בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס זה כל הסיפור 
חתולת אשפתות 
 
  צילום: מתוך "קאמה סוטרא"    
סקס זה כל הסיפור |
 

פעמים רבות נסחף האדם שעובר פרידה טראומתית לתקופת הפקרות מינית, המוסברת בדרך כלל בגלל דימוי עצמי נמוך המעורב בצורך של הננטש/ת לפצות את עצמו על הזוגיות שנתפסת בעיניו כהפסד. סיפור למבוגרים בלבד. רינה בת הארבעים וחמש יצאה למסע ציד בעקבות גירושין כואבים, זהו סיפורה:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נפרדנו לפני שנה, אני תמיד זקוקה לכוחות עילאיים כדי לא להכפיש את שמו, וזאת רק משום שאני רואה מול עיניי את טובתם של ילדיי ומה לעשות שזהו אביהם. מה שכן אומר ללא סייג, שלאיש יותר מאישיות אחת, משום שעם החברים שהיו באים לבקר הוא הפליא בקסמו, כולם אהבו אותו בחוץ, רק אנחנו ספגנו את הצד האפל שלו. היו זמנים שהייתי שקופה לגמרי בעיניו, ואם בטעות עברתי מול המסך או הוצאתי מילה מפי בזמן שהוא צופה בטלוויזיה, הוא היה פוצח בשאגות, מקלל ומעליב. שנים התהלכנו על בהונות כשהוא היה חוזר עצבני בלילות מבילוייו עם צי המאהבות שתחזק.

 

מיד לאחר הפרידה חשתי מעין עוררות מינית שהייתה כבויה במשך שנים והעסיקה את מחשבותיי נתח ניכר מיומי, השתלט עליי מעין דחף לפצות את עצמי על כל הזמן האבוד. בחצי השנה הראשונה לאחר הפרידה שכבתי עם המון גברים מזדמנים שאספתי במועדונים או פאבים. חברה סיפרה לי על מועדון שטוף זימה בעיר שעורר את סקרנותי, אני זוכרת שתוך כדי דיבורה של חברתי כבר גמלה בי ההחלטה להגיע לשם עוד הלילה.

 
 

לראשונה בחיי יצאתי לבדי לבילוי במועדון הידוע לשמצה, מימיי לא הייתי במקום מן הסוג הזה. אני חייבת לומר לך שאווירת הזימה ששררה שם הפתיעה אותי, לא תיארתי לעצמי שבארץ שלנו יש מקומות כאלו. כעוד בטרם היציאה לשם החלטתי שהלילה אני שוכבת עם מישהו. שוכבת, לא עושה אהבה, לא מכוונת לשום דבר גבוה או יחסים עם פוטנציאל לטווח ארוך.

 

ההתרגשות נבנתה עוד בבית, עם כל תנועת סיבון הרגשתי את החום הפנימי ששייך לתשוקה מינית מתפשט בי בחייתיות חסרת הגיון. אחר כך איפרתי את עיניי בכבדות, הזלפתי עליי מעט בושם, קשה לי לתאר בפנייך את הריגוש שאחז בי כשצעדתי בלב הולם לכיוון המועדון. כביכול הייתי לבושה, אך בו זמנית חשתי עירומה לחלוטין, האוויר זרם דרך הבד לפתח בין רגליי שהיה חף מתחתונים - מעין תחושה שבמערומיי המכוסים בטריקו דקיק אני נושאת עמי סוד מתוק שיפוענח הלילה.

 

אחרי שתי כוסיות יין כבר הרגשתי מאוד מגורה מהרעיון שאני עומדת לצוד מישהו. העיניים שלי התבייתו על גבר גבוה שעמד לבדו ועל פניו הבעת ניכור או שעמום. נמשכתי לחזות השתלטנית של הזר והדחף המיני החדש ששלט בי ייעץ למוחי כיצד לטוות סביבו קורי פיתוי שילכדו אותו. ארבתי לו בנעיצת מבט, קיוויתי שלמרות ההמון המתגודד שהפריד בינינו והעשן שערפל את החלל החשוך ידקור לבסוף המבט את תודעתו והוא יילכד בו כמגנט.

 

כשהוא קלט אותי סימנתי לו עם האצבע לבוא אחריי. הסימן ששלחתי לו הספיק, ראיתי אותו מפלס את דרכו לכיווני בתוך הצפיפות המעושנת. פיללתי שישתף עמי פעולה ושהרעיון שלי ידליק אותו, רציתי פעם אחת להרגיש זנותית וחסרת מעצורים. צעדתי לכיוון היציאה האחורית, כל הדרך התפללתי שהבחור הגבוה ישתף פעולה ולא יאבד עניין, אבל לא הסבתי את ראשי אפילו פעם אחת לבדוק האם הוא בעקבותיי. התרגשתי עד כמעט אובדן הכרה, הדופק שלי חצה גבולות, דחפתי את הדלת הכבדה ונפלטתי לחצר אחורית מטונפת עמוסת מיכליות אשפה גדולות.

