בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס זה כל הסיפור 
ארוחת שחיתות 
 
  צילום: מתוך "קאמה סוטרא"    
סקס זה כל הסיפור |
 

התאווה משתוללת סביב שולחן החג, ובין המנה הראשונה לעיקרית התיאבון המיני לא יודע גבול. סיפור אירוטי למבוגרים בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

במשך כל ארוחת החג המבט שלי נמשך אליה כמו מגנט, היא הצעירה התורנית שהאח המזדקן וההולל של אמי העלה בחכתו. לעומת הפוסטמות שקדמו לה היא נראית מישהי לעניין, כך שקשה להבין מה היא מוצאת בו. הקול הרך והקטיפתי שלה ממיס לבבות, השיער האסוף לעורפה כפקעת ותווי פניה הרושפים משווים לה מראה של רקדנית פלמנקו. גבות שחורות ועזות מסוככות על עיני השקד הכהות והענקיות שלה, בכל פעם שאני מרים את עיניי לכיוונה הן בולעות אותי במבט. היא מגרה אותי כל כך עד שאני נע בחוסר נוחות, נדמה לי שאני מסמיק במבוכה.

 

כתפיה הזעירות והשבריריות קורצות לי, אני מתאווה לכנס את זערוריותה אל גופי החסון. בלבי אני מקלל שלל קללות עסיסיות את דודי החרמן על שמצא אותה לפניי, היא צעירה ממנו באופן מופרז ומבוגרת ממני בשנים ספורות בלבד. אני רוצה אותה עד כדי כאב, מוחי בונה תסריטים כיצד אכבוש אותה בסערה, מתכנן בדמיוני להעלים את אמא, אבא, את הדוד ושאר האורחים המסובים לשולחן. מפנטז כיצד אפנה בהינף יד את כל התכולה מהמפה הלבנה, ואיך אתרגש ביחד איתה מקולות הנפץ והשאון שיצרו כלי האוכל החגיגיים והקדרות כשיתנפצו אל הרצפה, אחר כך אשא אותה על כפיי, אשכיב אותה בעדינות על השולחן כמנחת חג, ולבסוף אטבול אותה בדבש כאילו הייתה תפוח עסיסי ואז אנגוס כל פיסה מגופה המתוק והדבשי בנשיקות וליקוקים.

 
 
 

המגע האקראי של גופה חורך בבשרי כוויית עונג, אני ממוסמר למקומי, רגע של שקט מתוח בינינו, שפתיי נפערות בניסיון להגיד משהו אבל גמגום משתלט על לשוני

 

המחשבות המחרמנות עליה ממלאות את חלציי, כשהארוחה מסתיימת אני ממתין עד שכולם יתפנו מהשולחן אל הסלון כדי שלא יבחינו בתפיחה הבולטת ממכנסיי. אני מחליט לרוקן את השלפוחית ולהרגיע את הרוחות על ידי אוננות זריזה בשירותים. להפתעתי המוחלטת אנו נתקלים בטעות האחד בשנייה כשאני עומד להיכנס לחדר השירותים והיא בדיוק יוצאת ממנו.


המגע האקראי של גופה חורך בבשרי כוויית עונג, אני ממוסמר למקומי, רגע של שקט מתוח בינינו, שפתיי נפערות בניסיון להגיד משהו אבל גמגום משתלט על לשוני. לפי החיוך שבזווית פיה המשובב, אני קולט שאותה דווקא משעשע המעמד המביך. הגיחוך המתגרה שלה עושה את פעולתו, מן מפץ גדול מפרק כל שביב של איפוק בגופי ואת כל כללי הנימוס בינינו, אני לופת בחוזקה את זרועותיה הדקיקות ושפתיי נצמדות לשלה.


סופה סוחפת אותנו כמערבולת, שנינו נשאבים בכניעה אל עין הסערה, גופינו צמודים כמגנט בעל עוצמת על, לשון חוקרת לשון, שני פיות משתוקקים טועמים ולוגמים האחד את השני שעה ארוכה. אני מתנתק משפתיה ומתבונן בתווי פניה העזים, היא מחייכת נוכח רצינות ההבעה שעל פניי, אני חובק בזרועותיי את מותניה ומושך אותה אליי. ראשה טמון בשקע צווארי, פלומות רכות נפרעו מהפקעת ההדוקה של שיער ראשה, הבל נשימותיה המרוגשות מתפזר בחום מתוק על עורי המתמכר לתחושה. גופה הזעיר צנוף ועטוף בגודלי, ידיי מגששות על גבה, יורדות אל הישבן הסקסי ולופתות את שני פלחיו, מהדקות אותה אליי צמוד ככל הניתן. 


