בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס זה כל הסיפור 
נערה עובדת 
 
  צילום: מתוך "קאמה סוטרא"    
סקס זה כל הסיפור |
 

פטישיזם - שימוש בחפצים המקושרים לגוף האדם כדי להגיע לסיפוק מיני, בדרך כלל כשהפרטנר עוטה את החפץ על גופו. נטייה זו נמצאה כמעט רק אצל גברים, וישנו ניסיון פסיכואנליטי להסביר את הצורך בחפץ כניסיון לעורר גירוי באמצעות פחד סירוס וקונפליקט אדיפוס שלא נפתר כראוי | רוני בת השלושים ושתיים עובדת כנערת ליווי בשמונה שנים האחרונות. הנה סיפורה כפי שסופר מפיה. למבוגרים בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אין מאחוריי איזה סיפור של ילדות עשוקה או ניצול מיני טראומתי שבעקבותיהם התדרדרתי למקצוע. תשכחי מכל הסטיגמות שיש לך בראש, גדלתי במשפחה הכי ממוצעת שאת יכולה להעלות על דעתך. לזנות נכנסתי בראש צלול ובלי מעורבות רגשית - מהחלטה כלכלית נטו - כשהייתי סטודנטית בשנה א'. עשיתי חשבון שבשום מקצוע לא אצליח לנסוק במהירות אל השפע והנוחות הכלכלית ששאפתי אליה מאז שעמדתי על דעתי.

 

את הפנטהאוס הזה קניתי במזומן, בלי הלוואה או משכנתא אחרי שש שנות עבודה, ובזמן האחרון הפעלתי מתווכים כדי שימצאו לי עוד איזו דירונת של שלושה חדרים - בשביל ההשקעה. כל הלקוחות שלי מיליונרים וממוקמים בעשירון העליון, יש לי שלושה קבועים והם אלו שדואגים להכיר אותי למכרים המיליונרים שלהם בעת הצורך לבחורה שמספקת "דרישות מיוחדות". אף אחד מהשלושה לא  גר בארץ, כשהם פה אני זאת שמספקת להם את הפנטזיות הסמויות שלהם - אני הפלז'ר שלהם כשהם פה בענייני ביזנס.

 
 

יהלומים לנצח

האחד הוא יהלומן שעובד על קו בריסל תל אביב, וכשהוא פה הוא מתאכסן באופן קבוע בסוויטה הנשיאותית בהילטון, הוא היה הראשון שלי כשנכנסתי למקצוע. בעקבות ההיכרות איתו החלפתי את כל המלתחה, את סיבוב השופינג הראשון בכיכר המדינה עשינו ביחד. הרגשתי כמו ג'וליה רוברטס ב"אישה יפה", יצאתי משם עם מלתחה שלמה שכללה כל מיני בגדי ונעלי מעצבים. אחר כך התרכזנו באקססוריז - תיקים, חגורות, תכשיטים, היהלומן השכיב באותו יום שלושים אלף שקל כדי שאראה ייצוגית מספיק עבורו.


אם היית רואה אותי באופנת המושבניקיות שהייתי דבוקה אליה במשך שנים לא היית מאמינה שזאת אני. היום אני מסתובבת בעיקר עם חליפות חצאית של דיור ושאנל כשאני מגיעה לבתי המלון של הלקוחות שלי. אחרי מסע הקניות עצרנו במספרה אצל מעצב שיער ידוע שהחליק לי סופית את השיער הגלי והפך אותי לבלונדינית, ואחרון אחרון חביב - היהלומן שלי התעקש על פדיקור מניקור וביקש שימשחו את ציפורניי בלק אדום בוהק.


אחרי המייק-אובר הכללי כבר נראיתי לגמרי אשת העולם הגדול. היהלומן התבונן בי מרוצה כאילו הייתי היצירה הפרטית שלו. נסענו בחזרה למלון, שם הוא הושיב אותי אל כיסא המכתבה האנגלי שהיה בפינת העבודה המשרדית שבסוויטה. הוא התיישב למרגלותיי על השטיח, רכן אל כפות רגליי, והתחיל לרחרח באפו את סנדלי העקב ולנשק את הרגל המעוטרת בסנדל הפראדה היוקרתי.

