בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס זה כל הסיפור 
נפש תאומה 
 
  צילום: מתוך "קאמה סוטרא"    
סקס זה כל הסיפור |
 

לשליחות כזאת הוא לא ציפה, המפגש שחיכה לו מעבר לדלת, לוהט יותר מהפיצה במשלוח. סיפור אירוטי למבוגרים בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

השארתי את הווספה בכניסה לבניין וטיפסתי לכיוון הקומה החמישית עם מגש פיצה שלהטה על זרועותיי. זה היה יום חם ולח במיוחד, הזעתי כמו חמור. בקומה הרביעית אני חושב לעצמי ששום טיפ לא שווה את כל המדרגות האלה, אין דבר בעולם שיותר שנוא על שליחים מהזמנות לדירות גבוהות בבניינים בלי מעלית.

 

איך שהיא פתחה את הדלת עפו לי מהראש כל המדרגות הארורות, בבת אחת הבנתי מה אומר הביטוי 'יופי עוצר נשימה'. לא יכולתי להוריד את המבט מהעיניים התכולות אפורות והממגנטות שלה שהיו נתונות במסגרת של ריסים ארוכים ועבותים. השפתיים הבשרניות שלה השתרבבו בחושניות נוטפת, היה לה יופי פראי של צוענייה בקונטרסט מהמם לעיניים הבהירות ולשיער הבלונדיני הרך שגלש על כתפיה ברכות. עמדתי בפתח ביתה, מהופנט מהחיוך שלה, היד שלי כמעט והפילה את מגש הפיצה שהגשתי לה, ובקושי גמגמתי את המחיר הנקוב על החשבונית.


מהזווית המשועשעת של חיוכה ניחשתי שהיא מורגלת באנשים שמתבלבלים מיופייה. הצוענייה הבלונדינית הזמינה אותי להיכנס וניגשה להביא את ארנקה, הדרך העצלה והמתפנקת שהתנהל גופה הגבעולי גירתה אותי כל כך עד שהתעורר בי חשק עז לזיין אותה. בזמן שחיכיתי לתשלום הרגעתי את המוח המיוחם שלי, לא הייתה לי כוונה אמיתית להתחיל איתה, אין לי שום אפשרות לפשל בעבודה הזאת, אני זקוק לכסף.

 
 
 

לפי כל האווירה הרומנטית שבחדר חשדתי בה שהכל מתוכנן ושהיא לא חיכתה לשליח בגלל רעב לפיצה, אלא רעב אחר לחלוטין

 

במקום ארנק היא חזרה עם כוס משקה קל מלאה קוביות קרח ומגבת פנים רטובה. לגמתי את הגזוז הקר והחזרתי ליפיפייה את הכוס, היא הניחה אותה בצד כשעיניה המכשפות מביטות בי בריכוז. מבלי להוריד לרגע את החיוך הממיס היא קרבה אליי, שלחה את היד האוחזת במגבת רטובה והחלה מעבירה אותה על פניי המיוזעים.


עמדתי שם, המום  וממוסמר למקומי, נותן לה לצנן את פניי, בבת אחת עפו כל התוכניות לשמור על פסון, הרגשתי את הלב שלי וכל שאר נקודות הדופק בגוף מפעפעים הקצב, הזין שלי החל מזדקר בתוך הג'ינס. הצוענייה הנועזת אחזה בידי והובילה אותי ללא מילים אל חדר השינה שלה. עשרות נרות ריחניים דלקו בכל פינה, על המיטה המוצעת היה פרוש כיסוי משי עם הדפס לבבות ומן התקרה ירדה כילה פתוחה ופרושה כאפריון שמסגרה את המיטה ושיוותה לה מראה מלכותי. לפי כל האווירה הרומנטית שבחדר חשדתי בה שהכל מתוכנן ושהיא לא חיכתה לשליח בגלל רעב לפיצה, אלא רעב אחר לחלוטין.

 

בשנייה שפסענו אל תוך החדר השתחררו כל היצרים, ידיים נשלחו,  שפתיים נפגשו לנשיקה לוהטת, כפתורים נפרמו, חגורה נשלפה ממכנסיים, רוכסן נפתח, בגדים ומלבושים תחתונים התעופפו לכל כיוון. תוך רגעים ספורים כבר היינו עירומים ומלופפים האחד בזרועות השנייה על מיטת האפריון הרחבה כשני מתאבקים. הצוענייה הפראית השכיבה אותי, הצמידה בזרועותיה הארוכות את גבי למזרן כמכריעה בניצחון מוחץ את הקרב, ובלי שום משחק מקדים הניפה עצמה מעל מותניי בפישוק והשתחלה באיבכה על הזין המגורה.


