בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס זה כל הסיפור 
מעשה במעסה 
 
  צילום: מתוך הקאמה סוטרא    
סקס זה כל הסיפור |
 
אורית עציוני

מחקרים המנסים לתת הסבר סיבתי להתאהבות קובעים שהיכולת להתרגש היא הדבר שיוצר את הניצוץ למשיכה וקירבה, שמסמן משהו שונה מהבנאלי והקבוע - מצב שטורף את הקלפים ונותן פתאום אפקט שונה. אם מתקיים הרגע המבטיח (מציאותי או דמיוני) בו עובר רמז כי גם הצד השני מעוניין – מתקבל האישור במוח להתפתחות הפנטזיה, והאדם מתאהב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 המעסה הראשי הוביל אותה לחדר הטיפולים וחשב בליבו שמוטב ולא יעסיק אותה כדי שלא יתפתה להפר את החוקים שהציב לעצמו - המעסות העובדות תחתיו כטאבו מוחלט 
עוד בשלב השיחה האישית לא יכול היה להתעלם מנוכחותה ומבטו רותק אליה מן השנייה הראשונה כמכושף. שיערה השחור שגלש ברכות גלית ופניה הצחורים עם גומות החן בלחייה הזכירו לו את שלגיה. הייתה בה נעימות כובשת, אפילו הצלקת הקטנטנה מתחת לשפתה התחתונה הקסימה אותו. גם כשהשיבה לו בציניות על דבר שאמר לה, הייתה הציניות שלה נטולת רוע ומלאת הומור.
 
כחלק מהנוהל, לאחר הראיון האישי הגיע שלב המבחן המעשי. מנהל הספא הסביר לה שהעיסוי שהיא צריכה לתת לו מוגבל לגב בלבד ובמשך כעשר דקות, והגיש לה חלוק עבודה לבן. מששבה לבושה בחלוק חייכה חיוך ממיס השייך לבעלי גומות חן בלבד.
 
 
התשוקה החושנית שהשתלטה עליו הפרה בו את האיזון הפנימי, המעסה הראשי הוביל אותה לחדר הטיפולים וחשב בליבו שמוטב ולא יעסיק אותה כדי שלא יתפתה להפר את החוקים שהציב לעצמו - מהיום הראשון שקיבל את התפקיד סימן לעצמו את המעסות העובדות תחתיו כטאבו מוחלט - הספא שניהל היה בבת עיניו ולא הייתה בכוונתו לזעזע את עולמו ולו במעט.
 
המבנה העתיק בו שכן הספא היוקרתי ניצב על צלע הר שערוץ נחל עובר למרגלותיו, הכתלים בחדרים עשויים מאבן חשופה ופינות החדר הזדקרו לקשתות הנגמרות במרכזה של התקרה – ממנה תלויה נברשת עטורה נטיפי קריסטל. חדרי הטיפולים המפוארים רוהטו בריהוט אנגלי עתיק ונרות ריחניים הודלקו בגומחות האבן שבקיר ועל כרכובי העץ שבלטו ממנו.
 
כתפיו ועורפו חושמלו מן השנייה הראשונה שהניחה עליו את כפות ידיה המשוכות בשמן ריחני, כמעסה מומחה יכול היה לזהות כישרון במגע הראשון, הוא שקע ברפיון ענוג למגע המכשף של ידיה הבטוחות. לפתע, בזריזות של פרש המניף עצמו על סוסו, זינקה והתיישבה על גבו כשרגליה השריריות נצמדות לצדי מותניו וידיה לא פוסקות מלעסות את שכמותיו.
 
התנוחה הלא שגרתית שבחרה גרמה לו להשתנק. לרגע חישב להתנגד, אבל משהו בהחלטיות שלה כישף אותו ונטל ממנו כל יכולת להגיב. למרות שהיה גבר נאה ובנוי לתלפיות לא הרבה מנהל הספא הביישן ליזום קשר עם נשים משום שרוב הזמן שיתקה אותו המבוכה. סערת רגשות התחוללה במוחו, המראה התם של שלגיה עמד בסתירה מוחלטת להתנהגותה הנועזת.
 
בתנועות מיומנות עיסתה את שרירי גבו, הוא חש את הפלחים המוצקים של אחוריה מתנועעים על גבו התחתון, מתואמים להפליא עם נשימותיו. בעודה מעסה את כתפיו לאורך זרועותיו השריריות, רכנה אל גופו ורפרפה עליו בשיערה, יורדת באיטיות לאורך עמוד השידרה. עורו סמר תחת מגע שיערה המדגדג והוא נשם עמוקות בניסיון להרגיע את הבעירה הפושטת בחלציו ואת הדם המפמפם באשכיו. מנהל הספא המיוחם חש כיצד נוטש אותו ההיגיון לטובת תשוקה שלוחת רסן.
 
