בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס זה כל הסיפור 
הפרדה מינית 

הפרדה מינית

 
סקס זה כל הסיפור |
 
אורית עציוני

החוק בישראל קובע כי העובד/ת שלא הביע/ה התנגדות למעשים המיניים שביצע הממונה במקום העבודה, אין בה לסייע להגנתו של הנאשם בהטרדה מינית משום שהפיתוי נעשה בזדון. ונשאלת השאלה: האם אין טיבו של כל פיתוי זדוני מעט מיסודו? והאם אין זדוניותו היא גם סוד קסמו? - סיפור אירוטי למבוגרים בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כשנכנס בבוקר למבואה המפוארת של משרד הפרסום מסרה לו המזכירה מעטפה שהכילה מכתב, בו נאמר כי עקב שיקולים מקצועיים, הוחלט להפסיק את עבודתו בחברה לאלתר. בתחתית המכתב התנוסס שמה המודפס, ועליו חתימתה האישית בעט שחור.

הוא רתח מזעם, המעידה הקטנה שמעד יום קודם לכן, גררה עונש כבד מדי לטעמו. בסך הכל לא פירש נכון את דבריה ואת שפת גופה, אך משהעמידה אותו על מקומו התנצל, ונראה היה כאילו היא מקבלת את ההתנצלות ואינה מתכוונת לנקוט בצעד הנורא הזה ולהעיף אותו מהעבודה.
 
 הוא המתין לרגע שיראה אותה יוצאת עם רכבה מהחניון, ההחלטה להבהיר לה את הנזק שגרמה לו מסמרה אותו למקומו 
בתחילה האשים את עצמו בלבד, אך ככל שנקפו השעות העביר חלק מהאשמה גם אליה. בוודאות הרגיש כל מיני רמזים מצדה - עוד בראיון העבודה שערכה לו לפני שלושה חודשים חש בבירור שבין שאלותיה על כישוריו המקצועיים כמעצב גראפי, היא בוחנת גם את זרועותיו השריריות. בנוסף לכך, כמעט בכל פעם שעברה ליד עמדת המחשב בה עבד עצרה ורכנה אליו, כשיד אחת מרפרפת על כתפו ושדיה המתפרצים דרך חולצת הצווארון פתוחת הכפתורים סמוכים לפרצופו.
 
 
ההיגיון אמר שלא ייתכן כי המתח הגבוה שחש ביניהם לכל אורך התקופה בה עבד במשרד - ובמיוחד לאורכו המייגע של יום האתמול - היה פרי דמיונו. אותו המתח שנבנה כבר כשניגשה אליו בבוקר, רכנה אליו ושאלה האם הוא מוכן ליום הארוך שמצפה להם. ואף הוסיפה בקולה העמוק ובחיוך נוצר משמעויות כמוסות, שבוודאי ייכנסו לשעות הקטנות של הלילה, עד שתסתיים הפקת הפרזנטציה לחברת הענק ששוקלת לרכוש את שירותי הפרסום שלהם.
 
מהרגע שקיבל את מכתב הפיטורים הסתובב מורעל ברחובות, שעות ארוכות צעדו רגליו, נושאות אותו לשום מקום, בחוץ השתוללה רוח קרה אך הוא לא חש בקור. מוחו קדח, המחשבות התחלפו בין אלו שהחליטו שכדאי לו ללכת להתרפס ולהתחנן אל ליבה - בתקווה שתחזיר אותו לעבודה, לבין מחשבות על כך שמגיע לה שיבוא ויוכיח אותה על נבזות ליבה ועל כך שההתגרויות הקלילות שלה בו לאורך עבודתם המשותפת גובלות לטעמו בתחום האפור של הגדרת הטרדה מינית.
 
אחרי שעות של שוטטות ברחובות מצא עצמו עומד בסמוך לחניון של בניין המשרדים היוקרתי בו שכן המשרד, הגשם השוטף שהחל לרדת הרטיב אותו עד לשד עצמותיו אך הוא לא שם לב לכך. הוא המתין לרגע שיראה אותה יוצאת עם רכבה מהחניון, ההחלטה להבהיר לה את הנזק שגרמה לו מסמרה אותו למקומו.
 
