בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
יחסים וזוגיות 
סודות וגברים 
 
  צילום: אימג`בנק/GettyImages    
יחסים וזוגיות |
 
ג`יין כץ | מגזין Cosmopolitan

כפי שחשדת, יש כמה סודות מלוכלכים שבחורים לא מגלים לחברות שלהם. אחרי שהבטחנו שנשמור על סודיות, גילינו את הטוב, הרע והמכוער מאוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יש להם מוניטין של אובססיביים לסקס (כשהם לא מנסים להשיג זיון, הם מדברים על הניסיונות להשיג זיון), אבל בחורים יכולים דיסקרטיים מאוד בנוגע לנושאים מיניים מסוימים. "לבחורים נוח יותר לדבר על סקס בהקשרים רחבים", אומרת סינתיה וו. ג'נטרי, מחברת שותפה של הספר What Men Really Want in Bed, "אבל רבים מהם מתקשים לדבר על הניואנסים של הפחדים והתשוקות שלהם כי הם נבוכים או חוששים מהתגובה".

מכיוון שמידע הוא כוח, אספנו בשבילך בעזרת מומחים את הסודות המיניים שכל הבחורים מסתירים מהחברות שלהם. את יושבת?
 

1. הוא דואג אם הוא מספיק טוב במיטה

 בגלל הזמינות של פורנו באינטרנט, בחורים חשים לחץ חסר תקדים ביחס לביצועים שלהם 
"בגלל הזמינות של פורנו באינטרנט, בחורים חשים לחץ חסר תקדים ביחס לביצועים שלהם", אומר הפסיכולוג והמטפל המיני ד"ר פיטר ס. קנריס. בנוסף, סדרות טלוויזיה כמו סקס והעיר הגדולה גילו להם סוד קטן ומלוכלך: חלק מהבחורות מדברות - ומלכלכות - על הכישורים המיניים של בני הזוג שלהן.
 
 
"הפחדים הגדולים ביותר שלו הם: האם הפין שלי גדול מספיק? האם אצליח לגרום לה להגיע לאורגזמה?", אומרת ג'נטרי. מומחים אחרים מוסיפים חשש מפתיע אחר: "האם אצליח להגיע לאורגזמה?" כדי להרגיע את החששות שלו (אבל לא את האיבר שלו) ידעי אותו שהוא מספק אותך. כשאת גונחת או אומרת "זה טוב", את מבטיחה לו שהוא עושה עבודה טובה. אם את שמה לב שקשה לו להגיע לשיא, "הרגיעי את חששותיו בכך שלא תהפכי את האורגזמה שלו למטרה העיקרית", אומרת ג'נטרי. "הציעי לו לעשות הפסקה".
 
 
 

2. גברים יכולים לחוות אורגזמה בינונית

כמו לנשים, גם לגברים יש אורגזמות באיכויות שונות, הנעות מ"בסדר" ל"וואו!". בשביל אורגזמות מדהימות צריך שילוב של הפתעה וחיכוך. "נשים נוטות לגעת בגברים באותה דרך שוב ושוב, והם מתרגלים לאותו סוג גירוי", אומרת ד"ר דניאלה הראל, קוצ'רית למין. "הפתיעי אותו בליטופים שונים או בקצב אחר ותאפשרי לו לחוש אורגזמה אינטנסיבית יותר".
 
 בחורים חושבים שהם רוצים סקס בשלישייה, אבל למען האמת, זאת פנטזיה שרובם לא רוצים להגשים 
לפי הקוצ'רית למין סלסט הירשמן, שימוש בשרירי הנרתיק כפי שנעשה כמו בתרגילים בשיטת קיגל או בשיטת פאולה יכול להגביר את האורגזמה שלו: כשהוא בתוכך כווצי את שרירי הנרתיק מפתח הנרתיק כלפי מעלה דרך דפנות הנרתיק ועד למעלה. כשאינך יכולה עוד לכווץ כלפי מעלה, הרפי את השרירים. זה אמור לארוך כ-10 שניות. "תרגילי קיגל בסיסיים מחזקים רק את החלק התחתון של הנרתיק", אומרת הירשמן. "התרגיל הזה עובד על החלק העליון, שבו נמצא ראש הפין שלו בזמן הסקס".
 

