בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס זה כל הסיפור 
שכרון המדבר 
 
  צילום: מתוך `קאמה סוטרא`    
סקס זה כל הסיפור |
 
אורית עציוני

אן דנהאם, אמו הלבנה של ברק חוסיין אובמה, לא המציאה את החולשה המערבית-בורגנית לגברים אתניים-אקזוטיים. למרות מה שנהוג להאמין – מוסלמים רואים באור חיובי מין וסקס, ומכיוון שהאיסלאם מייחס לאישה כוח מאגי מפתה, מצווה הגבר להעניק לאשתו מין משובח ולוודא כי היא נהנית, כדי שכוחה המפתה לא יפרוץ החוצה ויגרום לכאוס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מראה כף ידו השחומה של בכורה בן השמונה, המשחק עם ארבעת אחיו הלבנבנים בחרצני מישמש, הציפה שוב בזיכרונה את רגעי שכרון החושים בסיני, שמתוכם נבט ברחמה.

כילדה גדלה בשכונה החרדית הזאת, ואף ניבאו לה חתן משובח משום הייחוס של אביה ושמה הטוב שיצא לפניה. אך המפנה שחל, ובעטיו חזרה לבית הוריה מעוברת לעיני כל הקהילה המזועזעת מפריצותה, חיבל בתוכנית למצוא לה שידוך הולם.
 
 בקהילה הסתובבה שמועה כי ההתעברות הלא רצויה קרתה מחייל תימני, שנהרג בתאונת אימונים בצבא, מבלי שידע אפילו על דבר ההיריון 
בקהילה הסתובבה שמועה כי ההתעברות הלא רצויה קרתה מחייל תימני, שנהרג בתאונת אימונים בצבא, מבלי שידע אפילו על דבר ההיריון. הבחור שנמצא לה כשידוך היה בן לחוזרים בתשובה שגרר בצליעה קלה רגל. בעלה התגלה כאיש עדין וסגור, מעולם לא חקר אותה על הנסיבות שהביאו לעולם את תינוק השוקולד ולמרות שלא עשה ניסיונות להתקרב אל הילד, נטל אחריות מלאה על כלכלתו ואף העניק לו את שם משפחתו.
 
 
דווקא צימאונה לידע הוא שהביא עליה את הקרע עם אביה. כשהייתה בת שש עשרה מצא אביה ספרי עיון בנושאים שונים כמו פילוסופיה וארכיאולוגיה טמונים תחת מזרנה. האב המזועזע מספרי החול המוקצים קיבל את פניה כשחזרה אחר הצהריים מלימודיה בחבטת סטירה מצלצלת. הנערה הבוכייה ביקשה לקבל בחזרה את הספרים אך אביה הרותח הודיע לה ששרף את הספרים המתועבים ושמי שנוגע בהם נגוע בעצמו באותה התועבה ואין בביתו מקום לכאלה.
 
פגועה וסוערת החליטה לעמוד על שלה ועוד באותו הלילה עזבה את בית הוריה. אחרי שלושה ימי שוטטות מבוהלים פגשה באישה שללא שאלות וחקירות מיותרות קנתה לה ארוחת צהריים במסעדת פועלים כשרה ונתנה לה כתובת של מעון לנערים ונערות חסרי בית.
 
האישה המבוגרת שניהלה את המעון קיבלה אותה לאחר שבדקה כי אינה מבוקשת בתחנת משטרה כלשהי. החיים בבית היו נעימים למרות הצפיפות, היא המשיכה לקיים מצוות ולקרוא בסידור ששמה בתרמיל הקטן שלקחה עימה מביתה, אך גם נפתחה לעולם תרבותי שופע ספרות שלא הכירה ולמדה דרכו על נשיות ומיניות. כשנה שלמה חיה שם עד שנסעה עם שלוש בנות אחרות מהמעון לחופשה הגורלית בסיני.
 
 ישיבת הכריעה של גופו הגמיש, הנשען בבטחה על שתי כפות רגליים יציבות, כשברכיו מכופפות ועכוזו הקטן, העטוי שמלת גלבייה, רחוק מהאדמה כסנטימטר בלבד 
בתחילת הטיול שהו כמה ימים בחוף חושות ואחר כך ביקשו מבעל המקום לשדך להן מדריך מקומי עם ג'יפ לטיול באחד מנאות המדבר הנמצאים עמוק בתוך ההרים האימתניים. את התמונות הבודדות שהיו ברשותה מאותו טיול קסום למדבר הצפינה. מדי פעם נתקפה חרדה והחליפה את מקום מסתורן.
 
