בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס זה כל הסיפור 
הבן יכיר לי 
 
  צילום: מתוך ``קאמה סוטרא``    
סקס זה כל הסיפור |
 
אורית עציוני

לרוב, יחסים עם הפרש גילאים ניכר בין שני אנשים, מתקיימים כשהאישה היא הצעירה יותר ביחסים. אך מבחינה מינית קיים פרדוקס כיוון שמחקרים קבעו שמיניות הגבר מגיעה לשיאה בסביבות גיל תשע עשרה, ואילו של האישה בגיל שלושים וחמש – כך שאישה הנמצאת ביחסים עם גבר מבוגר תגיע לשיאה כשבן זוגה נמצא בנסיגה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני ימים אחדים הופיע בפאב עם חבורת צעירים וצעירות. אפילו הצליעה הקלה בשל קרסולו המקובע בתחבושת אלסטית לא העיבה על הילוכו המתפנק, וגינוניו האריסטוקרטיים משכו בנות ובנים כאחד שביקשו את קרבתו.
 
 לקח לה כמה שניות למזער את פניו של העלם המושך, ולשייך אותם לילד היפיפה שהיה פעם החבר הטוב ביותר של בנה היחיד 
בעלת הפאב ניגשה לשולחנם של הצעיר וחבורתו ובירכה אותם לשלום, הוא מיד זיהה אותה וצהל לקראתה. לקח לה כמה שניות למזער את פניו של העלם המושך, ולשייך אותם לילד היפיפה שהיה פעם החבר הטוב ביותר של בנה היחיד, ושהה בביתם שעות רבות.
 
 
כשהיה בן שתים עשרה עברה משפחתו האמידה לשכונת יוקרה ודרכיהם של הילדים נפרדו. שמונה שנים חלפו מאז ראתה אותו לאחרונה, בינתיים התגרשה מאבי בנה ולפני שנתיים - למרות מחאותיה - התגייס בנה האהוב ליחידה קרבית והיא החליטה לפתוח את הפאב, בעיקר משום נדודי השינה שהפכו דרי קבע בחייה.
 
האישיות הממגנטת שלה הפכה את המקום לעסק משגשג, התחושה שנחרטה באנשים שחזרו למקום שוב ושוב הייתה קשורה בשילוב שתי התכונות הבולטות שלה - משהו עוטף ואימהי ובו בזמן נשיות ומיניות מכשפת.
 
היא האירה פנים אל הילד היפה שהפך לעלם קסום, חיבקה אותו ארוכות, הזמינה בקבוק יין על חשבון הבית לשולחן בו ישב עם חבריו והתיישבה לצידו. לשאלותיה סיפר בקצרה על השנים שלא התראו, על תפקידו בגלי צה"ל ועל החופשה שקיבל לאחר שהחליק ונקע קלות את קרסולו.
 
 ניתן היה לחוש את הקסם שהוא מפעיל על הבנות הצעירות הסבות עימו, גם אלו שישבו עם בן זוגן הביטו בו בעיניים מזוגגות 
היא מזגה לחבורה ולעצמה יין, השיקה כוסה בכוסו וביקשה שיספר עוד קצת על עצמו. ניתן היה לחוש את הקסם שהוא מפעיל על הבנות הצעירות הסבות עימו, גם אלו שישבו עם בן זוגן הביטו בו בעיניים מזוגגות. שבויות בקסמו, ממהרות לנחש את רצונותיו ולהגיש לו סיגריה מוצתת או למלא את כוסו.
 
היא בהתה בשפתיו הנעות תוך כדי דיבור ונוכחותו הציפה בה געגועים לבנה החייל, שלא יצא לחופשה הביתה מזה שלושה שבועות. אחר כך השיבה היא לשאלותיו וסיפרה על התמורות והשינויים שחלו בחייה ובחיי בנה מאז שלא התראו. סיפוריה הצחיקו אותו עד דמעות, דרכה המיוחדת לתאר מצבים קשים בהומור עצמי הקסימו אותו.
 