 בעודו הולך שפוף לכיוון התחנה שמע צפצוף מכונית מאחוריו, הוא הפנה את ראשו וראה אותה ישובה במכונית הכסופה והמפוארת שלה 
זמן רב המתין שם רטוב עד לשד עצמותיו ורועד מקור, עד שלבסוף הרגיש כאידיוט גמור, התעשת על עצמו והחליט לוותר על העניין. הוא פנה לכיוון תחנת האוטובוס, כל רצונו היה להגיע הביתה, לפשוט מעליו את הבגדים הרטובים ואת העננה הכבדה שרבצה עליו.
 
בעודו הולך שפוף לכיוון התחנה שמע צפצוף מכונית מאחוריו, הוא הפנה את ראשו וראה אותה ישובה במכונית הכסופה והמפוארת שלה, היא חייכה אליו וסימנה לו בידה שיבוא. לרגע חשב להתעלם ממנה, אך נמלך בדעתו וקרב אל מכוניתה. היא פתחה לו את הדלת, הזמינה אותו להיכנס ושאלה אותו לכתובתו.
 
בתחילה ניסה לסרב לנדיבותה ואמר שאין לו בעיה לחכות לאוטובוס, אך היא התעקשה להביא אותו עד לדלת ביתו. החימום הנעים שברכב לעומת הסערה שבחוץ הכריעו את התנגדותו. הם נסעו כברת דרך בשתיקה, במוחו רצו כל מיני משפטים שחשב לומר לה עוד מהבוקר, אך שיתוק אחז בו והוא לא הוציא הגה. שוב החל גואה בתוכו כעס כלפי חוסר ההגינות שנהגה כלפיו. אחרי הכל, חטאו היחיד היה שהתבלבל מהתשדורת המתגרה שלה כלפיו, וברגע טיפשי אחד עשה טעות יקרה מדי.
 
בסך הכל אהב את מקום העבודה, הוא החשיב עצמו כעובד מסור ואחראי, ואף היה מלא הערכה אליה כמעבידה. היא הייתה מבוגרת ממנו בקושי בעשור והקימה את המשרד המצליח בעשר אצבעותיה. הוא אהב את חריצותה, את הדרך המקצועית בה ניהלה את המשרד ואת הלבביות שהפגינה כלפי כלל העובדים בחברה, בכירים וזוטרים כאחד.
 
כל המשרד נרתם לפרזנטציה המסובכת, השעה כבר הייתה כעשר בלילה כשהתקרבה אליו יתר על המידה ליד מכונת הקפה. היא התבוננה בו כשהמתיק את כוס הקפה שלו והקניטה באמירה על היחס בין המתיקות של האדם לכמות הסוכר שהוא מעדיף.
 
השעה המאוחרת והאמירה המתגרה בלבלו אותו והוא הסתובב אליה, אחז במותניה והצמיד אותה אליו. היא הביטה בו במבט חמור והרחיקה אותו ממנה. תגובתה כיווצה אותו, מיד התנצל על התנהגותו המטופשת. היא קיבלה את ההתנצלות והיה נראה שהרגע המביך הזה מאחוריו.
 
הגרפיקאי הממורמר ישב במכונית המחוממת, רטוב ומכונס בכעסו, ולא הביט במעבידתו. היא האטה וסטתה לשולי הכביש, משכה את בלם היד, החלישה את הרדיו שניגן שירי חורף, פשפשה בארנקה, שלפה משם משהו שנראה ככרטיס ביקור והושיטה לו את הכרטיס בחיוך.
 
על הכרטיס התנוסס לוגו של אחת מחברות הפרסום המובילות בארץ, ומתחתיו שמו של מנכ"ל החברה. הוא לא הצליח לרדת לסוף דעתה והבעת פניו נראתה חשדנית. היא צחקה וביקשה ממנו להניח לסבר הפנים החמור לרגע משום שהשם על כרטיס הביקור הוא שמו של הבוס החדש שלו, ושממחר בבוקר - אם הוא חפץ בכך כמובן - הוא עובד כמעצב גראפי במשרד הפרסום הנכסף, בשכר גבוה יותר ממה שהיא שילמה לו.
 
להגיע למשרת מעצב גראפי במשרד המדובר היה בגדר חלום רטוב ובכל זאת התקשה להבין את מעשיה. שוב חייכה למראה גביניו המכווצים והיא שאלה מה לא מובן לו. הוא פתח את שפתיו בניסיון לענות לה, אך פיו נחסם על ידי שפתיה הרכות בנשיקה רכה וארוכה. היא ניתקה שפתיה מפיו ונשארה רוכנת אליו כשפניה קרובות לפניו ומבטה מעמיק אל תוך עיניו.
 