חוץ מצילומי הנוף הקדמוני המרהיב ותמונות משותפות עם חברותיה למסע, הייתה ברשותה תמונה אחת בלבד - בה הצטלמו יחד. הם אומנם עומדים סמוכים זה לזו, אך אינם חבוקים או אפילו נוגעים האחד בשנייה. למעשה כל חברותיה הצטלמו למזכרת, לפי תור, עם המדריך הבדואי בעל העיניים הרושפות. אבל רק עיוור לא יבחין שעל הפנים השזופות והקורנות שבתמונה נוצצות זוג עיניה בברק השייך לחולי אהבה.
 
לכל אורכו של אותו יום מופלא במדבר בחנה אותו. עיניו היו מושפלות או מוסטות בכל פעם שהביטה בו והיא הסיקה מכך שאינו מתעניין בה כלל. תנועותיו החתוליות הקסימו אותה - ישיבת הכריעה של גופו הגמיש, הנשען בבטחה על שתי כפות רגליים יציבות, כשברכיו מכופפות ועכוזו הקטן, העטוי שמלת גלבייה, רחוק מהאדמה כסנטימטר בלבד.
 
השקט הנסוך על הווייתו, תנועות ידיו המיומנות שהדליקו את האש, אצבעותיו הארוכות שלשו את הבצק שקבר בחול הרותח וכיסה בגחלים, העיניים השקדיות הכהות, העדינות והנימוס בה נהג בה ובחברותיה – כל אלה עוררו בגופה תחושות שלא הכירה מעולם.
 
משום השעה המוקדמת בה יצאו לדרך והטיולים הרגליים שהתישו אותן, נרדמו ארבעת הבנות סביב המדורה שהתקין להן מעט אחרי שהיום החשיך. בשנתה חלמה כי היא מוליכה במדבר עדר עיזים ומקוששת מדי פעם ענפי רותם יבשים למדורה. בדיוק כשהיא מניחה לעיזים ללחך ומתיישבת מאחורי סלע רחב המיטיב את צילו עימה, הוא מופיע מולה בגלבייה לבנה ובחיקו חבילה עטופה בבד.
 
בואו משמח אותה כל כך והיא מזנקת מישיבתה כדי להיתלות על כתפיו בחיבוק מתפנק של אהבה. אך הוא מרגיע אותה, מניח את ידו הפנויה מהחבילה על ראשה כמברך ואומר בערבית: "איסמאללה עליק, איסמאללה עליק" (השם של אלוהים עלייך). היא מרימה אליו את עיניה ביראה והוא מושיט לה את הצרור העטוף, בתוכו ישן שנת ישרים תינוק שוקולד בן יומו.
 
 הנערה קמה מרבצה וניגשה מהוססת לכיוונו בחשיכה, משהתקרבה ראתה את הברק הנוצץ בעיניו הכהות ומערכת שיניים בוהקות אליה מתוך העלטה 
כשפקחה את עיניה המבולבלות מהחלום הכול כך ממשי ראתה את שלושת חברותיה ישנות, האש הנמוכה לוחשת בינות הגחלים ואת השמיים חסרי הירח מכוסים שמיכה של כוכבים. היא הביטה סביב תוהה היכן המדריך החושני. מתוך החשיכה ניצתה לפתע להבת מצית וכבתה. היא חייכה לכיוון שממנו בה הניצוץ וגל התרגשות חם ונעים שטף אותה.
 
הנערה קמה מרבצה וניגשה מהוססת לכיוונו בחשיכה, משהתקרבה ראתה את הברק הנוצץ בעיניו הכהות ומערכת שיניים בוהקות אליה מתוך העלטה. ליבה הלם כשהתיישבה מרחק של כמטר אחד ממנו, הוא שב וחייך וללא אומר קם ממושבו.

היא הביטה בו מתרחק לכיוון האש, שם כרע אל קרע חלוד של לוח פח ואסף בעזרתו גחלים בוערות מן המדורה, בידו השנייה אסף את קנקן התה המפויח ובקבוק מים, משחזר התקין את האש בדממה, הוסיף זרדים לגחלים ועליהם שפת את קנקן הברזל. החושניות שכישפה את האוויר הרעידה אותה והנסיך המדברי שהבחין ברעד קם ועטף אותה במעיל העבאיה הארוך והכהה עם בטנת צמר כבשים רכה.
 
העבאיה נשאה ריח מתוק של גבריותו מהול בניחוח מדורה. בקושי ייצבה את ידה הרועדת כשסימנה לו לשבת לידה. כשקירב עצמו אליה גיששה בידה לעבר ידו והוא אחז בה, משלב את אצבעותיו באצבעותיה, במשך זמן שנראה כנצח בעיניה ישבו סמוכים ושלובי ידיים בדממה המדברית.
 
היא נשאה אליו את מבטה ומשהישיר פניו נשקה על לחיו ברגע של תעוזה. התשוקה התלקחה באחת, איש המדבר אחז בפניה, פניו קרבו לשלה ומבטו הרושף העמיק לתוך עיניה. ההתרגשות שבערה בה איימה לעלף את הכרתה, שפתיה נפשקו אליו על מנת לאפשר מעבר חמצן לגופה הקודח והפרא האציל החל נושף ונושם את עור פניה, ומנשק את ארובות עיניה בשפתיו הרכות.
 
