בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס זה כל הסיפור 
בשידול חי 
 
  צילום: מתוך `קאמה סוטרא`    
סקס זה כל הסיפור |
 
אורית עציוני

בדרך כלל מקובל לחשוב על אישה המשתתפת בסרטי פורנו כמנוצלת, וכי העיסוק בדבר מצביע על בעיה בהערכה העצמית. הייתכן כי לפעמים מתקיים ההיפך הגמור, וההשתתפות בפורנו דווקא מאפשרת לאותה אישה להחצין עצמיות אמיתית ומאושרת?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני שמונה עשרה שנים התחתנו והקימו משפחה ועסק משותף למוצרי חשמל ואלקטרוניקה. חלק גדול מהעובדים בחנות היו מאוד וותיקים, המזג הנעים והחמימות של הזוג השרו אווירה טובה ומשפחתית. רוב הזמן עבד הבעל מחוץ לחנות בהתקנות עם עובדיו המסורים, והיא ניהלה את החשבונות ואת יתר העובדים בחנות.
 
 כשהכירו היו שניהם צעירים עם ניסיון מועט במין, אך במשך השנים נפתחו יחד לכל מיני חוויות סקסואליות, רובן התרחשו בנסיעות המשותפות לחופשות בארץ ובחו"ל 
כשהכירו היו שניהם צעירים עם ניסיון מועט במין, אך במשך השנים נפתחו יחד לכל מיני חוויות סקסואליות, רובן התרחשו בנסיעות המשותפות לחופשות בארץ ובחו"ל, משום שבבית היו שלושת ילדיהם. הזוגיות היציבה והחברות הבולטת שהייתה בסיס הקשר ביניהם, היוו מושא לקנאה והערצה בין חבריהם הרבים.
 
 
השיחות שערכו ביניהם על פנטזיות מיניות ריגשו וחרמנו אותם, ועם הזמן והשנים המשותפות, הם שמו לעצמם מטרה – להגשים פנטזיה אחר פנטזיה, בתנאי ששניהם מוכנים לה נפשית. לאחרונה אף החלו לצלם בווידיאו את מעשיהם המיניים, ולצפות אחר כך בסרטים שחרמנו אותם, יותר מכל סרט פורנוגרפי שהופק באופן מקצועי.
 
תאריך יום הולדתה הקרב של אשתו העסיק את מוחו של הבעל, במוחו נרקם רעיון למתנה מיוחדת ובלתי נשכחת לאהובתו. ככל שגלגל את הרעיון במוחו הוא הרגיש שזוהי אכן המתנה המושלמת, בבת אחת יגשים שתי פנטזיות שדובר בהן לא מעט ביניהם, האחת שלה והשנייה שלו.
 
בבוקר יום הולדתה קם הבעל מוקדם מהרגיל, הכין לילדיו כריכים ועזר להם להתארגן ליום הלימודים. כשיצאו הכין מגש עם תרמוס של קפה חם, סחט מיץ תפוזים טבעי ואף קטף שושנה אדומה מגינתם, לבסוף הוסיף מכתב ברכה אוהב. הבעל חזר לחדר השינה, הניח את המגש על השידה לצידה של אשתו הישנה שנת ישרים. אחר כך הפשיל את השמיכה המכסה את רגליה עד לבטנה, כך שחלקה העליון נשאר מכוסה ומחומם, רכן אל בין רגליה וליקק את פותה הרדום שהתעורר ללשונו ושפתיו עד לשיא אורגזמי.
 
 בעלה המפרגן והאוהב העניק לה את הכינוי 'עסיסקסית', תוך כדי שהיה אוסף אותה אליו בחיבוק, או מתפלש בגופה השופע ושדיה הכבדים 
האישה המאושרת חייכה אל בעלה המפנק והרגישה כנסיכת יום הולדת אמיתית. הוא החזיר לה חיוך אוהב, ונישק אותה על שפתיה כשהוא מעביר אל פיה חלק ממיצי פותה המרוחים על פניו. אחר כך ליטף את שיערה וביקש שתפנק את עצמה ביום חופש מהעבודה בחנות, והוסיף שיותר מאוחר הוא מתכוון לשלוח את סת', העובד הוותיק ביותר בעסק שלהם, להתקין מצלמות רשת בכל פינות החדר, כדי שיוכלו בעתיד להשתכלל בהפקת סרטי הפורנו הביתיים שכל כך נהנו להפיק.
 