3. הפתעה! הוא צריך משחק מקדים

לפעמים הבחור שלך צריך חימום... וזה נכון במיוחד במצב הכלכלי הנוכחי. "אחרי יום עבודה ארוך, ייתכן שהוא יצטרך להירגע לפני שהוא יוכל להגיב מינית", אומר ד"ר קנריס. נגיעות ונשיקות יכולות להתניע אותו, אבל למען האמת, אומר ד"ר קנריס, "בשביל בחורים משחק מקדים טוב פירושו מין אוראלי טוב".
 
כדי להמריץ את ההתעוררות שלו הירשמן מציעה את הטריק הבא: בפין יש שני גופים חלולים המתמלאים בדם בזמן הזקפה, וגוף חלול שלישי המכיל דם תמיד. זרם הדם המוגבר הוא שגורם לאורגזמה, לכן גירוי הגופים הרגישים האלה בלשונך יכול לשלוח זרמים של עונג לכל גופו של החבר שלך. שניים מהגופים נמצאים לאורך הפין בחלקו הקדמי, והגוף השלישי נמצא בחלקו האחורי של הפין. שני הגופים יוצרים חריצים בחלקו התחתון של הפין. לחצי את לשונך בחוזקה בין החריצים והניעי אותה מעלה ומטה.
 
הפסיקי לפני שהוא מגיע לנקודת האל-חזור. "כשאת מרגישה שההתעוררות שלו בשיאה - קצב לב מהיר, נשימה כבדה, התקשות של השרירים - הפסיקי לגרות אותו עד שרמת ההתרגשות שלו יורדת מעט", מציעה ג'נטרי. זה הזמן המתאים לעבור לחדירה.
 

4. לא, הוא לא באמת רוצה מין בשלישייה

כן, בחורים חושבים שהם רוצים שתי בחורות בו זמנית, אבל למען האמת, זאת פנטזיה שרובם לא רוצים להגשים. סיבה אחת לכך היא שזה קצת מפחיד, אבל סיבה עמוקה יותר היא שהם חוששים שהם לא יגשימו את הציפיות שלהם.
 
"הכנסת אדם נוסף יכולה להיות מסובכת", מסבירה ג'נטרי. "כשבחור מדמיין מין בשלישייה הוא שולט בעניינים לחלוטין, אבל במציאות המצב שונה. בפנטזיה שלו אין קנאה, תחושות הזנחה או דחייה, אבל תחושות אלו קיימות במציאות, והוא יודע זאת". כלומר, את יכולה להשתתף בפנטזיה שלו מבלי שתצטרכי להשתתף בה במציאות. "בחורים נדלקים ממשחק מילולי בשלישייה", אומרת ג'נטרי. דברו על מה שהוא יעשה לך, מה את תעשי לבחורה השנייה וכו'.
 

5. הוא לא מסמפט קינקיות מאולצת

בחורים מעריכים בחורה שמתלהבת במיטה, אבל בחורה שהאגרסיביות שלה בוטה מדי יכולה להרתיע. במילים אחרות: אל תזרקי אותו על המיטה ותשלפי אזיקים בפתאומיות. "בחורים רבים מדמיינים סקס עם מישהי פתוחה ומינית כמו בפנטזיות, אבל הם יכולים לחוש אי נוחות כשהם פוגשים מישהי כזאת במציאות", אומרת הירשמן. "הם לא רוצים להרגיש מנוסים פחות מבת זוגם".
 

6. אם הוא פתאום לא רוצה סקס יותר, כנראה שהוא מתרחק

"ששת החודשים הראשונים של הקשר הם תקופת ירח הדבש שבה ההורמונים שולטים ואתם לא יכולים להפסיק לגעת זה בזו", מאבחנת ג'נטרי. אם בתקופה הראשונה של הרומן הכלב החרמן מעדיף לצפות בהאח הגדול ולא לעשות איתך סקס, יכול להיות שהוא מאבד את עניינו בך. "במקום לדבר איתך ישירות על התחושות שלו, יכול להיות שהוא שולח מסר לא ישיר", אומרת ג'נטרי.
 