 

השפתיים והלשון שלו נישקו וליקקו ביסודיות כל מילימטר בסנדל, מטיילות על העור ויורדות אל עקבי השפיץ. אחר כך הוא חלץ את הסנדל ממני והחל מלקק ויונק את אצבעות רגליי כשהוא נוהם בגרגור מיוחם שהלך והתגבר עם כל ליקוק עד שראיתי את הגבעה המתרוממת בחלציו בגלל הזין שהתלהט. הוא שחרר אותו מהמכנסיים, לחלח בליקוקים את הכפות ואז ביקש שאלפות את הזין בכפות רגליי. וככה הוא אונן - מהדק בידיו את שתי כפות רגליי על הזין שלו, שהשתפשף קדימה ואחורה עד שגמר. לקח לי כמה פגישות עם היהלומן להתרגל לכך שהוא רוצה בעצם רק את כפות רגליי, תמיד בלק אדום, ורק הטקס של ליקוק העקבים גורם לו לגמור בשיגעון.

 

4X4

הלקוח השני הקבוע שלי הוא יבואן רכב גרוש שחי בארצות הברית ובא לבקר פעם בחודש וחצי את הילדים שלו בארץ. יש לו דירת פאר המשקיפה לנחל הירקון. בפעם הראשונה שנפגשנו הוא אמר שישלם לי עשרת אלפים שקלים ליממה שלמה, בתנאי שאהיה צמודה אליו כבת לוויה לכל דבר ואסכים להיפתח בראש להעדפות שלו. הסכום האגדי קרץ לי כל כך שמיד אמרתי לו שאני פתוחה לכול דבר, אבל בתוכי קצת דאגתי - לכי תדעי עד כמה סוטה הוא. בכל זאת הסכמתי, הפיתוי לעשות סכום כזה ביממה היה גדול מכדי לוותר.

 

היבואן נרגש כל כך מזה שהסכמתי, הוא הושיב אותי על רצפת הסלון החשופה משטיח והורה לי לא לזוז ממקומי, אחר כך קם ופינה בזריזות את הרהיטים מעט הצידה. ישבתי והמתנתי כשהוא נעלם מעבר לדלת של אחד החדרים, אני זוכרת שחוסר הידיעה ממה עומד להתרחש הלחיץ וריגש אותי ביחד.


כשהוא חזר עם מזוודת ג'יימס בונד ופתח אותה מולי נרעדתי קלות בכל הגוף, היו שם כל מיני דילדואים וויברטורים שהדאיגו ואפילו הפחידו אותי בגלל גודלם העצום. להוראותיו התפשטתי לגמרי, רכנתי על ארבע והנפתי את התחת למעלה. היבואן ליטף לי את התחת והחמיא לי על הפלחים העגולים והמושלמים שלי, הוא אמר שזה תחת שראוי לקישוט ולטיפול מסור. היד המלטפת התחלפה בלשון שלו שליקקה את החריץ המכווץ מרוב פחד, והתחיל להרגיע אותי בהבטחות על כך שהוא לא הולך להכאיב לי, ושיש לו סבלנות להרגיל ולאמן את החור לאט-לאט לרצות לקבל את הכלים האימתניים שהיו שם, ושהיום הוא יתחיל באחד קטן.


הדיבור המרגיע שלו והלשון הממסג'ת החזירו לי את הנשימה והרפו את השריר המכווץ, הוא הוציא פלאג קטן יחסית שבקצהו היו שרוכי עור ארוכים כמו זנב סוס והחדיר אותו האיטיות עד לבסיסו. היבואן הסיר מעצמו את הבגדים במהירות, התיישב עירום על הספה וביקש שאתהלך קצת על ארבע במרכז החדר, נראיתי כמו חייה עם הזנב שהשתפל לי בין הרגליים. הוא ליטף לעצמו את הזין ומדי פעם שלח יד והפליק לי על התחת, כשהוא לא מפסיק להחמיא לי על החן החייתי שלי ועל המראה המושלם הניבט בעיניו.

