בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס זה כל הסיפור 
אהבת נעורים 
 
  צילום: מתוך "קאמה סוטרא"    
סקס זה כל הסיפור |
 

ידידות אמיתית ומתמשכת לאורך זמן בין גבר לאישה היא נדירה, המתח בין המינים יוצר בדרך כלל הפרדה בין חברות לשמה לחברות עם אינטרסים. חברות אפלטונית בין גבר לאישה תתכן גם בצל מתח מיני, אם השניים יהיו מסוגלים להעמיד את חברותם מעל לדחפים המיניים. סיפור אירוטי למבוגרים בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ליאת ודניאל, חברים הכי טובים כבר חמש עשרה שנים ונשואים מזה חמש שנים. הנה סיפור ליל האהבים הראשון שלהם מפיו של דניאל: 

הכול התחיל מזה שחיטטנו ופתאום מצאנו מלא סיגריות מגולגלות במגירת הגרביים של בעלי הבית והחלטנו לנסות לעשן אחת. זה לא שהייתי אז כזה חנון - למרות ששנינו היינו רק בי"ב, אי אפשר להגיד שהיינו תמימים, ידענו מה זה. דוד שלי מעשן ג'וינטים כל יום מאז שאני זוכר את עצמי, וגם השכן מולנו היה מנפס במרפסת כל ערב. לא רק שליאת קיבלה את הבית המגניב הזה לשבוע שלם, החברים של ההורים שלה גם שלמו לה תמורת זה שהיא תשקה את הגינה ותדאג לכלב.

 

איך שהדלקנו את הסיגריה התמלא החדר בעשן סמיך הרבה יותר מסיגריה רגילה, שאפנו כל אחד בתורו והעברנו האחד לשנייה. בהתחלה לא הרגשנו כלום, גם ליאת לא, אפילו הסתלבטנו על ההתלהבות שלנו מעצמנו. אחר כך התחילו לעוף לי בראש מלא מחשבות וסרטים, כל דבר הזכיר לי דבר אחר במן רצף של מחשבות גאוניות ודביליות יחד. הרגשתי כמו בטקס חניכה, כאילו זה מן רגע מיוחד שמכניס אותי לעולם חדש.


נכון שליאת אמרה שהיא לא מרגישה כלום אבל היא חטפה פטפטת היסטרית, קיפצה כל הזמן מנושא לנושא בלי לעצור לשנייה כדי לקחת אוויר. פתאום בלי סיבה היא התחילה לצחוק, בהתחלה רק חייכתי, לא הבנתי על מה הדאחקה בכלל, אבל הפרצוף הלא מבין שלי הצחיק אותה עוד יותר ובתוך ההתפקעות מצחוק היא התחילה לגעות ולנחור בקולות של חמור פסיכוטי. מהר מאוד גם אני הייתי במצב דומה, פשוט נקרענו מצחוק עד שנזלו לנו דמעות והלסתות שלי כאבו כאילו חטפו נקע.


תוך כדי הצחוק נזרקנו על הספה לאחור מחובקים. שתקלטי - אנחנו היינו כמו חברות טובות, ליאת ידעה עליי הכול וגם הייתה משתפת אותי בכל מה שעובר עליה או על מי היא דלוקה, אפילו על סקס אנחנו מדברים חופשי. חוץ מזה שכל הזמן היינו מתחבקים, כמו סחבקים, אז זה כאילו לא היה מוזר או שונה מהרגיל, אבל הפעם הכול פתאום נראה לי אחרת.

 

 
 

איך שנזרקנו מחובקים התחלנו להתלטף, כמו שהצחוק בא, ככה הוא גם עזב - בבת אחת נהיה שקט בחדר, האוויר היה כאילו מחושמל. לא יכולנו להפסיק ללטף אחד את השני, האצבעות שלה כישפו אותי, כל הגוף שלי היה צמרמורות של חום וקור ביחד. נשבע לך, כאילו הייתי מכושף, היה לי חם ובכל זאת רעדתי.


אני בחיים לא אשכח את ההתערבלות של הגופים שלנו כמו בסרט "תשעה וחצי שבועות של שכרון חושים", אני זוכר כל שנייה ממה שהיה - את הריח המטריף שלה, את החום שנפלט ממנה, את הידיים שלי פולשות מתחת לגופייה שלה , הרגשתי כמו מכת חום מהמגע של הידיים על השדיים המתוקים שלה, שעוד לפני שנהיינו זוג החמאתי לה עליהם בלי סוף. אני חולה על ציצים, תני לי לשים את הראש בין שתי הגבעות האלה ומצדי אחרי זה למות עם חיוך על הפנים.

