בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס זה כל הסיפור 
משחקים מסוכנים 
 
  צילום: Ben Egger/flickr    
סקס זה כל הסיפור |
 
אורית עציוני

חום וכוח פושטים באבריי הבוערים, אני נוהמת ככלבה מיוחמת, מתגרה ביד שמנחיתה את השוט שוב ושוב על גבי ועל ירכיי, עד שאדוני מסתפק ושולח את הזר השלישי. סיפור אירוטי למבוגרים בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ידיי כבולות לגב המיטה בשלשלאות ברזל, אך נפשי משוחררת. עיניי נקשרות, עלטת העיוורון מחדדת את חושיי, התרגשות פושה כחום באיבריי. מגע מתכת קרה על גופי מרעיד אותי, האדון שלי גוזר במספריים את בגדיי מעליי ומשליך את פיסות הבגדים אל הרצפה. גלי צמרמורת מסמרים את עורי, מעוררים את תאוותי הניגרת בין רגליי.

 

אדוני מסתובב סביב המיטה, בוחן אותי מכל כיוון, מכנה אותי זונה כפוית טובה ומספר לי שהיום הוא מתכוון למכור את גופי לכל דורש, להשכיר את שפחתו לכל מי שישלם. זמן מה אני ממתינה שקטה, עד שלפתע אני שומעת את ידית הדלת נלחצת ולאחריה חריקת צירים קלה. נשימותיי המרוגשות הופכות עמוקות וקולניות, הריגוש שבעיוורון דורך את חושיי, אני מקשיבה לרחשים הממלאים את החדר. כשאני מנסה לברר אם יש עוד מישהו מלבדנו בחדר ניחתת סטירה שמלהיטה את לחיי והאדון שלי חוסם את פי ברצועת עור ומורה לי להמתין בסבלנות.

 

 

ברכיי מכופפות, ראשי טמון עמוק אל תוך המזרן והתחת מונף אל על. נעים לי, איני מתכוונת לסגת, הכניעה המוחלטת לאדוני ממלאת אותי כוח משכר. הוא מעביר את אצבעותיו על גופי בליטוף מרפרף ומקנח בצביטה עזה של פטמותיי, גניחה נפלטת מגרוני ושפתיו חותמות את שפתיי בנשיקה שבסופה נוחתת עוד סטירה ולפיתה על לחיי הלוהטת ממגע ידו המחנכת של אדוני. אני שומעת אותו פונה אל הנוכחים בחדר ומזמין אותם למשש את הסחורה לפני שהם משלמים תמורתה.

 

יד זרה מונחת עליי ואחריה עוד אחת ועוד אחת, אני דרוכה, נשימותיי המרוגשות ממלאות את חלל החדר. אני סופרת שש ידיים לא מוכרות שנוגעות בי, ממששות ומועכות את שדיי, צובטות בתנועות סיבוביות את פטמותיי, מושכות את שיערי, חופנות בכוח את פלחי אחוריי, מפשקות אותם ופולשות אל פי הטבעת המתכווץ עליהן, עוד אצבעות נשלחות ונדחפות גם אל הכוס הלח, בודקות את מצב הרטיבות. שש ידיים זרות מחללות כל חלק בגופי העומד לשירותם, אדוני שולט בי ובהם, מורה להם על מהלכים כאילו היו כלי משחק על לוח שח מט, מכריז על משימות "אמת או חובה".

 
 

 

"אמת שאת זקוקה לאילוף?"

"אמת," אני מהנהנת עיוורת לעבר קולו של אדוני.

"חובה עלייך לקבל באהבה סדרת הצלפות חינוכיות."

רחש חגורה נשלפת ממכנסיים, גופי נדרך, שקשוק פולח באוויר והחגורה נוחתת על אחוריי, גורמת לאנקת כאב להיפלט. הגוף שמתכווץ לרגע משתחרר, אני מניפה את אחוריי אל על בהתגרות אל הזר שמחטיף לי וחוטפת עוד הצלפה ואחריה עוד אחת. אחרי החגורה בא תורו של שוט הגומי, הזר השני מקבל הוראה להניח לתחת הבוער ולסמן חלקים אחרים בגופי, אני אוספת אוויר מלוא ריאותיי ושריקת השוט שמפלחת את האוויר נוחתת על ירכיי. זעקה בודדה נמלטת, אך השוט העקשן לא מוותר ונוחת על גם על גבי.