 
עם זאת, אם אתם ביחד זמן ארוך - יותר משנה וחצי - והוא לא מעוניין בסקס בפתאומיות, שימי לב איך הוא מבטא זאת. אם הוא עדיין מפגין אהבה ואכפתיות כלפייך, כנראה שהוא פשוט עייף או מתוח, וחש מספיק בנוח בקשר כדי לסרב לסקס כשלא בא לא. לעומת זאת, אם הוא נראה מרוחק וקר, "יכול להיות שהוא כועס על משהו וזאת הדרך שלו לבטא שהוא מנסה ליצור מרחק בין שניכם, או שהוא אפילו מנהל רומן", מסבירה הירשמן.
 
בלי קשר למצב, אל תציקי לו בגלל פעם אחת שהוא לא מעוניין בסקס. במקום זאת, תני לו את הספייס שהוא מבקש בעקיפין, והתייחסי למצב רק אם זה נעשה דפוס קבוע.
 

7. הוא מת שתגעי לו בתחת

בחורים רבים לא מעוניינים שתלטפי את הדלת האחורית שלהם, אבל הם יאהבו שתתפסי את התחת שלהם בזמן סקס. "כשאת תופסת את התחת שלו את משדרת לו שאת רוצה אותו", אומרת ג'נטרי. "זהו ריגוש פסיכולוגי באותה מידה שהוא פיזיולוגי".
 

8. חדירה לתוכך היא אחד הריגושים המיניים הגדולים שלו

זה מתחיל בתחושה שהוא עטוף בחום וברטיבות, ואז החום והרטיבות גוברים כששניכם נעשים מגורים יותר. "אברי המין שלו מתמלאים בתחושת עקצוץ והוא יכול לחוש את השרירים שלך מתכווצים סביבו", אומר ד"ר קנריס. התחושה המענגת הזאת מתעצמת ככל שהחדירה עמוקה יותר, לכן נסו תנוחות המאפשרות חדירה עמוקה, למשל כשאת למעלה או דוגי סטייל.
 

9. האשכים שלו עמידים יותר משאת חושבת

"בחורות כל כך מפחדות לפגוע באשכים של בן הזוג שלהן, שהן נמנעות לגמרי מלגעת בהם", אומרת ד"ר הראל, אבל האשכים שלו הם חלק בלתי נפרד מהאיברים המענגים שלו. הם מכילים קצות עצבים רבים, ואם תיגעי בהם בעדינות (נסי לדגדג אותם בקצות האצבעות שלך כשאת יורדת לו), הוא ישתגע מהנאה.
 

10. יכול להיות שהוא חושב על מישהי אחרת כשאתם עושים סקס

"פנטזיות על מישהי אחרת הן פשוט אמצעי להגביר את הריגוש מכיוון שזהו סוג של איסור", אומרת הירשמן. "זה לא אומר שהוא מעוניין בך פחות".

אבל עולה השאלה על מי הוא מפנטז. "בחורים שנמצאים במערכת יחסים נוטים לפנטז על נשים שאינם יכולים להשיג, כמו דוגמניות, מפורסמות ושחקניות פורנו", אומרת הירשמן. "פנטזיות על נשים לא מושגת הן בטוחות מכיוון שהם נמצאים עם מישהי שלעולם לא יהיו איתה במציאות". בחורים שעושים סקס מזדמן מפנטזים בדרך כלל על נשים מושגות יותר, כמו קולגות, אקסיות ואפילו החברה שלך...
 

11. לפעמים הוא מעוניין בסקס מהיר ופראי

בדרך כלל הוא מעוניין להחזיק מעמד זמן ארוך ככל האפשר כדי להאריך את העונג שלו ולתת לך מספיק זמן להגיע לאורגזמה, אבל לפעמים הוא רוצה לדלג על ההקדמה הרומנטית ופשוט לקחת אותך חזק ומהר. "הוא רוצה להרגיש שזה בסדר לחוות סקס פשוט וחייתי", מסבירה הירשמן. כדי להגביר את התשוקה שלו, עשו זאת מדי פעם - גם את תיהני מכך. "יש משהו ארוטי בתחושה שבן הזוג שלך רוצה אותך כל כך".לקבלת גיליון ראשון של מגזין COSMOPOLITAN במתנה

עוד ב-ifeel אהבה

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by