 

 

 

ליאת נשכבה על הגב בהתפנקות והפה שלי יצא לעבודת מחקר יסודית: לא יכולתי להפסיק ללקק ולנשק את הגבעות הרכות האלה, הפטמות שלה התקשו כמו כפתור ואני כבר הייתי כל כך מגורה שהג'ינס כמעט חנק לי את הכלי שעמד כמו תותח. נשפתי, ינקתי, ליקקתי ונישקתי בלי הפסקה. בינתיים יד אחת שלי המשיכה במסע הגילוי של הגוף שלה ונשלחה מתחת למכנסי הטרנינג.


כבר מעבר לתחתונים היה אפשר להרגיש את החום שנפלט משם, כאילו אני נוגע ברדיאטור. בהתחלה טיילתי ברפרוף עם האצבעות על הקו של התחתונים, ליאת התגרתה כל כך וקימרה את הגב כמו חתולה, מגביהה את משולש הכוס המושלם שלה אל אצבעותיי. היד נשלחה מתחת לבד , שיער הערווה שלה היה כל כך רך ומגרה.


החלקתי אצבע אל החריץ וגיליתי שהיא רטובה. התחלתי לעסות אותה שם. מהמגע על הדגדגן ליאת התחילה לנשום נשימות עמוקות וקולניות וכל האגן שלה התקמר. האנחות שלה שיגעו אותי, רציתי אותה כל כך, שלחתי לכוס הצר והרטוב שתי אצבעות וחדרתי אליה. ליאת הגבירה את התנועות והנהמות כמו חתולה מיוחמת, מה שהגניב אותי עוד יותר עליה. תוך כדי הגרגורים והקולות היא ביקשה שאבוא אליה, בתוך שניות התפשטתי לגמרי והפשלתי ממנה את ה המכנסיים והתחתונים.

 

זאת הייתה הפעם הראשונה שאני רואה אותה עירומה, למרות שראיתי אותה מיליון פעם בביקיני בכל הפעמים שהיינו בים ובבריכה - הפעם הכול היה שונה. היה מן מעמד לרגע הזה, ראיתי את המבט של ליאת וידעתי שבדיוק אותן המחשבות מעסיקות גם אותה. נשכבתי לצידה, החום שהיא הפיצה אפף אותי, החזקתי בשתי הידיים שלי את הפנים ההורסות שלה ואמרתי לה שאין סיכוי שבעולם שאתן לחברות בינינו לקרוס ולא משנה בכלל מה יהיה אחרי הלילה הזה.


הפייה הזאת חייכה אליי במבט הכובש שלה, ואמרה לי שהיא מאמינה לי. נישקתי לה את כל הפרצוף המתוק שלה, את הלחיים של הדובשנית ואת המצח והעיניים, ליקקתי לה אפילו את העפעפיים ואת הריסים, עד שהשפתיים שלי נפגשו ברכות המושלמת של שפתיה שהיו פשוקות במן הבעה משתוקקת, הלשונות שלנו התחילו לחקור אחת את השנייה, יש לה את הרוק הכי טעים בעולם.


שעות התנשקנו, שכובים צמודים ועירומים כאילו אנחנו שני האנשים האחרונים על כול הפלנטה. הייתי מוכן למות מרוב אושר, נשמתי אותה לתוכי כאילו בלעדיה אין לי חמצן. אחרי די הרבה זמן שאלתי אותה אם היא רוצה שנעשה אהבה והיא צחקקה במבוכה ואמרה שכבר חשבה שלא אשאל. כיוונתי את הזין שלי אל הפתח הלוהט שלי ובאיטיות החדרתי אותו פנימה עד שמלאתי את כולה, ליאת גנחה בקול רם כשצללתי לתוכה ואני עצרתי לרגע עד שתתרגל.


העיניים שלה ותנועות האגן עשו לי סימנים שאפשר להמשיך, אחזתי במותניים שלה והתחלתי לזיין אותה בתנועות ארוכות. ליאת השתלבה בקימורי הגב החתוליים שלה אל תוך התנועות שלי, הרגשתי כאילו אנחנו בריקוד חושני. הקצב הלך והתגבר הטבעתי את כולי בתוכה והיא שאבה אותי אליה, הרגשתי מחושמל מרוב תשוקה וכבר עמדתי להתפוצץ , התחלתי לזיין אותה בכל הכוח עד שהיא פרפרה לי בידיים וצעקה צעקות קטועות של אורגזמה ארוכה, ואז עטפתי את הגב שלה הידיים שלי וננעצתי בה הכי עמוק שיכולתי, הרגשתי איך הזרע שלי מפמפם ועולה מהביצים לצינור וגמרתי בשאגה עמוק לתוכה.סקס זה כל הסיפור - לכל הפרקים 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by