בתוך בליל הפטפוטים העמומים שעולים אלינו מכיוון הסלון נשמע קולו של דודי שואל את אמי אם ראתה לאן נעלמה נערתו, אנחנו קופאים לרגע בדממה על מקומנו, קשובים לרחשים. לעיניה המביטות בי בשאלה יש עירוב בלתי מתקבל של נאיביות ילדותית וחושניות מכשפת, נדמה כאילו אינה מודעת לכוחו של יופייה המוזר והמהפנט.


כגוף אחד אני מושך את שנינו אל תוך חדר האמבטיה וסוגר אחרינו את הדלת. אני מכרבל אותה אליי בחיבוק, מייחל לגוף הזעיר שלה, מסוכך עליה בגופי הגדול והדובי, מתאווה להטביע אותה בי עד שנהפוך ישות בלתי נפרדת. ידיי מגששות תחת השמלה הדקיקה, חשות את החום שפולט גופה השברירי ואת רכות העור המסתמר תחת מגען. שדיה הקטנים נמעכים ברכות אל חזי, אני חש את הפטמות הזקורות והמגורות על עורי. נשימותינו העמוקות והקולניות מעידות על הסערה הסוחפת אותנו, לא אכפת לנו מאף אחד, כאילו אין איש מלבדנו ביקום כולו.

 
 

לפני שאאבד את עשתונותיי אני מנתק עצמי ממנה, מתיישב על שפת האמבטיה ומתבונן בקסם שמולי. היא מביטה בי בריכוז, ממתינה למהלכיי. זרועותיי נשלחות לכיוונה, כפות ידיי אוחזות במותניה, מקרבות אותה אליי עד שאגנה הזעיר קרוב אל פניי

 

זרועותיה הדקיקות כשל ילדה מפלסות דרכן תחת בד חולצתי, מתפלשות על בשרי הלוהט מתשוקה, אצבעותיה מטיילות על חזי, מותירות בו מסלולי עונג, משם יורדות אצבעותיה דרך בטני ומחליקות מטה, אל תוך תחתוניי. אני נרעד מהתרגשות, היא מרפרפת על הזין הלוהט שעומד זקור ומוכן,  מקיפה אותו בכף ידה, אצבעותיה המלטפות יודות אל האשכים וחופנות אותן, אני רוצה לזיין אותה, לכבוש כל חלקה מהגוף השברירי, מתאפק בקושי מלקרוע מעליה את השמלה הדקיקה.


לפני שאאבד את עשתונותיי אני מנתק עצמי ממנה, מתיישב על שפת האמבטיה ומתבונן בקסם שמולי. היא מביטה בי בריכוז, ממתינה למהלכיי. זרועותיי נשלחות לכיוונה, כפות ידיי אוחזות במותניה, מקרבות אותה אליי עד שאגנה הזעיר קרוב אל פניי. אני מגשש בידיי תחת שמלתה ופוגש בתחתוניה, היא נדרכת, אני חש את נשימתה פוסקת לרגע. נהמת עונג מתוקה בוקעת מגרונה כשאני מפשיל אותם ממנה באיטיות טקסית, פלומת השיער הרכה שמקדמת את פניי מגרה אותי, אני מקרב את אפי ומרחרח את ערוותה הרכה, היא מתנשמת עמוקות, ניחוח ערוותה מתוק וחם.


לשוני נשלחת אל בין שפתי הכוס ופוגשת את הכותרת הנוקשה של הדגדגן, אנקת סיפוק פולחת ממעמקיה, אני משחיל לתוכה אצבע ומתחיל לזיין אותה. בידי השנייה אני מצמיד את אגנה אל פניי, מטביע אותם בכוס החם והלח ויונק בשקיקה את הנוזלים הניגרים ממנה כהלך צמא במדבר שגילה מקור מים חיים. גופה מתקמר ומתפתל על האצבע החדורה עמוק לתוכה, מצמידה את אגנה כנגד שפתיי השואבות את שפתיי נשיותה, הקולות הרמים שפורצים ממנה מעלים בי חשש ואני מנתק את פי לרגע מהכוס כדי לבדוק מסביב שאף אחד לא שומע..

