בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
יחסים וזוגיות 
כך תטריפי אותו במיטה  
 
  צילום: אימג`בנק/GettyImages    
יחסים וזוגיות |
 
מייט מרפי/ifeel,Cosmopolitan

לפנייך המדריך השלם והלוהט לגוף שלו: מה הוא מרגיש, למה ומתי, ואיך את יכולה להעניק לו מקסימום הנאה. קראי, ישמי וצפי להערצה מוחלטת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מתחילים למעלה

מוח - המוח מפריש כימיקלים שמשפיעים על מה שהגבר שלך מרגיש ורוצה. בשלב ההתעוררות המינית, כשהורמון הדופמין - האחראי על ההרגשה הטובה - מציף את המערכת שלו, הוא ירצה אותך בטירוף. פרץ הדופמין מכניס אותו למצב של אושר עילאי - אם את רוצה לנסות משהו נועז, זה הזמן להציע, כי סביר להניח שהוא יסכים לנסות (הדופמין גם גורם לו לחשוב שאת מושלמת, לכן אל תתביישי).

בזמן הסקס המוח שלו מייצר נוירוכימיקלים מענגים שמשאירים אותו מגורה. ברגע השיא המוח שלו מוצף בהורמון אוקסיטוצין הגורם לו להרגיש יותר קרוב אלייך אבל גם מנומנם.
 
"נשכי בעדינות"
 "נשכי בעדינות" 
 צילום: GettyImages 
 
אוזניים - האוזניים גדושות בקצות עצבים, העור שלהן דק ואין בהן שרירים, ולכן האוזניים שלו רגישות במיוחד למגע. בנוסף, כשהוא מגורה זורם לאזור דם והן הופכות לסופר רגישות. אם את רוצה להדליק אותו, נשכי בעדינות את תנוך האוזן שלו ואת האזור מעליו לפני הסקס.

עיניים - צפייה במראה סקסי מפעילה את החלק במוחו שקשור בתשוקה. תני לו משהו להסתכל עליו בזמן המשחק המקדים. למשל, התפשטי מולו באיטיות. צרי איתו קשר עין מדי פעם במהלך האקט. האישונים שלו מתרחבים כשהוא רואה משהו שמדליק אותו - וכנראה שהוא אוהב את מה שאת עושה. יותר מכך, מחקרים גילו שאישונים מורחבים מושכים את בן המין השני. מבט באישוניו המורחבים ידליק אותך, וכשהוא יראה שאת מתלהבת - הוא יתלהב עוד יותר.
 
 
אף - מחזור הדם נעשה מהיר יותר בזמן סקס, והאף שלו (שמלא בקצות עצבים) הופך לסופר-רגיש. העבירי את שפתייך על גשר אפו או רפרפי בריסייך על קצה האף. גם מעברי האף שלו יתנפחו ויתקשו ויקשו עליו לנשום, לכן הוא עשוי לנשום דרך פיו.

פה - בשלב ההתעוררות הרוק שלו נעשה סמיך יותר והכמות שלו פוחתת. נשקי אותו והעבירי את לשונך על שיניו ועל החך שלו כדי לעזור לו להתגבר על היובש.
 
 

מקום טוב באמצע

חזה - כשההתלהבות גוברת, כלי הדם מתרחבים, הדם זורם בצורה אינטנסיבית לכל חלקי גופו והחזה שלו מתחמם. הפטמות שלו מזדקרות ומתקשות, והרגישות שלהן גוברת. מצצי אותן בעדינות - הוא מרגיש כל דבר בעוצמות מוגברות. ככל שהוא מגורה יותר הוא רוצה גירוי עוד יותר חזק. לכן צבטי בעדינות את פטמותיו כשהוא קרוב לאורגזמה.

לב - בתחילת ההתעוררות המינית הלב שלו פועם בקצב הולך וגובר כדי ליצור מספיק מתח מיני שיאפשר לו להגיע לשיא. התוצאה היא שכשהוא מגיע לקצב מהיר מספיק, הוא ירצה לגמור מיד. שינוי התנוחה כל כמה דקות כדי להאט את קצב הלב שלו יאפשר לו להחזיק מעמד ויגביר את האורגזמה שלו. לידיעתך, הדופק שלו קופץ בשיא ל-180-200 פעימות בדקה (לעומת 60-90 בזמן מנוחה), וחוזר בהדרגה לקצב נורמלי אחרי 10-15 דקות.
 
עמוד שדרה - מערכת העצבים הממוקמת לאורך עמוד השדרה שלו פועלת כמו שוטר התנועה של המוח ומכוונת אותו למלא את הפין בדם ולהשאיר אותו זקוף, להאיץ את הדופק ולכווץ את השרירים בכוח עד שהוא גומר. העצבים שבעמוד השדרה מחוברים ישירות לפין. במהלך המשחק המקדים, החליקי את ציפורנייך מעלה ומטה על הגב שלו או דגדגי אותו בעזרת השדיים שלך - הוא ירגיש את זה למטה!
 
בטן - יש סיבה לכך שהוא מרגיש פרפרים בבטן ליד מישהי שהוא מתלהב ממנה. כשהוא מתחיל להידלק, הוורידים בבטן שלו מתכווצים והדם זורם לפין ולשרירים המקיפים אותו. זרימת הדם המוגברת מעוררת תחושת רפרוף בבטן שלו. ציירי קו בלשונך מקצה הפין לשרירי הבטן כדי להגביר את תחושת העקצוץ.