 

בחוץ השתרר שקט, נזקקתי לאוויר אך במקום זה נשמתי עמוקות ריח חמוץ של אשפה ששלט באוויר הספוג בלחות, למרות שאוגוסט חלף זה מכבר, אבל לא היה לי אכפת כלל. אם היית מכירה אותי היית מבינה עד כמה התנהגות מעין זו רחוקה ממני אלפי מילין - לפני אותו הערב לא עלה על דעתי מעולם אפילו לחזר אחרי מישהו. אני מהדור הישן - אצלנו נהוג היה שהעלם מחזר אחרי העלמה, אז על אחת כמה וכמה לפתות מישהו זר במועדון.


חצי הדקה שעמדתי שם לבד, בין פחי הזבל, נראתה כנצח, למרות שהייתי מבושמת מהיין התחילו להתרוצץ בראשי מחשבות מפוכחות שכמעט והוציאו לי את כל הרוח מהמפרשים, בדיוק שחשבתי שזה הרגע להתחרט ולעשות אחורה פנה נפתחה שוב דלת המועדון והבחור נפלט משם.

 

מרגע זה ואילך הכול הפך לתסריט ששייך כביכול לחיים של מישהו אחר, בוודאי לא החיים האפרוריים שלי. לרגע קצר עמדנו האחד מול השנייה ללא מילים, ואז הגבר הגבוה לפת את עורפי, הפך אותי בגבי אליו והצמיד אותי עם הפנים אל הקיר. תחושת אימה קלה הזדחלה לקרביי ומילאה אותי חששות מהתוצאות שיהיו לערב הזה, אך לא זזתי ממקומי משום שריגוש עז פעפע בי, לפתע התמלאתי כוח חדש ולא מוכר - ידעתי בבירור שאני רוצה מאוד את החוויה האקסצנטרית הזאת.


כף ידו האיתנה הצמידה אותי בכוח אל הקיר, נוזלי תשוקתי כבר ניגרו במורד פנים ירכיי ללא מעצור, אצבעותיו נשלחו לשם, שמעתי את נשימתו משנה עומק כשגילה באצבעותיו את היעדר תחתוניי. בתנועה מהירה הוא הפשיל את שמלת הטריקו מעל למותני, חושף את אחורי לאוויר.


הגבר הזר החליק את ידו על פתחי ברפרוף, נוגע לא נוגע. פניי ופלג גופי העליון היו שעונים על חומת האבן שפלטה מקרביה הבלי חום שצברה במשך היום. עצמתי את עיניי, מתרפקת על החום ועל גלי העונג שהעבירו בי אצבעותיו המטיילות על פתחי. בדממה ששררה נשמעו רק נשימותיי שעלו וירדו, מתגברות עם ההתרגשות.

 

שמעתי את הרוכסן הנפתח במכנסיו וקפאתי על מקומי, הגבר עצר אף הוא, כאילו חש בהסתייגות ממני, רק שהרטיבות בין רגליי העידה על נכונותי להמשיך במשחק עד לסיפוק יצריו של גופי הלוהט. ידיו פישקו את רגליי, מאפשרות לו גישה אל פתחי. רעד של תשוקה סימר את חושיי וגניחה נפלטה מבין נשימותיי העמוקות כשהאיבר שלו פילס דרכו לתוכי בנחישות, מחליק עד תום וממלא אותי בזכרותו הנוקשה.


הזר גהר עליי מאחור, בידו האחת הוא עטף את מותניי ובטני ובשנייה לפת את גבעת הערווה שלי ושידל אותה להיענות אל האיבר לפי הקצב שהכתיב. הוא התחיל לנוע בתוכי, בתחילה שגל אותי בתנועות ארוכות, יוצא מתוכי כמעט לגמרי ושב ומחליק אל מעמקיי עד קצה היכולת, אוחז בחוזקה את גבעת ערוותי. עם כל תנועת הוצאה והכנסה הלך הקצב והתנועות הפכו חדות ומהירות עד שקולות נהמה בקעו מקרבו וחשתי כיצד איברו הנוקשה פועם בתוכי עד שזרעו ניתך אל חלל רחמי.

לכל הפרקים של סקס זה כל הסיפור

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by