בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס זה כל הסיפור 
סרט כחול לבן 
 
סקס זה כל הסיפור |
 
אורית עציוני

ההסבר הלוגי של פסיכותרפיסטים ל"פנטזיית האונס" הוא שהנאנס (בפנטזיה, כמובן) חש חופשי מאחריות ולכן קל לו יותר להשתחרר מבחינה מינית, וכשמדובר בנשים נוספת נטייה ביולוגית של הרצון להיכבש. כמו כן, קובעים חלק מהפסיכותרפיסטים, כי מימוש הפנטזייה עם מישהו מוכר על ידי משחק תפקידים הינו עניין בריא ומהנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ההחלטה לשכור סוויטה במלון פאר במקום חדר פשוט נבעה בעיקר מחוסר רצונה להשאיר עקבות לאלפי הדולרים שהרוויחה בצילומים שנמשכו קרוב ליממה שלמה.

שריריה כאבו, חבורות כחולות עיטרו את זרועותיה וסימני הצלפה את ישבנה הדואב. אך תחושת גאווה על מעשיה מילאה אותה, והאישה הצעירה החליטה להסיר דאגה מליבה, משום שבשבוע הקרוב תתפנק לבדה בסוויטה עד שהמכאובים והסימנים יעברו. עדיין, חלפה מחשבה בראשה, היא תצטרך להמציא הסבר שיספק את בן זוגה לתגלחת שעבר גופה מכף רגל ועד בית שחי.
 
 דמיונה ניצת ומוחה לא הניח לה, שום דבר מאורח חייה הצנוע לא תאם את הדחף להיכנס להרפתקה כל כך נועזת וקיצונית 
לפני כמה שנים עברה עם בן זוגה לגליל ולאחר שנולד בנם הקימו יחד חווה אורגנית לגידול ירקות. החווה הצליחה מעל למשוער - הירקות והפירות שגידלו נמכרו בכל חלקי הארץ. פעם בשבוע הייתה נוסעת עם הטנדר לתל אביב ופורקת סחורה במסעדות ובבתים פרטיים, הנסיעות לעיר הגדולה רוממו את מצב רוחה והיוו עבורה יום חופשה שבועי ממטלות הבית והחווה.
 
 
ערב אחד נחו פתאום עיניה על מודעה בעיתון, המזמינה נשים וגברים בכל גיל וצורה, לבוא ולהיבחן לסרט פורנוגרפי ישראלי. דמיונה ניצת ומוחה לא הניח לה, שום דבר מאורח חייה הצנוע לא תאם את הדחף להיכנס להרפתקה כל כך נועזת וקיצונית, ובכל זאת - מסונוורת מהבערה בראשה - החליטה ללכת עם העניין עד הסוף.
 
כשהגיעה לתל אביב חייגה אל המספר מהמודעה, קול גבר ענה והזמין אותה לבוא מיידית. הגבר שפתח לה את הדלת הציג את עצמו כבמאי הסרט, הוא לבש חולצת משי פתוחת כפתורים החושפת חזה שעיר וצוואר קצר הענוד בשתי שרשראות זהב כבדות. ביציבתו היה מן עירוב של חשיבות עצמית מנופחת ועמידת ילד השולח את כרסו העגולה קדימה, כשאחוריו אף הם זקופים בחוצפה ילדותית. דירת הסטודיו הגדולה הייתה מוארת ומטופחת, במרכזו של החדר עמדה מצלמה על חצובה, משמאל עמדה מיטה מתוחת מצעים ומימין ניצב שולחן עץ משרדי מפואר ומאחוריו כסא מנהלים יוקרתי.
 
אחרי שיחה קצרה וכוסית שמפניה שנסכה בה ערפול קל ומתוק החליטה להתמסר לחוויה המסעירה. הבמאי/צלם התרגש והדליק את המצלמה. היא ישבה על קצה המיטה, הסירה את שמלת הכותנה ההודית ואת חזייתה והחלה מלטפת את שדיה הקטנים באיטיות מתעכבת על הפטמות, בתנועות פיתוי ליטפה את בטנה התחתונה והחלה מסירה באיטיות את תחתוניה.
 
