בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
הורים וילדים  
מצעד האמהות השוות  
 
 מאמצות או מתאמצות?    צילום: אילוסטרציה: אימג`בנק/gettyimages    
הורים וילדים  |
 
לימור גריף

מי היא המאמי הכי שווה בהוליווד? לרגל יום האישה הבינלאומי הגיע הזמן לבדוק, מה מסתתר מתחת לסינרן של החטובות, העשירות, המתאמצות והמאמצות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מדונה, דמי מור, אנג'לינה ג'ולי, ג'ני מקארתי ומיה פארו – איזו אמא הוליוודית הכי שווה?
 

אנג'לינה ג'ולי

אנג'לינה ג'ולי -מאמצת סידרתית
 אנג'לינה ג'ולי -מאמצת סידרתית  
 צילום: אימג'בנק/gettyimages 
 
נתוני פתיחה: נולדה ב-4 ביוני 1975.
נתוני גזרה: נראה שעבור ג'ולי, ההריונות לא היו קשים כלל. עלייתה במשקל נראתה סבירה למדי. וכחודש לאחר לידת ביתם המשותפת - שילה נובל, כבר הופיעה לצידו של בעלה, עם צאת סרטו החדש.
החיים בסרט: דווקא סרטיה הצליחו להעלות את תדמיתה המקצועית והפכוה לאחת הנשים היפות בעולם. ביניהם: טומב ריידר, ג'יה, אספן העצמות, נערה בהפרעה, עקיצה בשישים שניות, מבוקש, קונג פו פנדה, ההחלפה ועוד. ג'ולי זכתה בשלושה פרסי גלובוס הזהב ובאוסקר אחד, על תפקיד משנה בסרט "נערה בהפרעה", שעזר לדמותה לקבל מימדים שונים.
מתאמצת או מאמצת? גם וגם. מאמציה הראשונים החלו יחד עם בעלה השני ביל ת'ורנטון, השניים אימצו את מדוקס צ'יוון, תינוק קמבודי, בן 7 חודשים. לאחר גירושיהם, אימצה ג'ולי גם את זהרה מרלי, תינוקת או"ם אתיופית בת שישה חודשים. במאמץ אישי גדול, שאפילו נראה מתבקש למדי, היא נשאה ברחמה בשנת 2006 את ביתה המשותפת לה ולבראד פיט, שילה נובל. אך לא חדלה מלאמץ, וסמוך ללידה, אימצו הצמד הנוצץ את פקס ת'יין, יתום וייטנאמי. כבר בשנת 2008 החליטה האם הטרייה להרות שוב והודיעה כי היא נושאת את תאומיו של פיט – בן ובת. ביולי 2008 נולד הצמד הבלונדיני והפך את משפחת פיט-ג'ולי לאכסניית ילדים מפרכת, בת 8 נפשות.
הו מאמא: האם ששת ילדיהם המשותפים של ג'ולי ופיט ישלמו על כך מחיר כבד? עדיין לא ידוע. כן נוכל לומר שההשפעות היחידות הבולטות לעין, הן השפעותיה של התקשורת. שאלה נוספת שיכולה להישאל היא, האם יתקיימו הבדלים בין הילדים המאומצים לילדיהם הביולוגים של השניים?
 

ג'ני מקארתי

ג'ני מקארתי. מוכיחה אמהות אמיצה
 ג'ני מקארתי. מוכיחה אמהות אמיצה 
 צילום: אימג'בנק/gettyimages 
 
נתוני פתיחה: נולדה ב – 1 בנובמבר 1972.
נתוני גזרה: ג'ני היא דוגמנית בעוונותיה ושומרת היטב על גזרתה, כך נצפתה גם אחרי הלידה.
החיים בסרט: מקארתי החלה את דרכה כנערת שער של פלייבוי, מה שזיכה אותה בתואר "נערת פלייבוי לשנת 94" והביא לחשיפתה הרבה. עם השתלשלות הקריירה המקצועית שלה, הנחתה את התוכנית "אבנים חמות" בערוץ פלייבוי ותוכנית ב MTV, כיכבה בתפקיד משני בקומדיית הקולנוע "הטיפשים", השיקה את "המופע של ג'ני מקארתי", שהצליח מאוד והוביל אותה למופע בשם "ג'ני", שנחל כישלון חרוץ, שהביא אותה לשוב ולפקוד את השער של מגאזין פלייבוי. עוד כיכבה מקארתי בסרטים ה"כדור מת מצחוק", "צעקה 3", "יהלומים", "אהבה מלוכלכת" ועוד.
מתאמצת או מאמצת? ג'ני היא אמא מתאמצת לאוון בן החמש שסובל מאוטיזם. בראיונה לאופרה ווינפרי היא התעקשה שלא לקרוא לו אוטיסט וסיפרה על הספר שכתבה בעקבות גידולו. הספר מתאר את תהליך ההחלמה של בנה בעקבות שיטות שאימצה לעצמה בדרך הטיפול שלו.
הו מאמא: אנחנו מכתירים את ג'ני כאמא אמיצה שיכולה להתגאות בעבודתה האימהית המשובחת, במסירותה ודאגתה לרווחת בנה הקטן וביכולתה להעביר מסר של תקווה לאימהות נוספות ברחבי העולם.
 