למחרת בערב חזר שוב, הפעם לבדו. היא התפנתה אליו ושוב ליהגו על כוסית יין, מדי פעם קמה לטפל בענייני המקום ועיניו הממוגנטות לא הוסרו ממנה וליוו את מעשיה ותנועותיה, כאילו חייב היה ללגום מכל פיסת נוכחות שלה. הביטחון העצמי בו נשאה את גופה הדשן והנשיות המתפרצת שלה עוררו בו עניין רב ותשוקה התעוררה בו.
 
עשרים השנים המפרידות ביניהם לא נראו לו כמכשלה, נהפוך הוא, הפרש הגילאים הגביר את תשוקתו אליה אף יותר. פניה לא יפים במיוחד, גופה דשן ופסי מתיחה מעטרים את שדיה המתפרצים ממחשוף החולצה, אך משהו בנשיותה המכשפת לא משאיר אדישים את מיטב הגברים הפוגשים בה.
 
הם ישבו ולגמו מן היין כשהיא מלהגת ומצחיקה אותו עד דמעות עם סיפורי הזוועה שהרכיבו את חייה האישיים. עיניו לא הוסרו ממנה, כאילו היה מתאווה לטבוע במערבולת הווייתה. אחר כך הביע געגועים אל בנה ואל ביתם שהיה לו כבית שני בילדותו ושאל אם יוכל לראות אותו באחד מן הימים. בחיוך גדול השיבה לו כי ניתן לפתור את געגועיו לבית בסיור מודרך עוד הלילה. גל התרגשות סימר את גופו המשתוקק אל האישה ואל מחוז געגועי ילדותו כאחד, אך קשה היה לו לקבוע אם חיוכיה אליו נושאים אופי אימהי או מיני.
 
לאחר שסייע לה בסגירת הפאב נכנסו למכוניתה ונסעו לעבר הפרבר התל אביבי הירוק שהיה מחוז ילדותו. לעומת השיחה הערה והשנונה שניהלו בפאב תחת הרעש המחריש, העבירו שניהם את הנסיעה הקצרה בשתיקה המלווה מדי פעם בחיוכים. ברדיו התנגנו בלדות רוק ושירי אהבה אחרים, היין נסך בו ערפול מתוק ותשוקתו אליה התעצמה. היא הביטה בו מחייכת וחשבה לעצמה שגם כעת, ממש כפי שהיה בילדותו, ניכר בו כי אינו מודע למבט החולמני הכובש וליופיו עוצר הנשימה - בטבעיות החפה מכל יהירות נשא את ההוד שהעניק לו הטבע.
 
המתח במכונית היה בלתי נסבל מבחינתו, חלציו בערו והבליטה במכנסיו הביכה אותו. ספקות חלחלו בראשו לגבי החד צדדיות של התחושות העוברות עליו, הוא פילל לסימן ממנה המאותת כי התחושות הללו הדדיות מצדה.
 
המראות הכול כך מוכרים של ילדותו שטפו אותו בסערת רגשות - שער העץ הצבוע באדום שעדיין חרק בצפצוף דק כשפתחו אותו, השביל המרוצף שחלק מהאבנים הירושלמיות שלו שקעו, גדר הפיטנגו משמאלו של השביל ועצי הפרי מימינו - גינת הפאר שנראתה בעיניו ענקית בילדותו נראתה קטנה יותר בעיניו הבוגרות, הכול עמד שם כעדות לימים של ילדות שחלפה.
 
לבו הלם כשהיא פשפשה בארנקה ודגה ממנו את צרור המפתחות, שני צרצרים ליוו את העלם והאישה בדואט מנסר, הוא פילל בליבו אליה וקיווה כי אינו הוזה ומשיכתה אליו אינה פרי דמיונו. דממת הלילה כושפה במיניותה של האישה העומדת בגבה אליו, בקושי עצר בעדו מלתפוס את מותניה הצרים ולהיצמד מאחור לישבנה כשהתכופפה אל מנעול הדלת.
 