סת' הגיע אליהם לפני שתים עשרה שנים מגאנה, הוא היה אז נער בן שמונה עשרה, ללא משפחה, והם אימצו אותו למשפחתם מעבר ליחסי עבודה מקובלים. פעמים רבות בא לביתם ואף הצטרף לארוחות ליל שישי וחגים, כשהילדים היו קטנים יותר הוא אף שימש מדי פעם כשמרטף. כל בני המשפחה אהבו אותו, תווי פניו הגסים לא היו יפים במיוחד, אך אישיותו העדינה והצנועה האפילו על כך.
 
ארבעים וחמש שנותיה ושלושת הלידות הותירו בה את סימניהם, אך למרות המשקל העודף והבטן הנפולה נחשבה בעיני כל הסובבים אותה לאישה יפה וסקסית. בעלה המפרגן והאוהב העניק לה את הכינוי "עסיסקסית", תוך כדי שהיה אוסף אותה אליו בחיבוק, או מתפלש בגופה השופע ושדיה הכבדים.
 
אחרי שיצא לעבודה נשארה עוד מעט לשכב במיטתם, מתמתחת כחתולה מסופקת. הבטלה המתוקה נעמה לה וזיכרון הטיפול האוראלי שקיבלה העביר בה גל אדיר של חום, בבת אחת חשה מיוחמת מחדש. היא שקלה לרגע להוציא את אחד מהוויברטורים הרבים שהיו ברשותם ולאונן, אך נמלכה בדעתה כשנזכרה בסת' העומד להגיע בכל רגע.

נסיכת יום ההולדת קמה ממיטתה, הידקה את המצעים, פרשה את הכיסוי הרקום מקזחסטאן, תפחה על כריות הנוי ופיזרה אותם על המיטה. אחר כך לבשה שמלת טריקו קצרה וקיצית, הקילוגרמים המיותרים מעולם לא פגעו בביטחונה העצמי, היא הייתה שלמה עם גופה ואהבה אותו כפי שהוא.
 
לשמע הצלצול בפעמון ניגשה לפתוח את הדלת, לצידו של סת' עמד עוד בחור שחום עור שלא הכירה. סת' חיבק אותה, ברך אותה ליום הולדתה, וסיפר לה בעברית הטובה שרכש עם השנים שזהו חברו הטוב שהגיע לאחרונה מגאנה, ולבקשת בעלה מתלווה אליו להתקנות על מנת ללמוד את העבודה. לעומת סת' הגוצי עם תווי הפנים הגסים, היה החבר תמיר ובעל פנים יפות עם עיניים חתוליות, מראהו הזכיר לה פנתר, פומה שחור.
 
 האיש היקר והאהוב חייך אליה וסיפר לה שמה שהותקן עכשיו בחדר השינה שלהם זוהי מערכת משוכללת של תשדורת דו-כיוונית, ושהוא יכול לשלוט במצלמות מהמשרד 
כשסיימו להתקין את המצלמות בחדר השינה קרא לה סת' לבוא ולהתרשם ממה שעשו. במבט ראשון נראה החדר כאילו אין בו כלום, כל ארבע המצלמות הזעירות הוצפנו. סת' ניגש אל הלפטופ שעל שידת האיפור ובהקלדה קצרה העלה על המסך את שידור המצלמות באינטרנט, תמונות חיות מזוויות שונות בחדר.
 
המחשבה על הסרטים שיצלמו מעתה עם הציוד המשוכלל הסעירה אותה והיא חשה לחלוחית בין רגליה. להפתעתה הקליק סת' על מיקום במסך ולפתע ראתה את פני בעלה ניבטים אליה ממנו. האיש היקר והאהוב חייך אליה וסיפר לה שמה שהותקן עכשיו בחדר השינה שלהם זוהי מערכת משוכללת של תשדורת דו-כיוונית, ושהוא יכול לשלוט במצלמות ולנתב את התמונות מהמשרד.
 
האישה הביטה בסת' ובחברו וצחקקה, כי נראה היה לה שהיא יורדת לסוף דעתו של בעלה, שמגשים לה כמתנת יום הולדת את הפנטזיה לשכב עם שני כושים ביחד. היא הביטה אל המסך וללא מילים הניעה את ראשה לאותת לו כי הבינה את כוונותיו, הבעל המאושר חייך והנהן אליה לאשר את מחשבותיה.
 
שני הגברים השחומים שתודרכו על ידי הבעל ידעו שזה האות להתחיל. הם הושיבו אותה על קצה המיטה אל מול המסך, והיא הבחינה בבליטה העצומה במכנסיהם. בתחילה עמדו משני צידיה, הפשיטו אותה משמלתה ומחזייתה והחלו יונקים ומלקקים את השדיים הגדולים, כשידם מועכת אותם ושיניהם נושכות קלות את הפטמות המגורות. חום עז התפשט במפשעתה וייחומה הרטיב את תחתוניה.
 