 

מדונה

הלו אפריקה. מדונה
 הלו אפריקה. מדונה  
 צילום: אימג'בנק/gettyimages 
 
נתוני פתיחה: נולדה ב – 16 לאוגוסט 1959.
נתוני גזרה: עם הגזרה של מדונה לא נוכל לעולם להתווכח. היא אימם של לורדס, רוקו ודייוויד ונראית כאילו לא ילדה מעולם, בעיקר בזכות אימוני הכושר הקפדניים שלה.
החיים בסרט: פרט למוסיקה וסיבובי הופעות, שזכו להצלחה עולמית חסרת תקדים, מדונה ניסתה גם ניסתה את מזלה בקולנוע. הניסיון הראשון היה ב- 1985 בתפקידים משניים, ותפקיד ראשי בסרט "סוזאן סוזאן", שזכה להצלחה גדולה. עוד סרטים בהם השתתפה היו ב"מיטה עם מדונה", "הפתעה בשנגחאי", "ליגה משלהן", "הדבר הטוב הבא", "אוויטה", "גוף הראייה" ועוד. ב- 2007 היא הצהירה כי מאסה במשחק וכי בכוונתה להתמקד בבימוי.
מתאמצת או מאמצת? למדונה שלושה ילדים: לורדס, בתה הביולוגית מיחסים שניהלה בזמנו עם מאמן הכושר שלה קרלוס ליאון, רוקו, בנה הביולוגי מגאי ריצ'י – איתו התחתנה בשנת 2000, ובנם המאומץ דייויד.
הו מאמא: השפעה רגשית ואולי גם אישיותית קשה, עבור שלושה ילדים שלכל אחד מהם אבא שונה ואם לא די בזה, השפעת הגירושים המתוקשרים שניהלו גיא ריצ'י ומדונה.
 

דמי מור

דמי מור. עשתה היסטוריה
 דמי מור. עשתה היסטוריה  
 צילום: אימג'בנק/gettyimages 
 
נתוני פתיחה: נולדה ב – 11 לנובמבר 1962.
נתוני גזרה: כשאת יוצאת עם מישהו בשנות השלושים לחייו, את חייבת להקפיד על גזרה מתאימה ואת זה דמי יודעת לעשות הכי טוב שאפשר.
החיים בסרט: בשנות ה – 90, הייתה דמי השחקנית המרוויחה ביותר בהוליווד, זאת בעקבות ההצלחות של סרטיה "רוח רפאים", "בחורים טובים" ו"הצעה מגונה". היא השתתפה גם בסרטים "אות קלון", "המושבעת", "סטרפטיז" ועוד, שלא זכו לביקורות חיוביות. לאחר הפסקת משחק ארוכה, זכינו לראותה במיטב חיטוביה כשחקנית משנה ב"מלאכיות של צ'ארלי – בהילוך גבוה", שם עמדה בגאווה בתחרות מול חברותיה למסך, הצעירות ממנה בעשרות שנים.
מתאמצת או מאמצת? לדמי שלוש בנות מהשחקן האגדי לא פחות ברוס וויליס: רומר גלן, סקוט לארו וטלולה בל.
הו מאמא: דמי היתה ההוליוודית הראשונה שחשפה קימורים על שער ה"וואניטי פייר" בעודה בהריון מתקדם ובכך פרצה את הסכר עבור סלבריטאיות רבות שעשו כמותה בעודן בהריון. בל נשכח את העובדה שדמי מנהלת זוגיות מבטיחה עם גבר שצעיר ממנה ב – 16 שנים - בהחלט מושא קנאה לאמהות שעברו את גיל הארבעים.
 

מיה פארו

הסרט מחקה את החיים
 הסרט מחקה את החיים  
 צילום: אימג'בנק/gettyimages 
 
נתוני פתיחה: נולדה ב- 9 בפברואר 1945.
נתוני גזרה: רזה היתה ורזה תישאר.
החיים בסרט: בסוף שנות השישים השתתפה פארו בסרט המפורסם "תינוקה של רוזמרי" כאישה המשוכנעת שהיא נושאת ברחמה את צאצאו הטרי של השטן בכבודו ובעצמו. מכאן התגלגלו עקבותיה בין כמה סרטי במאים נחשבים. ברזומה המפואר שלה נמצאים הסרטים: "שושנת קהיר הסגולה", "חנה ואחיותיה", "ימי הרדיו", "אליס", "צללים וערפל", "בעלים ונשים" ועוד. ארבעים סרטים באמתחתא ופסלון גלובוס זהב אחד.
מתאמצת או מאמצת? פארו הצטיירה כאמא אגדית: מאמצת ובהחלט מתאמצת ומאחורי סיפור חייה, רקע לא קל במיוחד: בתחילת דרכה היא נישאה למוזיקאי אנדרה פרווין, ועימו הרחיבה את משפחתה עם שלושה ילדים פרי בטנה ושלושה ילדים מאומצים. כבר בשבת 79 החליטו הזוג שהתפאר במשפחה מרובת ילדים להתגרש. מהר מאוד הפכה פארו לבת זוגו של וודי אלן, ובשנת 87 היא ילדה את בנם המשותף. על הדרך המשיכו השניים במורשתה ואימצו בן ובת נוספים. בשנת 92 גילתה פארו לאכזבתה שבן זוגה וודי אלן, מנהל רומן סודי עם ביתה המאומצת סון יי פרווין. היא כמובן האשימה אותו בפדופיליה, שכן הפרש השנים בין אלן לסון יין עומד על 35 שנים. על הדרך הוסיפה לרשימה גם ניצול מיני של בתם בת השבע – דילן.
הו מאמא: עם יותר מעשרה ילדים תחת כנפיה, נראה כי מדובר בקבוצת כדורגל אישית שכנראה אוגרת בתוכה אי אילו לבטים, תסכולים ומשקעים, שמן הצד נראים קשים מאד לטיפול, במיוחד על רקע השערוריה שיצר וודי אלן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by