 

אחר כך הוא קרא לי לזחול לעברו ופקד עלי ללקק ולינוק לו את הביצים. עשיתי מה שהוא ביקש בחפץ לב, השתדלתי לתת לו מופע אוראלי בלתי נשכח, בכל זאת - עשרת אלפים שקלים ביום - מגיע לו. היבואן נשם ונשף, חשבתי שהוא עומד לגמור והוא אמר לי אני הולך לרחוץ אותך בגולדן שאוור. האמת שבהתחלה לא הבנתי, חשבתי שהוא מדבר על חדר האמבטיה עם הברזים מזהב, נכון שהיום גולדן-שאוור זה טרנדי, אבל לפני שמונה שנים לא היה לי מושג מה זה.


המשכתי ללקק, חפנתי את הביצים בידיים והכנסתי אותן עד הסוף לפה והתלפפתי עליהן עם הלשון. חשבתי שאני מרגישה את הפעפוע של הגמירה שלו מגיע, אבל במקום שפיך הרגשתי פתאום זרם חם של שתן על המצח והפנים שלי. היבואן עצר לרגע את ההשתנה, לפת לי את השערות ביד אחת והרחיק את הפה שלי מהביצים שלו. בידו השנייה הוא נעל את צבתותיו על הלסת שלי, ככה שהלוע שלי היה פעור, וביקש שאכוון את הצינור לפה משום שהוא רוצה להשקות אותי. החזקתי את הזין שעמד חלקית מול הפה הפתוח והוא התיז על פניי ואל פי את השתן הרותח.

 

הקשר הצרפתי

אחרון חביב הוא צרפתי שעוסק בנדל"ן וקונה פה עשרות בניינים. אני מכנה אותו רנואר, כי הקיק שלו זה לצייר עליי כשאני כפותה ולתעד את יצירתו בעשרות או מאות צילומים בכל פעם. איתו אני נפגשת כל פעם בבתי מלון שונים בארץ, לפי האזור בו הוא עסוק ברכישות הנדל"ניות שלו באותו הזמן. גם איתו לא עשיתי אף פעם סקס במובן המקובל של המילה, אפילו לא התבקשתי למצוץ לו מעולם. רנואר היצירתי משתמש בי כמודל, הוא אשף בקשרים מסובכים, היה לו מתאים להיות רשג"ד בצופים עם המומחיות הזאת.


רנואר כופת אותי עירומה, משקיע שעות בקשרים סימטריים ויצירתיים שיוצרים צורות גיאומטריות, כשהוא מסיים אני נראית כלבושה בבגד מחורר מכף רגל ועד צוואר. הוא מצלם כל שלב בעבודתו באובססיה, אחר כך הוא מוציא ערכת איפור ומתחיל לכתוב עליי קללות בעפרונות עיניים ואודמים. רנואר כותב עליי דברים כמו slut או  whoreאו מסמן חץ על התחת שלי וכותב asshole. חוץ מקצת חוסר נוחות בזמן שאני קשורה - הכי נעים לי איתו, יש משהו מכשף בריכוז ובתשומת הלב שהוא משקיע בליצור ממני פסל אנושי, והמגע הרך של העפרונות והאודמים, בעירוב עם המגע הנוקשה של החבלים הכופתים אותי מעבירים בי צמרמורות נעימות. כשהיצירה שלמה בעיניו הוא שולף את הזין ומאונן מעליי, מדי פעם סוטר עם הזין על חלק מהציור ומתאר לי את הגסויות שכתובות שם, כשהוא גומר הוא מורח את השפיך שלו על הציור עד שהכול הופך למערבולות צבעים.

 

לכל הפרקים של "סקס זה כל הסיפור"

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by