בלוטות יותרת הכליה - הבלוטות הללו מפרישות אדרנלין לדם ברגע שהבחור נדלק, וגורמות לדופק שלו להאיץ, לקצב פעימות הלב שלו להתגבר ולריאותיו להתרחב. כל אלה מעלים את רמת האנרגיה שלו והופכים אותו לפחות מרוסן. לכן את לא צריכה להיות מופתעת אם הוא מדבר מלוכלך או יותר נועז מבדרך כלל במהלך הסקס.
 

העולם התחתון

כך תטריפי
 כך תטריפי 
 צילום: GettyImages 
 
איבר המין שלו - כשבחור נדלק, דם זורם לשני גופים בתוך איבר המין שלו. מידת ההתנפחות של הגופים האלה קובעת את גודל הזקפה - יש איברים הגדלים פי שלושה ואחרים כמעט ולא גדלים. הדם ממשיך לזרום גם אחרי שהוא מגיע לזקפה מלאה כדי להשאיר אותו קשה.

החלק התחתון של הפין וראשו סופגים פחות דם, והם רכים יותר ורגישים מאוד. הוא ירגיש מדהים כשתגרי את החלקים האלה. נצלי את פוטנציאל העונג שלהם בזמן מין אוראלי: מצצי וסובבי לסירוגין את הלשון שלך סביב ראש הפין. בו זמנית החליקי את ידך מעלה ומטה על האיבר שלו והפעילי לחץ יציב על הצדדים.

אשכים - כמה דקות אחרי שהוא מתחיל להתעורר, האשכים שלו נעשים יותר רגישים מהרגיל. בו זמנית שק האשכים מתכווץ ומושך אותם כלפי מעלה וקרוב יותר לגופו. לטפי אותם לאט ובעדינות בתחילה, כאילו את מחזיקה ביצים עדינות. כשהוא מגורה, את יכולה להחזיק באשכים שלו יותר בקשיחות. כשהוא גומר, השרירים הנמצאים ליד החלק האחורי של שק האשכים מתכווצים כדי לעזור לדחוף את הזרע לתוך הפין. חלק מהבחורים ייהנו אם תמשכי בעדינות את האשכים שלהם כשהם על סף אורגזמה.
 
תחת - התחת שלו, ובעיקר פי הטבעת, מלאים בעצבים שרגישותם גוברת מתחילת ההתעוררות המינית ועד לרגע השיא. העניקי לאזור הזה את תשומת הלב הסקסית שמגיעה לו - אם הבחור אמיץ מספיק. כשאתם בתנוחה המיסיונרית, ציירי בעדינות מעגלים גדולים סביב פי הטבעת שלו כדי לבדוק אם נוח לו שאת מתקרבת לכניסה האחורית שלו. אם נראה לך שהוא נהנה מזה, הקטיני בהדרגה את המעגלים. כשהוא מתקרב לשיא, געי בו "בקשיחות" - תני לו טפיחה על התחת או תפסי אותו כדי לקרב אותו אלייך.
 
חיץ הנקבים (פרינאום) - הרקמה העדינה שבין האשכים לפי הטבעת שלו מתנפחת והופכת לנקודה נפוחה ולוהטת כשהוא מתחיל להידלק, ונשארת אולטרה-רגישה במהלך הפעילות. הוא ירגיש נפלא אם תפעילי לחץ יציב על האזור (שפשפי אותו בתנועה מעגלית בעזרת האגודל או פרק האצבע) במהלך משחק המקדים או הסקס. בונוס: לחיצה על הפרינאום מגרה גם את בלוטת הערמונית שלו - כלומר את נקודת ה-G הגברית - שנמצאת בדיוק מעליה בתוך הגוף שלו. משחק עם רווח כפול!
 
ירכיים - הדם שזורם לאיבר המין מגיע גם לחלק העליון של הירכיים והופך אותן לרגישות במיוחד (בעיקר בחלק הפנימי של הרגל שבו העור דק יותר). נשקי קלות את האזור או העבירי עליו בעדינות את קצות אצבעותייך לפני הסקס. במהלך החדירה הירכיים שלו מתכווצות בכל פעם שהוא דוחף, ואז נמתחות בחוזקה כשהוא מגיע לשיא. העניקי לו מסז' אחרי שהוא מגיע לאורגזמה כדי להרגיע את שרירי הירכיים שלו.
 
כפות רגליים - אולי תופתעי לדעת שיש קשר נוירולוגי בין כפות הרגליים שלו - ובעיקר האצבעות - לאיבר המין שלו. האזור במוח שלו שמווסת את התחושה בכפות הרגליים נמצא ליד האזור ששולט בזקפה שלו. נגיעה ברגליים שלו בכל שלב של הפעילות - מסז' לכפות הרגליים כשאתם מתחילים להתחמם או תפיסתן כשאת רוכבת עליו הפוך - תגרום לתחושות עזות בפין שלו. התכווצויות חזקות כשהוא גומר יכולות לגרום לו לקשת את כפות רגליו, לרעוד ללא שליטה ולהצליב את אצבעות רגליו. היי, כבר אמרנו שזה סקס מסעיר.


לקבלת גיליון ראשון של מגזין COSMOPOLITAN במתנה
עוד ב-ifeel אהבה
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by