בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס זה כל הסיפור 
שבת חתן 
 
  צילום: אימג`בנק/GettyImages    
סקס זה כל הסיפור |
 
אורית עציוני

מחקרים שנערכו על ידי סקסולוגים ופסיכולוגים קבעו שיחסי מין טובים ומספקים הם ערובה לזוגיות מוצלחת. הפסקה בפעילות מינית עלולה ליצור בקרב אחד מבני הזוג את התחושה שאינם רצויים עוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 האיפור שהדמעות רקחו לבוץ צבעוני חנקו אותה בהדגישם את עליבותה. היא שנאה אותו ואיחלה לו את כל האסונות שבעולם 
חלק גדול מהמוזמנים כבר עמדו באולם קבלת הפנים ונשנשו ממגשי הסושי שנשאו המלצרים של גן האירועים. הכלה הנסערת הסתתרה עם אמה ואחותה בחדר צדדי ולא חדלה מלגדף את העתיד להיות בעלה שנעדר מליל אמש כאילו בלעה אותו האדמה.מחוך השמלה החנוט לגופה והאיפור שהדמעות רקחו לבוץ צבעוני חנקו אותה בהדגישם את עליבותה. היא שנאה אותו ואיחלה לו את כל האסונות שבעולם.
 
 
בינה לבין עצמה הודתה שהתיעוב כלפיו צובר תאוצה בתוכה כבר זמן מה, וההברזה שלו היא רק עוד שיא בהתנהגותו המעצבנת. לכל אורך הפקת החתונה הוא התנהג כחדל אישים בעיניה והיא לא חסכה ממנו ביקורת צולבת. חילוקי הדעות לגבי התכנונים והסידורים הכרוכים ביום השמח בחייהם חיבלו ביחסים, עד שבחודשיים האחרונים לא קיימו יחסי מין אפילו פעם אחת.
 
 
כשסיפר לה על מסיבת הרווקים שעומדים לערוך לו חבריו היא נטרפה מכעס, הרעיון של חשפנית עירומה שתתחכך בו העביר אותה על דעתה מרוב קנאה. בתחילה ניסתה להניא אותו מהרעיון במילים מתוקות ובתחנונים, אחר כך עברה לטון מאיים שהתחלף בדמעות, וכשכל זה לא הועיל היא פשוט איבדה שליטה והתנפלה עליו בצרחות שנשמעו בכל השכונה.
 
למרות הבכי והאיומים הוא לא וויתר, אך כשיצא אמש למסיבת הרווקים הייתה על פניו הבעת מיאוס וייאוש שגרמו לה להיבהל קלות. אחר כך טלפנה להתנצל ולאחל לו מסיבה מוצלחת אך הוא לא ענה, לא בפעם הראשונה, וגם לא כשניסתה שוב ושוב בעשרות הפעמים הבאות.
 
שניים מחבריו הטובים אספו אותו כשירד מביתו למסיבה שתוכננה להיערך בסוויטה יוקרתית ששכרו עבור הערב המיוחד. כל הדרך לבית המלון היה שקוע בהרהורים על דרך מילוט מהקטסטרופה העומדת להתרחש בחייו אם יתחתן עם חברתו הנעה בין מצבי רוח קיצוניים ורומסת את אישיותו עד דוק. החתן התכנס בעצמו, מסיבת רווקים בסוויטה מפוארת לא עניינה אותו כהוא זה. בנסיעה לאורך הטיילת התמסרו חבריו ביניהם בבדיחות על חשבון מצבו האומלל, ועל החופש הגדול שמסתיים עבורו מחר.
 
 כעס כבוש הציף אותו, מבחינתו היה לה חלק גדול בהחלטה הפזיזה שלו להתחתן עם הבחורה הראשונה שאספה אותו שבור לחיקה 
החתן המדוכדך לא שיתף פעולה, המריבה עם כלתו לעתיד טרם היציאה מהבית התישה אותו, הוא הסב ראשו לחלון והביט אל הים המתמזג עם השמיים באופק. מחשבותיו נדדו לאהובתו הקודמת שנטשה אותו שנה קודם לכן לטובת עבודה בארצות הברית. הוא חשב בציניות מרירה על הסמליות בכך שבדיוק ביום חתונתו תמלא שנה לתאריך נסיעתה. הגעגועים שפשטו בו העציבו אותו והעצימו את ייאושו מעניין החתונה. כעס כבוש הציף אותו, מבחינתו היה לה חלק גדול בהחלטה הפזיזה שלו להתחתן עם הבחורה הראשונה שאספה אותו שבור לחיקה.
 