כשאני מרים את עיניי אני רואה שאנחנו לא לבד, דוד שלי עומד וצופה בי ובחברתו הצעירה המחוללת בתנועות חתוליות על האצבע שדופקת אותה. שיתוק משתלט עליי, אני קופא על מקומי, שולח מבט מלא אימה באיש, מרוב בהלה אני לא מוציא אפילו את האצבע מהכוס. נערתו של דודי עוצרת מדהירתה, מפנה את ראשה לאחור ומחייכת אל דודי שמהנהן אלינו כשעל פניו חיוך נוטף זימה.


מוצא חן בעיניי כשלפתע אני קולט בבת אחת שהייתי קורבן למשימת פיתוי של שניהם. הפחד ששיתק אותי מתחיל להתפוגג, אבל איני מעיז לזוז או להוציא את אצבעי מתוכה. דודי מגחך אליי בעיניים מרוצות, ידו נשלחת אל אחוריה בלפיתה והוא שב ומדהיר את הפלחים, מוריד ומעלה אותם כנגד היד הנעוצה בה.  הוא מחייך אליי באחוות לוחמים משותפת ושואל את נערתו אם בא לה למצוץ קצת.


שוב ניסך על פני רקדנית הפלמנקו הנועזת חיוך מלא נאיביות שמרתק את כל חושיי. היא מסבה אל דודי את ראשה לנשיקה לוהטת וארוכה, אחר כך היא נשלפת מעל אצבעי, כורעת בברכיה החשופות אל הרצפה ורוכנת אל חלציי. אצבעותיה הדקיקות פורמות את כפתור המכנסים, הרוכסן נחצה לשניים והיא חופנת את ידה בתחתוניי ושולפת משם את החבילה המגורה. רעד חולף לכל אורך גופי כשלשונה נפגשת באשכיי ומתחילה להתלפף עליהן.

 

כל אותו הזמן עומד דודי מאחוריה, מוקסם מהמראה של נערתו המלקקת בתאווה אשכים של מישהו אחר. מבטו זחוח כשל מישהו שגילה מטמון שיספק את צרכיו עד בלי די. אחר כך הוא מפשיל את שמלתה הדקה על גבה ומלטף את התחת המוצק והקטן שמונף מעלה, היא לא מפסיקה לטפל לי בביצים עם לשונה.


ביד אחת הוא שולף את הזין ממכנסי החג הלבנים ובשנייה הוא מפשק את אחוריה ומכוון את הכלי אל החריץ החם והרטוב. בדיוק כששפתיה נפשקות ושולקות את הראש המגורה של הזין שלי הוא ננעץ בכוס המגורה בבת אחת. בתגובה  לחדירה הפולחת בה היא שואבת את מלוא הזין שלי בפיה ומתחילה למצוץ בתאווה, ידה אוחזת בבסיס הזין, מענגת ומעסה אותו. אני מזיין את פיה, הזין שלי שוקע באיטיות בין שפתיה הרכות אל גרונה הלוהט. 


דודי נצמד עם בטנו אל גבה הדק, הזין שלו נעוץ עמוק בתוך הכוס החם והעוטף. ביד אחת הוא מקיף את מותניה ובשנייה הוא אוחז את משולש ערוותה בחוזקה, תנועות השיגול הארוכות מתגברות בקצב טראנסי. היא לא מפסיקה לשאוב ולבלוע את הזין שלי, משתלבת בתיאום מושלם בקצב שמכתיב לה דודי עם כל תנועת חדירה שהיא חוטפת מאחוריה.


גופה דוהר בפראות, משתפד על הזין הבוטש בה בכל תנועה עוד קצת, גרגורי עונג בוקעים מגרונה המלא בזין שלי, אני נועץ אותו בפיה בחדות פעם אחר פעם בקצב הולך ומתגבר. בדיוק כשאני מרגיש את הפעפוע הממלא את אשכיי אני שומע את דודי גומר לתוכה בשאגת פורקן, ומטחי זרעי ממלאים את גרונה שלא מפסיק לשאוב ולבלוע עד הטיפה האחרונה.


לכל הסיפורים הקודמים 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by