בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
אם אין גן עדן 
הקנאה 
 
אם אין גן עדן |
 

פותח את נשמתו בשיחות עם בחורות אחרות אבל מקווה שהיא לא פותחת רגליים עם גברים אחרים. איסי ברגר מקנא למה ששלו וגם למה שלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
היא חושבת שאני בוגד בה. נשבע לכם, אני לא. נכון שאני מתכתב באופן קבוע עם כמה בחורות בשעות הקטנות של הלילה, ויש בזה משהו אינטימי, אבל גם במקום הפרטי שיצרתי לעצמי כדי להתגבר על נדודי השינה, אני תמיד מזכיר אותה.
 
 אולי הוא שכן שהיא פגשה במעלית, אולי הוא הבוס שלה, אולי האקס, אולי זו בכלל אישה. אולי זה אני 
זה מוזר, אבל דווקא בעזרת ההתכתבויות האפלטוניות שנותנות פורקן לאופי הפלרטטני שלי, אני מרגיש כמה אני אוהב אותה. בכל פעם שאני מתכתב עם אותן שלוש-ארבע בחורות, אני חוזר ומצהיר עד כמה אני מאוהב בה. זה לא שאני לא אומר לה את זה מספיק, כי אני מציין את העובדה הברורה הזו בפניה לפחות פעם ביום. אבל איכשהו, כשאני מצהיר את אותה עובדה גם באוזני גורם שלישי, זה נותן לעניין תוקף מסוג אחר, מעין חותמת רשמית.
 
 
השבוע גיליתי שאני לא פחות גרוע ממנה. קשה לי להבין איך נולדו התחושות האלה, כי היא מעולם לא נתנה לי סיבות לחשוד, אבל פתאום התחלתי לחשוב מה קורה בזמן שאנחנו לא נמצאים ביחד. אולי, כשאני לא מסתכל, היא עם מישהו אחר, זורקת את הרגליים לצדדים, כמעט שפגאט, ונותנת לו לבצע בה את זממו. אולי הוא שכן שהיא פגשה במעלית, אולי הוא הבוס שלה, אולי האקס, אולי זו בכלל אישה. אולי זה אני – תלותי, פחדן, חסר ביטחון. אולי אני אפילו לא מרגיש שהיא שוכבת איתי כשאני לא כאן. אולי כשאני לא איתה אני מזיין פחות טוב מאיך שאני מזיין כשאני איתה. אולי אני בורח כדי לגלות את האמת עלינו, את האמת על עצמי.* כל השמות ב'אם יש גן עדן' בדויים, אבל כל הסיפורים והמחשבות אמיתיים. באלוהים.


עוד "אם אין גן עדן"
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by