למרות ארבע השנים שחלפו מאז לידת בנה והעובדה שהייתה בתחילת שנות השלושים לחייה, היה גופה זעיר כשל נערה צעירה. הגוף הבוסרי הסעיר את במאי הפורנו, אך השיער שצמח פרא בערוותה ובבתי שחיה נראה דוחה בעיניו. הבמאי שם לעצמו כמטרה לטפח את הבחורה ולהפוך אותה מרחל אימנו ללוליטה נחשקת, אם רק תתמסר ותיסחף עמו על גלי חלומותיו הקולנועיים.
 
 הבמאי שם לעצמו כמטרה לטפח את הבחורה ולהפוך אותה מרחל אימנו ללוליטה נחשקת, אם רק תתמסר ותיסחף עמו על גלי חלומותיו הקולנועיים 
בפעמים הבאות שהגיעה לתל אביב השאירה מראש את ארגזי הירקות והפירות פזורים ברחוב, מוצעים חינם לעוברים ולשבים, את השכר על צילומיה הביאה עימה הביתה כאילו היה התשורה למרכולתה.

בכל פעם היא מתפשטת ומתיישבת על המיטה, מלטפת את עצמה ומענגת את אברי נשיותה באצבעותיה ולאחר מכן עם אחד מהוויברטורים הרבים שהונחו לפניה. אחר כך מעמיד הבמאי/צלם את מצלמתו על חצובה ומצטרף אליה. בתחילה הוא מלקק את פותה השעיר אחר כך היא מוצצת לו ולבסוף היא כורעת בתנוחה כלבית, כשאחוריה מופנים אל עדשת המצלמה, והוא דופק אותה בפות ובעכוז חליפות, ולבסוף מחזיר את איברו לפיה, ליניקה אחרונה עד שפיכה.
 
אחרי שלוש פעמים בהן הצטלמה לסדרה שנקראה "פעם ראשונה במצלמה" שכנע אותה הבמאי הטווסי להיפתח למשהו גדול יותר וביקש ממנה לשתף אותו בפנטזיה המינית הכי גדולה שלה, כדי להגשים אותה בסרט מעשה ידיו. אחרי עוד כוסית שמפניה היא נעתרת לו ומספרת לו על חלומותיה המיניים שמפתיעים אותו מאוד – כלום בבחורה ההיפית הטבעית לא מעיד על פראותו של מוחה הסוטה.
 
כהכנה להיעדרה הקרב סיפרה לבן זוגה המפרגן ולבנם הקטן כי נרשמה לסדנת שתיקה בת שמונה ימים במדבר יהודה. כשהגיעה לדירת הצילומים הופתעה – הדירה שונתה ללא הכר – שני צלמים עמדו מאחורי שתי מצלמות משוכללות, החלונות כוסו בבדים שחורים, בפינות החדר עמדו פנסי תאורה ענקיים, על התקרה היה תלוי במאוזן צינור ברזל עגול, מיטת ענק הוצבה בצידו האחד של החדר ובצידו השני עמד סד עינויים מעץ עם שני חורים להניח בהם את כפות הידיים וחור מרכזי לראש, סד שהכירה מסרטים על תקופת האינקוויזיציה. בכל פינה בחדר פוזרו אביזרים כגון שוטים, אזיקים, וויברטורים ופלאגים אנאליים.
 
על המיטה הייתה פרושה מגבת גדולה ועל השידה לצידה עמד קצף גילוח, מכונה וקערת מים עם סבון. הצלמים הדליקו את המצלמות והבמאי הפשיט והשכיב אותה על המגבת, והחל מגלח את רגליה, את בתי שחיה ולבסוף את ערוותה. הגוף הנערי והחלק שלה חירמן אותו.
אחר כך כיסה את עיניה וחגר קולר לצווארה. היא ישבה על קצה המיטה, מרוגשת ועיוורת והקשיבה לרחשים. היא שמעה את הדלת נפתחת ואת הבמאי לוחש משהו, צעדים וטפיפות רגליים נשמעו החדר, היא ניסתה לנחש כמה גברים נמצאים כעת סביבה וגל התרגשות מהול בפחד מחרמן שטף אותה.
 
הבמאי לקח אותה בידו, כיוון אותה לתנוחת כריעה על הרצפה, היא חשה חומר סיכה ניגר על פי טבעתה ואת אצבעו המעסה את הכותרת השרירית עד לרפיון. אחר כך החדיר לאחוריה פלאג שלקצהו חוברו שרוכי עור רבים וארוכים, מה ששיווה לאחוריה מראה של חייה עם זנב המשתפל בין רגליה, לבסוף חיבר שרשרת לקולרה והחל מוביל אותה על ארבע לעבר הגבר הראשון שעמד שם.
 