לפני שנסעה שוחחו כל הלילה, היא לא הבינה את הנחרצות שלו לנתק עמה כל קשר אחרי שתיסע. מצדה הייתה מוכנה לפגישות דו חודשיות על פני שתי היבשות הרחוקות, עד שיעברו ארבעת חודשי העבודה בחווה האורגנית. ההצעה לעבוד בחווה קסמה לה, וארבעה חודשים נראו בעיניה זמן סביר שלא אמור לפגוע בזוגיותם. אך משסיפרה לו על ההצעה הכרוכה בנסיעה, התבצר בעמדתו וביקש להיפרד.
 
בארבעת החודשים הראשונים אחרי נסיעתה הוא שקע בדיכאון – רוב הזמן רבץ על הספה, כמעט ולא אכל, עזב את עבודתו, לא ענה לטלפונים ונראה כחירש המסתובב אבוד בקונצרט רוק. בתום התקופה שמע דרך חבר משותף שהיא אינה מתכוונת לחזור בזמן הקרוב. חבריו המודאגים ממצבו החלו מוציאים אותו לבלות בעל כורחו. באחת היציאות הכיר את חברתו הנוכחית, היא עברה לגור איתו מיד ואחרי שלושה חודשים היו מאורסים.
 
כשהגיעו לקרבת בית המלון ניסה לומר לחבריו כי אין לו חשק למסיבה פרועה עם הרבה אלכוהול וחשפנית, אך הם ביטלו את דבריו ואמרו כי אין פה עניין של בחירה, אלא של מסורת, ולאף אחד אין זכות לחבל במנהגים עתיקים.
 
משנכנסו לבית המלון ברך אותו פקיד הקבלה על חתונתו ומסר להם את הכרטיס המגנטי לסוויטה המלכותית. כשיצאו ממעלית הזכוכית בקומה העשירית עצרו אותו שני חבריו וכיסו את עיניו בבנדנה. קולות ההתנגדות שניסה להביע גוועו לתוך צחוקם המתגלגל. הוא הובל על ידם לאורך המסדרון וחש מצוקה קלה של חוסר אונים - גם בגלל העיוורון וגם משום חוסר החשק להילולה כשהוא שרוי במצב רוח ירוד כל כך. ליד הדלת נעצרו לרגע, הוא שמע את חבריו פותחים את דלת הסוויטה וחש את ידיהם על כתפיו, משדלות אותו להיכנס.
 
 גל חרמנות עבר בו, מעולם לא ביקר אצל זונה. הוקל לו מכך שבמקום מסיבה מסורתית הומה מרעש עם חשפנית מענטזת, סידרו לו חבריו מסיבה פרטית 
החתן הסומא פסע פנימה ושמע את הדלת נטרקת מאחוריו, הוא שאל את חבריו אם אפשר להסיר את כיסוי העיניים והופתע לשמוע קול נשי רך שלחש לו להמתין עם הכיסוי. הוא גיחך לעצמו על חבריו הערמומיים שהשאירו אותו עם החשפנית ונעלמו. החתן לעתיד תהה אם בחושיהם החדים קלטו חבריו את מצוקתו המינית משום שלא עסק בפעילות הקשורה בנושא כלל בחודשיים האחרונים.
 
הקול המפתה סיקרן אותו, הוא עמד דומם וחש בנוכחותה הקרבה אליו, ריח הבושם שלגופה הזכיר לו משהו בעמימות והוא ניסה לקשר את הזיכרון אך ללא הצלחה יתרה. גל חרמנות עבר בו, מעולם לא ביקר אצל זונה. הוקל לו מכך שבמקום מסיבה מסורתית הומה מרעש עם חשפנית מענטזת, סידרו לו חבריו מסיבה פרטית עם נערת ליווי.
 
הזונה אחזה בידו, הובילה אותו אל המיטה והשכיבה אותו על גבו. התרגשות וגירוי פשטו בגופו, הוא נשם עמוקות כשהרגיש את אצבעותיה פורמות את כפתורי חולצתו, האוויר הקריר של המיזוג בחדר רפרף על עורו הבוער. החתן המאושר חש את נשימותיה החמות על השקע שבמרכז חזהו ונשימתו נעתקה לרגע - שוב הציפה אותו מעין הרגשה מוכרת ועמומה.
 
לשונה של נערת הליווי נגעה בעורו וצמרמורת של תענוג סימרה את שערות גופו. היא החלה מנשקת בנשיקות עדינות את חזהו ומלקקת אותו סביב הפטמה. הוא צלל, מתמסר לליל התענוגות המפתיע שהכינו לו חבריו. החתונה העתידה להתרחש מחר נראתה לפתע כמשהו רחוק ולא מציאותי - כאילו שכשיפקחו עיניו יתברר שהסיוט בו חי בחודשים האחרונים היה בסך הכול חלום בלהות.
 