הוא התקשה להאמין למזל הטוב ששפר עליו, וכיצד הופך היום הגרוע הזה ליום יחיד במינו. פניה הצחורות ועיני השקד שלה היו מושלמים בעיניו, חמימות מענגת פשטה בגופו הרטוב. הוא שלח ידו אל צווארה הארוך והמושלם והצמיד את שפתיו אל פיה המתוק, לשונותיהם התלפפו האחת בשנייה לנשיקה ארוכה שהטריפה את כל חושיו. ריחה היה רענן כאילו יצאה כרגע ממקלחת ולא מיום עבודה ארוך.
 
 הוא התקשה להאמין למזל הטוב ששפר עליו, וכיצד הופך היום הגרוע הזה ליום יחיד במינו. חמימות מענגת פשטה בגופו הרטוב 
מבלי לנתק את שפתיה מפיו החלה משחררת את הזין מכבלי מכנסיו, עיניה הפקוחות לא הסירו מבט מעיניו, התרגשות אדירה מילאה את כל חלל גופו והוא כמעט ושאג מהאושר שהציף אותו. ידה לפתה את אשכיו, היא ניתקה את שפתיה מפיו והחלה יורדת אל מפשעתו. שפתיה קלטו את ראש הזין, לשונה השתרבבה וליקקה בתנועות סיבוביות וארוכות את כותרתו הרגישה כשידה מעסה בסיבובים עולים ויורדים את בסיס האבר הזקוף כתורן. מדי פעם לכסנה את עיניה לכיוונו, היא נראתה כל כך סקסית עם הזין בפה. הוא התפלל שהרגע הזה לא יחלוף לעולם.
 
בעודה מוצצת שלחה יד שנייה אל הידית המורידה את המושב שלו ומשכה אותה בזריזות. בחוץ ניתך הגשם בכל עוזו על השמשות ועל פח המכונית, בכביש משמאל השתרכה שיירת מכוניות ועל המדרכה מימין עבר מדי פעם מישהו בריצה שפופה מפני המבול.
 
הוא שכב על גבו במושב המורד והתבונן ביצור הנשי המושלם שיונק את אברו בתאווה והרגיש מאוהב. הגרפיקאי משך אליו את מעבידתו לשעבר וזו עלתה בפיסוק על מותניו. הוא שלח יד מתחת לחצאיתה, מפשעתה בערה והוא קרע את הגרביון שלרגליה. להפתעתו גילה שאין היא לובשת תחתונים מתחתיו, שתיים מאצבעותיו החליקו עמוק ככל הניתן אל פותה החם והרטוב ואצבע שלישית ננעצה בפי טבעתה. אנקת עונג נפלטה מפיה, הוא החדיר והוציא את אצבעותיו בקצב אחיד, ממלא את שני חוריה בו זמנית.
 
עיניה העצומות בריכוז, המבט המגורה על פניה וקולות הגניחה שבקעו מגרונה הסעירו את כל חושיו, הוא שלף את אצבעותיו מתוכה, והיא אחזה בבסיס הזין הזקור כטיל המוכן לשיגור והשתחלה עליו. הוא חש כיצד מפלח הזין את שפתי הוונוס שנמתחות ומתרחבות לכבודו, כל הנוזלים בגופו פעפעו והוא חשב שעוד רגע יתפוצץ מאושר ומאורגזמה.
 
היא עצרה לרגע עד שנרגע מעט ופרמה אט-אט את כפתורי חולצתה, לעיניו נגלתה חזיית תחרה לבנה, הוא נשם עמוקות כשפתחה את הסוגר הקדמי של חזייתה, הפטמות הזקורות של שדיה הגדולים התריסו מול פניו בהתגרות הוא שלח ידיו והחל מועך את השדיים החצופים וצובט את הפטמות המגורות. מעבידתו היפיפייה נהמה וגרגרה בפינוק חתולי, והחלה מניעה את אגנה מעלה ומטה, בולעת לתוכה את הזין הגדול והרותח, הוא אחז בחוזקה בשדיים החצופים. עיניו נפקחו, וכשכל גופו רעד באקסטאזה הבחין בזוג עיניים בולשות בהם דרך שמשת החלון המכוסה באדים.


עוד "סקס זה כל הסיפור"
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by