בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
שפעת החזירים  
ה-FDA אישרה להתחיל בחיסון המוני נגד שפעת החזירים 

ה-FDA אישרה להתחיל בחיסון המוני נגד שפעת החזירים

 
שפעת החזירים  |
 
רויטרס

תרכיבי החיסון יחולקו בלי תשלום, אך יהיה צורך לשלם בעד הזרקתם. את החיסון יקבלו מי שיבחרו להתחסן, אולם עדיפות תינתן לחמש קבוצות סיכון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רשות המזון והתרופות האמריקנית אישרה היום (שלישי) להתחיל בחיסון המוני נגד שפעת החזירים. שרת הבריאות של ארצות הברית, קתלין סבליוס, אמרה כי לעת עתה הותר להשתמש בתרכיבי החיסון, שמייצרות ארבע חברות תרופות.

שפעת החזירים - כל הדיווחים >>
 
תרכיבי החיסון יחולקו בלי תשלום
 תרכיבי החיסון יחולקו בלי תשלום   
מעריכים כי החיסון שמייצרת חברה חמישית יאושר אף הוא בקרוב. תוכנית החיסון ההמוני תתחיל באמצע החודש הבא, אולם מספר מועט של מנות חיסון יהיה זמין כבר בשבוע הראשון של החודש.

תרכיבי החיסון יחולקו בלי תשלום, אך יהיה צורך לשלם בעד הזרקתם. את החיסון יקבלו מי שיבחרו להתחסן, אולם עדיפות תינתן לחמש קבוצות סיכון.

סוג חדש של תרופה נסיונית, שמטרתה לעצור את הדבקת התאים, נמצאה לאחרונה אפקטיבית כגורם המונע ממחוללי המחלה להפוך למוטציות שונות העמידות כנגד תרופות.

בדיקות מעבדה על עכברים גילו כי התרופה מסוגלת לעצור את השפעת העונתית מלהדביק תאים אחרים ויכולה להילחם בזנים שונים של השפעת, שפיתחו עמידות לתרופת הטמפילו. "מחקרים נרחבים וארוכים שנעשו על השפעת לא הראו התפתחות משמעותית של עמידות", כך הצהירו נציגי החברה בכנס מדעי של הסוכנות למיקרוביולוגיה וכימותרפיה בסן פרנסיסקו.
 
 
וירוס השפעת מפתח מהר מאד עמידות כנגד תרופות אנטיוויראליות. בשנה שעברה, השפעת העונתית פיתחה עמידות גבוהה כנגד טמפילו. שתי תרופות ותיקות כנגד השפעת, אמנטדין ורימנטדין, הפכו לבעלות השפעה נמוכה מאד כנגד וירוס השפעת.

"בהסתמך על מידע מעודד זה, אנחנו צועדים קדימה בפיתוח התרופה בצמוד ל-FDA
(סוכנות המזון והתרופות האמריקאית), ה-CDC וה-NIH (ארגון הבריאות הלאומי) במהלך קינונה של מגיפת השפעת הנוכחית", כך הודיע ד"ר רולאן מוס נציג החברה המפתחת.

מומחים בתחום הרפואה צופים כי התרופה שתילחם בשפעת החזירים תהיה מבוקשת מאד, כאשר הווירוס יהפוך שוב למוטציה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by