ידיו החמות נשלחו אל מתחת לחולצתה, מחבקות ומצמידות אותה אליו, מעורפו החמים נדף ניחוח של מרווה מדברית, הם צנחו כגוף אחד על החול כשהעבאיה משמשת אותם כמצע כלולות רך. גופותיהם הצמודים הסתחררו, טובעים זה בזו, ידיים גיששו תחת בגדים, רגליים השתלבו.
 
 הרטיבות במפשעתה הציתה עוד יותר את חרמנותו. הנערה המרוגשת לחשה אל אוזנו את דבר היותה בתולה. הוא הנהן אליה בעיניו הממיסות 
היא קברה את פניה בחזהו להשקיט במעט את הנשימות הקולניות שבקעו ממנה. הריח המסחרר של אהובה המדברי הטריף את חושיה, הוא נשק את פיה כשידיו מצמידות אותה אליו כאילו היו ישות אחת, לשונותיהם נפגשו במחול סוער, מתלפפות בעונג ובשיכרון חושים.
 
אצבעות ידיו החלו מגששות תחת חצאיתה, העלם האקזוטי הסיר את תחתוניה, זרמי עונג ניגרו מהפות הבתולי שיד אדם זר טרם נגעה בו, הרטיבות במפשעתה הציתה עוד יותר את חרמנותו. הנערה המרוגשת לחשה אל אוזנו את דבר היותה בתולה. הוא הנהן אליה בעיניו הממיסות והחל מעסה בעדינות את קודש הקודשים.
 
אצבעותיו פישקו את שפתי ערוותה והחלו מעסות בתנועות סיבוביות את הדגדגן הרגיש, נזהרות מלגרום לתחושה אלימה. בקושי החניקה את קולות ההנאה והנשימות הכבדות כשחשה את אצבעו חודרת באיטיות אל נרתיקה הצר. מאהבה הבדואי שלף את האצבע באיטיות והחדיר אותה שוב, הנערה המאוהבת נצמדה לפיו, מטביעה את לשונה בשלו והחלה מניעה אט אט את אגנה על אצבעו.
 
מבלי לנתק את שפתיו מפיה הוסיף המאהב האקזוטי עוד אצבע. חדירתן של שתי האצבעות גרמה לכאב חד שכיווץ אותה ובקושי שלטה בזעקה שעמדה לפרוץ מפיה החתום בנשיקתו התובענית. בתחילה לא הניע את אצבעותיו הנעוצות בנרתיק החם והצר, ומבלי להוציאן שב לעסות סביב דגדגנה עם אגודלו, על מנת לאפשר לה להתרגל לאצבעות הממלאות את נשיותה הבוסרית.
 
בתגובה החל גופה להרפות מכיווצו, בתנועה איטית החל שולף ומחדיר את שתי אצבעותיו לתוכה הלוך וחזור, צמרמורות עונג עברו בגופה ועסיס נשיותה קלח מבין רגליה. תחושות עילאיות ולא מוכרות עלו ממעמקיה, האגודל עיסתה את דגדגנה שהחל פועם בחוזקה, גופה הרוקד על האצבעות הנעוצות בו החל מפרכס. המדריך המרוגש מהאורגזמה שהעניק לנערה המתין עד שנשימתה שבה אליה, מנשק את פניה ועורפה כמציין לשבח את התנהגותה.
 
רפיון מתוק פשה בכל אברי גופה, היא שכבה על גבה וידעה כי מראה שמיכת הכוכבים מעל ראשה ופניו של הנסיך המדברי הרוכן אליה יסמנו בזיכרונה לעד את הצומת בה הפכה לאישה. הם שבו להתנשק בלהט, אחוזים זה בגופה של זו, שוב חשה את אצבעותיו על מפשעתה.
 
אחר כך התרומם, הפשיל מעט את שמלת הגלבייה ופשט את מכנסי השרוואל, היא פישקה את רגליה ועצמה את עיניה. הוא כיוון את עטרת הכלי הזקור אל החריץ ושיחק עימו מעט על שפתי השושנה הוורודים של מערתה הצרה, שוב חשה את התעוררות הנשיות. החדירה החלקה וחסרת הכאב שביצע התורן הזקוף הפתיעו אותה. מאהבה יפה העיניים רכן אליה, עירסל את גופה בידיו המחבקות ומצמידות אותה אליו והחל מניע את אגנו הגמיש קדימה ואחורה, כובש בכל תנועה עוד כמה סנטימטרים במעמקי נשיותה הבתולית.


עוד "סקס זה כל הסיפור" - סיפורים אירוטיים למבוגרים בלבד
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by