בשתי כפות ידיה היא כפתה את זרועותיי, מצמידה אותן אל כיסוי המשי. שכבתי תחתיה מוקסם וכנוע, מתענג על החום שמערת נשיותה פולטת על הכלי הזקור מאושר על שהזדמן לו פורקן סתם כך באמצע משמרת של עבודה. היפיפייה שכבשה את גופי גרגרה ונאנקה, דוהרת על הזין ונוהמת כאילו הייתה לוחמת אינדיאנית על סוס פרא אציל.

 

המראה החושני של הגוף המושלם והבלתי מרוסן שלה כישפו אותי, אגלי זיעה הבריקו את הבטן השטוחה והשדיים הקטנים והחצופים שהזדקרו מולי, מותניה עלו וירדו בפראות על הזין כאילו הייתה כובשת עוד חלקה ממנו בכל תנועה שהיא עושה. שחררתי את ידיי האזוקות מכפותיה וחבקתי את מותניה, מצמיד אותה אליי בכוח ואגני הודף את אגנה, הכלי הגדול והעבה פילס את דרכו, חודר עמוק לתוככי חריצה המתכווץ עליו.

 
בתוך דקות ספורות הגענו לפורקן. בתחילה חשבתי לקום ולחזור אל העבודה, אך לצוענייה המהממת שלי היו תוכניות אחרות לגביי, היא החזירה אותי בתנועת יד נחרצת למצב של שכיבה, רכנה מעל הזין הסחוט והחלה מרחרחת ונושפת עליו נשימות חמות. האוויר הצונן של המזגן והבל פיה החם הרטיטו אותי שוב, השפתיים שלה רפרפו, נוגעות לא נוגעות בזין שחזר והתמלא בכלי הדם המפעפעים בו. עצמתי עיניים, רציתי שהיא תפתח את הפה עם השפתיים הבשרניות והחושניות ותמצוץ כבר את מלוא הזין.

 
 

היא ניגשה אלי בהיסוס, התיישבה על קצה המיטה ובחנה אותי כאילו רק נפגשנו. ליטפתי את פני הצוענייה המושלמים שנראו לי פתאום הרבה יותר מעודנים מהרושם הפראי שהותירו בי בתחילתו של הערב הלא צפוי

 

אבל לכובשת החייתית שלי היו תכניות אחרות, אחרי שעה ארוכה ששפתיה ונשימותיה מטריפות אותי ואת האיבר הנפוח שמשווע לזיין אותה עמוק בגרונה, היא הזדקפה לפתע מעליי, ביקשה שאמתין לה לרגע עד שתחזור כי היא מתכננת לי עוד קצת הפתעות ויצאה מהחדר. שכבתי שם, בתחילה הייתי המום מאושר, שרעפי עונג ניסכו בגופי הסחוט, אבל די במהרה שבו והתגנבו החששות על כך שבמעשיי אלו אני חורץ את דיני בעניין העסקתי כשליח, ובעצם ברגעים הזויים ומאושרים אלו ממש איבדתי את מקום עבודתי. מאהבתי הבלונדינית לא השאירה לי מספיק זמן לחשוב על העניין, כי בשנייה שהיא הופיעה בפתח חדר השינה נמחקו כל ההתלבטויות. רציתי לכבוש שוב את פראותה הבלתי מרוסנת.

 

היא ניגשה אלי בהיסוס, התיישבה בגופה העירום והארוך על קצה המיטה ובחנה אותי כאילו רק נפגשנו. ליטפתי את פני הצוענייה המושלמים שנראו לי פתאום הרבה יותר מעודנים מהרושם הפראי שהותירו בי בתחילתו של הערב הלא צפוי, היא עצמה את עיניה ורכנה אליי לנשיקה ארוכה. התנשקנו לאט ובמתינות, צוללים בלשונותינו המתלפפות והחוקרות זו את פיה של זה, כאילו יש לנו את כל הזמן שבעולם, אפילו רכותם של השפתיים החושניות הרגישה שונה. שעה ארוכה התנשקנו חבוקים וצמודים, כשכף ידה פוכרת בשיערי ובעורפי, מותירה שובל של צמרמורות עונג נעימות. הכישוף הפראי שחוויתי ממנה בתחילת המפגש בינינו התחלף ברוגע נעים וקסום של מעשה אהבה רך.