 שני צלמים עמדו מאחורי שתי מצלמות משוכללות, החלונות כוסו בבדים שחורים, בפינות החדר עמדו פנסי תאורה ענקיים, על התקרה היה תלוי במאוזן צינור ברזל עגול 
בעיניים מכוסות היא מצצה לגבר הראשון עד שקיבלה הוראה לעבור אל השני, הזחילה על ארבע ככלבה עם זנב המשתפל מאחוריה והפקודות שקיבלה הרטיטו את כל גופה ההתרגשות ומיציה ניגרו בין רגליה.
 
לפי התור מצצה חמישה איברים שונים בריחם ובמצב מוצקותם, הריח החריף שנדף מגבריותם הסעיר את מוחה, חלומה לשמש כשפחת מין מתגשם בזכות תעוזתה, גאווה על מעשיה פשטה בה והגירוי עקצץ בכל איבריה.
 
מבלי לשלוף את הפלאג מאחוריה הוביל אותה הבמאי אל סד העץ, שם התכופפה והניחה ראשה וידיה בשקעים וסגר עץ עם שקעים תואמים הונח מעליה וננעל. כשפיה מלא כל פעם בזרג אחר, דפקו אותה כל שאר הגברים בסבב, סוטרים לפלחים הקטנים של אחוריה, או לחלופין, שולפים מדי פעם את הפלאג מעכוזה ומחדירים אותו שוב.
 
הבמאי שחרר אותה מהסד, שלף מישבנה את הפלאג והושיב אותה פשוקת איברים על קצה המיטה. להוראותיו של הבמאי נעמדו שני גברים אחרים מצידיה והצליפו קלות על שדיה, צובטים מדי פעם את פטמותיה הזעירות. הכאב המתון שחשה נעם לה ובין רגליה כרע עכשיו גבר אחר שהעניק לה טיפול אוראלי משובח, כאילו הייתה לשונו וויברטור הנע במהירות בה יונק הדבש מזיז את כנפיו, היא החלה מתנשמת ומתנשפת, הצלם לקח תקריב של פניה כשהיא גונחת ושפתיה רועדות.
 
אחרי שגמרה הגיש לה הבמאי כוסית שמפניה ושיבח אותה על התנהגותה, נשימתה חזרה לאיטה לקצב סדיר, היא לגמה מעט מהשמפניה ונדה בראשה לאות כי היא מוכנה להמשיך. בעודה יושבת על קצה המיטה, אזק הבמאי את קרסוליה לקולר עם שרשרת ארוכה והניף את רגליה לכיוון המוט התלוי על התקרה, מחבר כל רגל לאנקול התלוי על מוט הברזל ומפשק אותן האחת מהשנייה ככל הניתן.
 
האישה הצעירה שכבה כשרק גבה העליון וראשה על המזרון כעמידת נר. בסבלנות ובאיטיות החדיר הבמאי לאחוריה שרשרת כדורים סיניים ולפותה וויברטור ענק וקרא לגברים להצליף בשוטים על דגדגנה המגורה.

הדם בראשה ההפוך החל פועם כששמעה את הבמאי מתגרה בבחורים ומודיע על תחרות שהוא עורך ביניהם על הזכות להכניס את איברם לפי טבעתה מבלי להוציא את הוויברטור.
 
לפי תור הם ניסו את מזלם, מנסים לפנות מקום לאיברם על ידי הרחבת החור באצבעותיהם, היא נהמה כחיה, מתעלמת מהכאב ומנסה לרצות את הבמאי. הבחור השלישי אחז את הוויברטור בידו, העמיק אותו ככל שיכל, ירק על פי טבעתה הפעור ובידו השנייה דחק את איברו להחליק לתוכה, החדירה הכואבת גררה צעקה מגרונה והבמאי מיהר למלא את פיה באחד מהאיברים הזקורים. בעוד היא נדפקת עם שני הזרגים באחוריה הניח אחד מהם וויברטור מתכת על דגדגנה והחל משדל את גופה להרפות ולהתרצות לבעילה הכפולה. הפעולה עבדה, שוב לא חשה כאב חד אלא גלי עונג מסמרים, המתכת הקרירה נעמה לה ומיצי ייחום ניגרו ממנה, גאה ומסופקת מעצמה על היותה כלבה המשרתת זכרים מיוחמים.


עוד "סקס זה כל הסיפור"
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by