הבחור היפה והלא מוכר כרע על ברכיו, הפשיט אותה מתחתוניה והחל מלקק אותה. סת' עמד מעליה וחייך באושר, גם עבורו הייתה זו התגשמות פנטזיה בת שתים עשרה שנים. מהיום שפגש בה חלם על האפשרות שיבוא היום והוא יגיע למיטה עם האישה המדהימה הזאת, ששיפולי בטנה, משמניה הלבנים ושדיה הכבדים, הטריפו את כל חושיו. הוא פתח את מכנסיו, שלח יד שחפנה את איברו ואשכיו, ושלף אותם מול פניה.
 
 הוא נשכב על המיטה ומשך מעליו את האישה הדשנה והמיוחמת, זרועותיו החזקות הניפו אותה כאילו הייתה חסרת משקל 
הזין השחור והענק שנגלה לעיניה חירמן אותה כל כך, הבחור השני ינק את שפתי ערוותה ודגדגנה בכוח, כשאפו נושם בכבדות את ריח הייחום המתוק. האישה גרגרה בהנאה, אנחת עונג נפלטה מגרונה כשחשה לפתע את אצבעו חודרת לאחוריה. היא פקחה את עיניה והביטה אל בעלה על מסך הטלוויזיה הענק, הבעל חייך אליה ושידל אותה להמשיך.
 
סת' קרב את איברו הענק אל פיה והיא פישקה את שפתיה והחלה מנשקת את הכותרת העצומה, ידה השנייה אחזה בזין העבה ולא הצליחה לגמרי להקיפו, פיה הצליח אך בקושי לקלוט לתוכו את העטרת העבה והיא התקשתה לנשום, הטיפול האוראלי שקיבלה סחרר אותה והיא חשה שעוד רגע קט והיא גומרת. הבעל שהכיר את סימני טרום האורגזמה של אשתו ורצה להשהות עוד קצת את הרגע, פנה אל סת' וביקש ממנו שיחדור לאשתו.
 
סת' נשכב על המיטה ומשך מעליו את האישה הדשנה והמיוחמת, זרועותיו החזקות הניפו אותה כאילו הייתה חסרת משקל, היא פישקה באצבעותיה את שפתי החריץ הרטוב והחם וניסתה להשתחל על הזין העצום, גל של עונג שטף את גופה כשהצליחה לקלוט לתוכה את ראש הזין. האישה הביטה למטה וראתה שרק חלק קטן מהאבר העצום חדר לתוכה, היא החלה מניעה את אגנה קדימה ואחורה בניסיון להעמיק את הכלי עצום המימדים לתוכה.
 
החבר החתולי של סת' נעמד עירום על המיטה מול פניה ודחף לגרונה בפראות את הזין השחום בעודה דוהרת. לרגע הרגישה שאין לה אוויר והדפה אותו קלות, אך הצעיר היפה לא וויתר, אחז בראשה והחל דופק את פיה, היא פישקה את שפתיה ככל שיכלה, רוק ניגר מפיה על האיבר הגדול, שהיה אך במעט קטן מהזין של סת'.
 
אחרי שהיה איברו רטוב מספיק שלף אותו הצעיר השחום מפיה, ניגש אל אחוריה הפעורים כלפי מעלה, פישק בידיו את הפלחים של ישבנה הדשן, ירק על פי טבעתה ומרח באצבעו את הנוזל. אחר כך אחז בבסיס הזין והחדיר את ראשו לאחוריה. הכאב החד גרם לגופה להתכווץ לרגע, היא עצרה ונשמה ארוכות.

סת' שלח את ידיו אל שדיה הכבדים שהיו תלויים מול פניו והחל מועך אותם וצובט את הפטמות. האישה שבה לגרגר בהנאה, מתרגלת לשני האברים הנעוצים חלקית בתוכה. המחשבה על הסרט שמצלם בעלה ועל הרגע שתצפה בו שטפו אותה בעונג אדיר, היא חשה כיצד ניגרים מיציה על הזין האדיר הממלא אותה והחלה מניעה את אגנה על מנת להעמיק את החדירה הכפולה.
 
הבעל המגורה היה גאה באישה שאיתו, הוא כיוון את הזום למקסימום, בצילום התקריב היפיפה והמרגש על המסך נראו פותה הוורדרד עם שיער הערווה הבלונדיני ואחוריה הלבנים נבעלים בו זמנית על ידי שני זרגי ענק שחורים, כשאשכיו של הבחור הבועל את עכוזה מכים בה שוב ושוב.

עוד "סקס זה כל הסיפור"
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by