 

 

חום וכוח פושטים באבריי הבוערים, אני נוהמת ככלבה מיוחמת, מתגרה ביד שמנחיתה את השוט שוב ושוב על גבי ועל ירכיי, עד שאדוני מסתפק ושולח את הזר השלישי עם סרגל ברזל ומורה לו לחנך את הכוס הזנותי של זוגתו החרמנית. סרגל הברזל ניחת על שפתי הכוס, צרחה קצרה מפלסת דרך מבעד לרצועת העור החוסמת את פי. אדוני קרב אל פניי, אני מריחה אותו, מכירה את נשימותיו, כף ידו מלטפת את לחיי, אני דרוכה, ממתינה להוראותיו. הזין שלו מפלס דרכו לגרוני ושפתיי קולטות אותו בשקיקה, מלקקות ומוצצות בתאווה, איכשהו יותר קל לספוג את המכות עם זין בפה.

 

ההצלפות על הדגדגן הנפוח מעבירות אותי על דעתי, עוד שנייה ואגמור, אני מוצצת בקצב המדויק של כל הצלפה עד שנשמעת פקודה לעצור. אדוני מורה לגברים שבחדר לשבת ומסיר מעליי את כיסוי העיניים, מבקש שאביט סביבי. שלושה גברים זרים ומיוחמים יושבים על המיטה סביבי, כחיות משולחות רסן הם מלטפים את איבריהם הזקורים מדם וייחום. ביחד עם אדוני העומד מעליהם הם ארבעה שמשחקים בי אמת או חובה, כשכל אמת הופכת גם חובה., מאתגרים אותי למשימות בלתי מתפשרות.

 

"אמת שריק לך בפה?"

"אמת" אני מכניעה מבט אל המחנך הפרטי שלי.

"חובה עלייך לדאוג לכך שכל הזמן יהיה לך זין שממלא את לוע הזונה שלך."

הראשון קם, השאר ממשיכים לגעת בעצמם, הזין העבה שמשתחל מחוץ לתחתוניו ננעץ בבת אחת לגרוני. אני לוקחת נשימה ארוכה להתרגל לעובי, ומתחילה לינוק בשקיקה. אחד אחרי השני הם בועלים את פי, נדחקים עמוק אל גרוני בתנועות פראיות, ואני מלקקת בלשוני את עטרתם, יונקת ובולעת את האיברים הזקורים, מגירה עליהם נוזלים מפי ומבריקה אותם בתשוקת ייחום בלתי מסופקת, כשמדי פעם אני מלכסנת מבט מיוחם אל עיניו של אדוני שמהנהן לעברי באישור, מחזק אותי ללא מילים שהשיגעון הזה הוא לגמרי שפוי.

"אמת שאת כלבה מיוחמת?"

"אמת."

"חובה עלייך לקבל באהבה כל חפץ וזרג שייבחר למלא את נקבייך."

דילדו אימתני נדחק אל פתח הכוס, אני מגביהה את אחוריי, מטיבה את הפישוק עד שחריץ מערתי הרטובה מצליח לקלוט את הראש העבה של הדילדו. אחר כך מפשקות שתי ידיים את אחוריי בגסות, וזין זר ונוקשה מתדפק אל פתח פי הטבעת. אני נוהמת בפראות, נושפת ונושמת כשהזין העיקש משפד את אחוריי, נדחק ללא רחם אל המעמקים בבטישה חייתית. אחריו מזיין אתי בחור עדין יחסית, תוקע אותי בתנוחה הכלבית כששתי אצבעותיו נעוצות באחוריי עד שמטחי זרע ממלאים אותי.

 

 

שוב מתחלפים ביניהם, הזר השלישי מחליק פלאג גומי אנאלי לאחוריי ובעזרת אצבעותיו מפנה מקום גם לאיברו הנוקשה, מרחיב את פי הטבעת למימדי ענק. ומתחיל לזיין אותי כשידו לופתת בכוח את שפתי הכוס, מצמיד ומרחיק את אגני, מנחה את הקצב ואת עוצמת הדפיקה. בשלב מסוים אני מאבדת את שליטה, אורגזמה מאיימת להציף אותי ואני מבקשת לגמור, אבל האדון שלי מצווה עליי להתאפק.

 

שלושה גברים זרים בועלים אותי שוב ושוב על פי תור, מחללים כל חלקה בבשרי, מחדירים לגופי חפצים וצעצועי מין שאדוני מחלק להם. הכאב התהומי נמהל בעונג עילאי, הנפש מתרוממת בכל פעם שאנו חוצים עוד גבול של השפלה וביזוי. איני מסוגלת לעצור בעצמי ולמרות אזהרותיו, אני מתירה כל רסן וגומרת.

 

 

סקס זה כל הסיפור | לכל הסיפורים

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by