 בגדים החלו להתעופף לכל עבר, כפתורי חולצתה ניתקו ממקומם. בפראות חייתית הסתחררו האחד בשנייה, מתגלגלים עירומים מהשטיחון הצר אל הרצפה הקרירה 
בשנייה שעבר אחריה את סף הדלת ניצתה האש באופן גלוי - ללא שום גינונים או השהיות הסתערו השניים זה על זו, פיותיהם נצמדו וידיים נשלחו, אוחזות כטובעות האחד בשנייה. הם צנחו על השטיח של חדר המבואה לבית, בגדים החלו להתעופף לכל עבר, כפתורי חולצתה ניתקו ממקומם. בפראות חייתית הסתחררו האחד בשנייה, מתגלגלים עירומים מהשטיחון הצר אל הרצפה הקרירה. כל המתח שהצטבר בחלציו איים להתפקע, בידו האחת עטף את מותניה ובשנייה כיוון את הכלי הבוער בין רגליו אל פתח מפשעתה הרטובה וננעץ במערתה החמה. אחר כך אסף לפיו את השד הגדול והרך, היא הפקירה ראשה לאחור וגרגרה בהנאה חתולית כשבטש בה עם הזין הממלא אותה תוך כדי שהוא יונק בשקיקה את השד ושיניו נושכות קלות את הכפתור הנוקשה של פטמתה.
 
בעודו אוחז במותניה שלף עצמו מתוכה ופניו רכנו אל בטנה. העלם היפיפה החל מנשק את הבטן הרכה והנוזלית במקום בו היא נפגשת עם משולש ערוותה. הוא אחז בידיו את אגנה והניף אותו כלפי מעלה אל שפתיו שקלטו את פותה, ניחוח עסיסה כישף אותו והוא צלל עמוק ככל הניתן אל מערתה, ידיו נעלו את ירכיה הדשנים על פניו והוא הטביע אותם במעמקיה, יונק ולוקק את נשיותה עד שהחלה נוהמת ומפרכסת בשיא אורגזמי קולני שהרטיט את חושיו.
 
גבה של האישה צנח על הרצפה הקרירה ועלם החמודות עטף אותה בחיבוק ונצמד אל שפתיה, מורח את פניה בנוזלי אהבתה שעל פניו. משחזרה אליה נשימתה הסדירה התרוממה מהרצפה, אחזה בידו והובילה אותו לתוך הבית המוכר, אל חדר השינה שלה.
 
האישה השכיבה בידיה האימהיות את העלם והביטה בגופו העשוי כמתת אל, ידיה ליטפו את שריריו הדקיקים העטופים במערכת משורגת של ורידים מלאי חיות. אחר כך הפכה אותו על בטנו וטיפסה לאורך גבו החלק, רכות משמניה נעמה לגופו, פיה נשק ונשף בעורפו המסופר. נשיקותיה סימרו את שיער גופו, מעבירות בו גלי צמרמורת נעימים.
 
אט-אט ירדו שפתיה במורד גבו, מתעכבות בשקע המסמן את תחילת ההפרדה של שני פלחיו המוצקים והחפים משיער בגרות. נשימות אפה המרחרח את אחוריו ריגשו אותו והוא קימר את עכוזו כלפי מעלה. לשונה נשלחה אל העטרת המכווצת את פי טבעתו והחלה לוקקת אותה בתאווה, משדלת את חריצו להרפות ולהתרצות ללשונה. העלם הצעיר נטרף מהתחושה, האישה המדהימה עשתה להטוטים עם לשונה שהזדקרה כחרוט וננעצה באחוריו הבתוליים.
 
אשכיו השלוקים בפיה ולשונה המתלפפת סביבם גרמו לכל הדם המפעם בגופו למלא את איברו שחישב להתפוצץ בכל רגע, ידה אספה נוזלים מפיה, אחזה בזין הזקור לאורך בטנו והחלה מעלה ומורידה אותה על הכלי הנוקשה. כשחשב שהגיע לגן עדן ואין יותר טוב מזה, השחילה האישה המדהימה את ראשה מתחתיו וכיוונה בידה את הזין לפיה. העלם הצעיר החל שוגל את פיה שקלט את הזרג המפעם בגרונה עד תומו, נשימותיו הפכו קולניות והוא הניע את אגנו קדימה ואחורה עד שמטח זרמתו שטף אותה.עוד "סקס זה כל הסיפור" - סיפורים אירוטיים למבוגרים בלבד
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by