 

ידיי טיילו בליטוף על גבה הארוך, מתמכרות למגע הקטיפתי של עורה. שקעתי שיכור לתוך המתיקות של פיה ואל הרוך של איבריה המשורגים על גופי כצמח מטפס. בשלב מסוים היא הרימה את ראשה והביטה בי, השיער הבלונדיני הסתור שעל פניה ועיני התכלת האפורות והמצועפות שלה שיוו לה מראה מנומנם ורך כשל פייה, שוב לא דמתה בכלום לכובשת הפראית שדהרה עלי לפני רגע כפרשית מנוסה.

 
היפיפייה חייכה אל מול מבטי המשתאה ושאלה איפה היינו לפני שיצאה מהחדר. הזכרתי לה שהיינו בזה שהיא התגרתה בזין שלי עם שפתיה המרפרפות עד שהכלי המזדקר בשנית היה בטוח שהוא הולך לקבל מציצה מהשפתיים שלה, שהמבנה הבשרני והרך שלהן נועד לכך. היא צחקה בביישנות מה לדבריי, ואני התפלאתי על ההיפוך שחל באינדיאנית חסרת הרסן שהפכה בן רגע ליפיפייה ענוגה עם קורטוב של מבוכה, חיבקתי אותה ונשקתי לפניה ולעורפה, קובר את פניי בשיערה. היה משהו מוזר בכך שריח טרי של שמפו נדף מהשיער הבלונדיני הרך, כאילו התקלחה זה עתה. אבל ראשי המיוחם וגופי המשתוקק לא התפנו לעניין, רציתי לאהב ולטעום את כל גופה, התאוויתי ללקק ולשתות את נקטר אהבתה.

 

בשתי ידיי הנפתי אותה והושבתי אותה בפישוק על פניי כשגבה אליי ושלחתי לשון אל החריץ המתוק והחם. ניחוח רענן של סבון קידם את אפי ולשוני, משהו בגוף הרחוץ לא הסתדר לי, הרי דקות קודם לכן הזענו האחד על השנייה ועסיסנו התערבבו זו בשל זה, אבל הייתי כבר שוב ברקיע השביעי, מגורה עד כלות נשמתי מהכוס הטעים שעל פניי כך שלמרות כל הסימנים, לא באמת התעמקתי בשינויים שחלו ביפיפייה עלומת השם שלי.

 
פישקתי את פלחי עכוזה הקטן, מצמיד אותה אל פניי, והתחלתי ללקק את הכוס הטעים והחם, שאבתי אל פי את השפתיים הוורודות כעלי כותרת של פרח עדין ושיחקתי חליפות עם לשוני ובשיניי על הדגדגן הנוקשה והקטן. תוך כדי שאני מעביר את לשוני אל עבר החור המכווץ של אחוריה היא גחנה אל הזין שעמד שוב במלוא אונו וקלטה את הכותרת בשפתיה.

 

החום של פיה היונק הטריף אותי, ליקקתי בתאווה את נוזלי תשוקתה שנגרו על פניי, משתוקק לטבוע בניחוח נשיותה. יד אחת שלה ליטפה ושרטה קלות את אשכיי והשנייה אחזה בבסיס הזין, השפתיים שלה השתחלו על הכותרת של הכלי הזקור והלשון שלה התלפפה עליו כנחש. אוויר קר וחם רפרף חליפות על הזין המגורה, ניסיתי למתן את עצמי כדי למשוך את הרגע עוד קצת. היפיפייה הבלונדינית התנשפה והתנשמה עמוקות, האגן שלה התנועע על פניי בתנועות רכות ועגולות, לא מזכירות בכלום את הדהרה הפראית בתחילת הערב. גרגורי עונג רכים נפלטו מהסוסה הפראית שהפכה פתאום לרחלה רכה, הזין שלי עמד להתפוצץ, ייחלתי לרגע שהשפתיים הבשרניות ירפו מהכותרת וישאבו את כל תפארתו לתוכן.

 

פתאום הרגשתי משהו ממש מוזר, למרות שיד אחת שלה אחזה בבסיס הזין חשתי עוד שתי כפות ידיים שחופנות לתוכן בחוזקה את האשכים המלאים עד להתפוצץ. נשימתי נעצרה לרגע, ניסיתי להבין מה קורה כשחשתי כיצד עוד זוג שפתיים שולק את אשכיי לתוכן. בשתי הידיים אחזתי בעכוז הקטן של פניי והנפתי את אגנה של היפיפייה כלפי מעלה, מאפשר לעיניי פתח הצצה. המראה המדהים שנגלה לנגד עיני הפעים אותי, שתי יצורות תאומות בעלות יופי עוצר נשימה וזהות לחלוטין טיפלו ביחד בזין הזקור והמשתוקק.  
לכל הסיפורים הקודמים

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by