נערת הליווי ירדה בנשיקות אל בטנו התחתונה והחלה מפשיטה אותו ממכנסיו וגרביו. החתן נרעד, גלי חום מענגים הציפו אותו כשחש שוב את שפתיה הרכות מנשקות אותו, יורדות דרך פנים ירכיו אל מפשעתו המגורה. היא ליקקה ונשכה קלות את אשכיו דרך בד התחתונים, הנישוקים המלווים בנשימותיה החמות הטריפו אותו והוא ביקש ממנה לשחרר את הזין המגורה והנפוח הכלוא בתחתוניו.
 
 רוכנת על ארבע, הזווית הכלבית בה רכנה והתחת האגסי עם הפלחים המושלמים הטריפו את כל חושיו 
היא צייתה והחלה מפשיטה אותו בתנועות איטיות מתחתוני הבוקסר. החתן המיוחם חש את שיערות ראשה על רגליו כשהיא רכנה מעל חלציו הבוערים וקלטה בפיה את האשכים המגורים.
היא ינקה ובלעה אותם עד לבסיס הזין, מעבירה אותם בפיה מצד לצד בעזרת הלשון. שוב הבזיקה במוחו תחושה של משהו מוכר, כמו מן דז'ה-וו.
 
החתן המיועד הסיר את כיסוי העיניים, האור בחדר המפואר היה עמום. להבה מוכפלת של נר בודד התנועעה על השידה מול המראה באור רך, המיטה עליה שכב הייתה עצומה בגודלה. הוא הביט בנערת הליווי, שיערה הכתום נראה לא טבעי, הוא תהה אם היא חובשת פאה, לא ניתן היה לראות את פניה הקבורים עמוק בין רגליו.
 
הוא פנה אליה בבקשה שתביט אליו. הנערה הרימה את ראשה, להפתעתו הייתה אף היא מכוסת עיניים, על פניה הייתה מסכה חתולית עם נוצות ורק חוטם זעיר ופה חושני נגלו לפניו. המראה המסתורי שנגלה לעיניו חרמן אותו כל כך, לרגע חכך אם להסיר מעיניה את המסכה אבל החליט להשהות עוד מעט את הגילוי. הוא הניח לעורפו לצנוח על הכרית הרכה והביט באחוריה של נערת הליווי שהסתובבה, רוכנת על ארבע, ושבה לנשק את פנים ירכיו עד למורד רגליו. הזווית הכלבית בה רכנה והתחת האגסי עם הפלחים המושלמים הטריפו את כל חושיו.
 
לפתע הכתה בו ההבנה לגבי זהות הבחורה - כל חלק בעכוז היפיפה הזה היו מוכרים לו עד כאב. ליבו חישב להתפוצץ ומוחו סער, הוא התפלל שאינו טועה בה ושלבסוף יסתבר שהיא באמת סתם זונה ששכרו חבריו. הבחורה ינקה בפיה את אגודל רגלו, הוא ידע בבירור מה היא עומדת לעשות, הרי כך בדיוק הטריפה אותו בערב הראשון שהכירו.
 
ישבנה המושלם הניצב בהתרסה מול פניו חירמן אותו, הוא שלח את ידו ולפת בחוזקה את פותה החם והרטוב, אנקת העונג שנפלטה מגרונה הייתה מוכרת לו כל כך. דמעות של אושר זלגו מעיניו, הוא החדיר לתוכה שלוש אצבעות ושמע שוב את הגניחה המקוטעת של קולה האהוב עליו. אצבעותיו חדרו חליפות לפותה ולאחוריה, אהובתו הנושנה והיחידה הניעה את גופה הלוך וחזור כנגד היד הבועלת את חוריה, ומעמיקה את החדירה עד תומה, תוך כדי שהיא מלקקת ויונקת את בהונו.
 
"התגעגעתי אלייך", לחש.
אהובתו משכבר הימים עצרה, הסתובבה אליו וחייכה דרך המסכה. היא כיוונה עצמה מעל לבוהן כף רגלו, פישקה בידיה את פלחי העכוז המושלם והחליקה את האצבע העבה לפי טבעתה. אחר כך התכופפה, פיה קלט את הכותרת הרגישה של הזין והיא העבירה את לשונה עליו כאילו היה סוכרייה ענקית על מקל, ידה האחת אחזה בבסיסו והשנייה מעכה את אשכיו. פיה בלע את הזין הזקור עד תומו והיא החלה למצוץ אותו, תוך כדי שהיא דוהרת בפראות על בוהן כף רגלו הבוטשת באחוריה, וגניחותיה המקוטעות ממלאות את חלל החדר.
עוד "סקס זה כל הסיפור"
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by