 לפתע עצרה, לחשה על אוזנו כי עשר הדקות שלו תמו וירדה מגבו. מנהל הספא המרוגש לא העז להתהפך על משכבו משום הבליטה שתפחה בתחתוניו, הוא הרים את ראשו לכיוונה וחייך 
לפתע עצרה, לחשה על אוזנו כי עשר הדקות שלו תמו וירדה מגבו. מנהל הספא המרוגש לא העז להתהפך על משכבו משום הבליטה שתפחה בתחתוניו, הוא הרים את ראשו לכיוונה וחייך. שלגיה הסירה את חלוקה הלבן ועמדה מולו עירומה. שדיה התפוחיים הזדקרו מולו בחוצפה שובבית, גופה הנשי היה מרענן לעומת האופנה האנורקטית ששלטה ברוב הבנות שפגש לאחרונה, עורה הצחור נראה רך ומפתה למגע, ורגליה המוצקות והשריריות שידרו עוצמה איתנה כרגליו של כדורגלן. חיוכה הממזרי לא תאם את התום ששידר מבטה המזוגג והאבוד משהו.
 
היא הושיטה את ידה אל פניו, אצבעותיה ליטפו אותו ארוכות, עוברות על תווי פניו כמפסלות אותן, השלווה הסוערת שניבטה מעיניו השקדיות המיסה אותה. אחר כך רכנה אליו כאילו היא עומדת להמתיק עימו סוד ונצמדה בשפתיה הרכות לאוזנו, שולחת את לשונה לחקור את פיתולי התנוך.
 
הבל פיה החם ולשונה המתפתלת סימרו את עורו בצמרמורות נעימות, חרמנותו גאתה וחלציו חישבו להתפוצץ בכל רגע. ברור היה לו כי כעת אין סיכוי שישכור את שירותיה כמעסה, אך בהחלט התפלל שהיא פנויה להתכרבל בזרועותיו הלילה, וגם מחר ואולי גם מחרתיים, אם היא רק תיעתר.
 
לפתע חדלה והזדקפה, נעמדת מולו במבט מרוכז. מנהל הספא התיישב על קצה מיטת הטיפולים, פישק מעט את רגליו ומשך אותה לחיקו, חובק בזרועותיו את גבה התחתון וברגליו לופת את ירכיה. אור הנרות המעומעם עטף את קירות האבן ברוך רומנטי וניחוח לבנדר מהול בווניל-פטצ'ולי שיכר את חושיהם של השניים. שלגייה הביטה בו בריכוז עמוק, הוא חש כאילו מבטה חודר אל ליבו ומוסר בידיו את כל הדברים הגלויים והנעלמים מהם היא מורכבת בו זמנית.
 
פיו נצמד לשפתיה הרכות בשקיקה, שעה ארוכה חקרו לשונותיהם האחת את השנייה במחול תשוקה. הבחור פשט את תחתוניו מבלי לנתק שפתיו מפיה המתוק ושלח את זרועותיו הארוכות אל אחוריה. כפותיו הגדולות והחזקות אחזו בפלחים המוצקים והניפו אותה בפישוק מעל מפשעתו.
 
אנחת כאב מהולה בתענוג נפלטה מגרונה כשהשחיל באיטיות את האיבר הזקור אל חריץ נשיותה המגורה. זרועותיו חבקו את גבה והיא טמנה אפה בעורפו, תחושת המלאות שגרם לה הזין העבה וניחוחו הגברי והחם הרטיטו את גופה ברעד בלתי נשלט שהטריף אותו עד שכמעט וגמר.
 
מנהל הספא כרך את זרועותיו על מותניה, הצמיד את אגנה אל אגנו, מצמית אותה לבל תזוז והשתהה מעט, דוחה את האורגזמה ככל הניתן. לפותים האחד בזרועות השנייה החל מנשק את השקע המחבר את שדיה המדהימים לגופה, נשיקותיו טיפסו במעלה קימוריה, חותמות בעורה המשיי כוויות של תענוג צרוף, הוא שאף את בית שחיה ואת עורפה כאילו נשמת אפו תלויה בה.
 
כשהוא יושב על קצה המיטה והיא משופדת עליו, לפתה בידיה את עורפו וקימרה את גבה בתיאום מושלם עם תנועותיו כאילו התמזגו לגוף הרמוני אחד. הוא נע בתוכה בחתוליות חושנית, מעמיק לתוכה את איברו בכל פעם עוד קצת. לחייה להטו, נשימותיה הפכו קצרות וגניחות עונג נפלטו דרכן. כל גופה פרכס ברעד אורגזמי, הבחור המאוהב הגביר את תנועותיו עד שגמר בשאגת פורקן ומטחי זרעו ממלאים את אהובתו.עוד "סקס זה כל הסיפור" - סיפורים אירוטיים למבוגרים בלבד
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by