת ולחכות לו במחסן. הוא אף פעם לא מפשיט אותה מבגדיה, את תחתוניה הוא מסיט הצידה ומפנה לאבר מינו הגדול והנוקשה חריץ, אחר כך מכוון הביטחוניסט את הזין אל החור של אחוריה ונועץ אותו בחדות, ללא משחק מקדים או חומרי סיכה שילחלחו או ירפו את השריר המכווץ של פי טבעתה. כשכף ידו סותמת את פיה לבל תוציא הגה, הוא לוחש לה שכדאי לה לסתום כי היא זונה מטונפת ובוטש באחוריה ביתר כוח.
 
בליבה היא חולמת על יחסים נורמאליים עם אביר על מרצדס לבנה שיאהב אותה ויבנה לה בית, אבל היא יודעת שאף נסיך עדין ומתחשב לא יגרום לה לסערה והייחום שפושטים בכל גופה כשהביטחוניסט הזר והאכזר הזה משפיל אותה ומכאיב לה.
 
אתמול בערב ראתה אותו שוב. בחוץ היה גשום ובית הקפה היה שומם מלקוחות. בשנייה שנכנס החליטה לאזור אומץ ולדבר איתו על טיב היחסים המוזרים, בלי להיכנע לתסריט הקבוע שהוא מכתיב. הפעם היא לא תסתפק בחדירה אנאלית כואבת וחסרת מגע. בראשה גומלת החלטה לנסות ולשנות משהו בדפוס היחסים שלהם. כמו תמיד, כשנכנס ביקש קפה ולגם ממנו מעט טרם קם ממושבו. היא כבר המתינה לו במחסן, דרוכה ומתוחה. השב"כניק פסע אליה בדממה, נעמד מולה וסימן לה להישכב על משטח הנירוסטה הקר, הוא פרק את אקדחו והניחו על ארגז משקאות שהיה מונח לצידם.
 
המלצרית ניצבה מולו, ולא מיהרה למלא את פקודתו. הזר הביט בה דרוך כשגביניו מתכווצים בזעם כבוש. ככל שניתן בידה היא מנסה לעמוד איתנה ויציבה, היא מישירה אליו מבט ואומרת לו את שמה. עווית הכעס שפשטה על פניו הפחידה אותה, אבל היא המשיכה, ובחצי פה ביקשה שיתייחס גם לשאר האיברים בגופה. הביטחוניסט הביט לתוך עיניה ללא אומר והזיז את ראשו במעין הנהון, היא פירשה זאת כאילו הוא לוקח לתשומת ליבו את דבריה ומשהו בה נרגע מעט.
 
הם עמדו עוד רגע קצר, ולפתע הוא הניף אותה באוויר והושיב אותה על המשטח הקר והמוכר. אחר כך הושיט את ידו אל פניה והעביר ליטוף על מצחה ולאורך פניה, המלצרית המרוגשת כמעט ונשנקה ממגעה העדין של ידו. ואז, בדיוק כשעצמה את עיניה בהתמסרות לרגע הנדיר, לפת בכוח את שיערה מסביב לכף ידו עד שכמעט ניתק מגולגולתה. הוא משך בשיערה עד שהצמיד את גבה אל משטח הנירוסטה וללא שהיות חדר אל אחוריה.
 
אחרי שננעץ לתוכה נעצר לרגע ובלחש אפל ומאיים אמר לה שאחרי מה שיהיה כאן היום היא תהיה שייכת רק לו ושהוא זקוק לה כמו שהיא זקוקה לו. בלי להסיט את מבטו העמוק והמאיים מעיניה ובעודו דופק בגסות את אחוריה שלח הביטחוניסט את ידו אל אקדחו שהיה מונח על ארגז המשקאות ובתנועה מהירה וחדה נעץ את קנה המתכת הקרה אל פותה. הכאב העז שפשט בה והפחד מהאכזריות הלא צפויה שלו רק הגבירו את חרמנותה, דמעות של אושר ואומללות זלגו מעיניה ומיציה זרמו בין רגליה.


עוד "סקס זה כל הסיפור"
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by