בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס זה כל הסיפור 
געגוע 
 
  צילום: Kainr/flickr    
סקס זה כל הסיפור |
 
אורית עציוני

כל נים ונים בגופי זעק לעוד קצת ממגע ידיו ושפתיו, להסניף עוד מעט מהניחוח המוכר והאהוב של גבריותו. שעה ארוכה נישקנו האחד את השנייה כמותירים חותמות שיוכיחו את בעלותנו זה על זו. סיפור למבוגרים בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

עברו ימים רבים מאז ראיתי אותו בפעם האחרונה, שיחות הטלפון התכופות בינינו לא מעבירות כלום מהגעגוע חסר ההיגיון אליו שמוציא אותי מדעתי, געגוע שמקשה עליי להתרכז בעבודה ובין חברים. שעות על גבי שעות אני מעלה את דמותו בעיני רוחי, עורגת לזרועותיו הנשלחות לעטוף אותי כמגן בטוח, נכספת להניח את ראשי בשקע החם בצווארו, להטביע סימני אהבה בעורו, לצלול כטובעת בגופו.

 

 

בלילה לפני שנסע המתנתי לו עירומה תחת הסדין, התפתלתי על המיטה וליטפתי את עצמי. הידיעה שזהו לילנו האחרון ביחד, בליווי הנגיעות בעצמי הסעירו את תשוקתי אליו עוד יותר, נזכרתי בתאוות הבשרים המטורפת שגעשה בינינו בפעם הראשונה, תאוות תשוקה שלא פחתה גם אחרי שנתיים רצופות ביחד.

 

חיוך רחב ומרוצה התפשט על פניו כשהגיע לבסוף ומצא אותי מוכנה ומזומנה לאהבתו. הוא קרב אליי באיטיות חושנית, הילה של אור אחורי אפפה את מתאר גופו המושלם. נשימתי נעצרה כשרכן אליי ופיו שאב את שפתיי, שואב בשקיקה את קרבי, מחזיר אוויר לריאותיי, מעניק משמעות לחיי.

 
 
 

גרגורי ההנאה שבקעו ממנו גירו אותי, אש התשוקה בערה בעורקיי, נאחזת ביניקה כבסם המשיב לי חיים, נכספת אל אהובי בגעגועים עזים עוד טרם נסע

 

 

כריות אצבעותיו טיילו על פניי בנגיעות רכות, ירדו בליטוף אל צווארי והתחפרו מתחת לגופייה, כשהוא לא מפסיק למלמל באוזני מלמולי אהבה. כפות ידיו האהובות עליי כל כך עיסו את שדיי בתאוותנות, פטמותיי התקשו מגורות, נענות לידיים מלאות הכוח והעדינות בו זמנית. מגעו הטריף את חושיי, ניסיתי לשכוח את נושא נסיעתו הקרבה, אבל  גופי החרד מן הפרידה לא ציית לאיפוק שגזרתי על עצמי ונלפת אל גופו של אהובי, כנזקק לתמיכה לבל ייפול בתהום הבדידות והריקנות שתותיר אחריו נסיעתו.

 

 

האחיזה הצמודה והנואשת שלנו האחד בשנייה נדמתה למערבולת אנושית, כל נים ונים בגופי זעק לעוד קצת ממגע ידיו ושפתיו, להסניף עוד מעט מהניחוח המוכר והאהוב של גבריותו. שעה ארוכה נישקנו האחד את השנייה כמותירים חותמות שיוכיחו את בעלותנו זה על זו, שיאפשרו את הריחוק הבלתי נסבל שנכפה עלינו. שפתיי חתמו את פניו וצווארו במיליון נשיקות רכות וארוכות, יורדות לאורך חזהו אל בטנו, נושקות כל פיסת מעורו החם והמתוק.

 

 

חזי עלה וירד בנשימות עמוקות וקולניות כששאפתי אותו לקרבי כאילו הייתי מטפס הרים הזקוק לחמצן. זמן רב נאחזתי בו, מתחפרת בבשרו עד שניתקתי מעורו וירדתי אל מפשעתו. השקעתי את פניי בין רגליו, רחרחתי ונישקתי אותו עד שריאותיי ונקבוביות עורי נספגו בניחוחו של אהובי. באיטיות חושנית קירבתי את שפתיי אל העטרת המפוארת של איברו הזקוף וכשידי לופתת אותו כטייס האוחז במוט ההיגוי שלקתי את כולו לחלל פי בשאיבה והתחלתי לינוק אותו עד לבסיסו, כשלשוני מתפתלת ומתלפפת על הזין כנחש מיוחם. גרגורי ההנאה שבקעו ממנו גירו אותי, אש התשוקה בערה בעורקיי ואני לא פסקתי מלבלוע את הכלי לתוכי באהבה, נאחזת ביניקה כבסם המשיב לי חיים, נכספת אל אהובי בגעגועים עזים עוד טרם נסע.

 

 

מעט לפני שגמר הוא אסף אותי אליו בזרועותיו, מנתק אותי מהמציצה ומחבר אותי שוב אל שפתיו למחול לשונות החוקרים ומתפתלים בשקיקה, לריקוד של שני אוהבים המתכרבלים ומתהפכים על המזרון כגוף אחד. בשלב מסוים שכבתי תחתיו כשמשקל גופו מגונן עליי, אזקתי את עורפו בזרועותיי ואת מותניו ברגליי, רציתי שיחדור אליי, שנתחבר לגוף אחד. ניסיתי למגר כל כאב וסבל בגלל נסיעתו, להשליט אופטימיות ברע הקסום הזה, רציתי שנשכב מכורבלים אחד בתוך השנייה עד אין קץ, שהרגע לא יחלוף לעולם, שהווייתו הבטוחה וגופו הבועל אותי במתינות ימשיכו לעטוף ולגונן עליי לעד.

 

 

גבי החל מתקמר כמבקש מגופו של אהובי להתמגנט אליו, כל ישותי התאוותה לו בצימאון בלתי ניתן לרוויה. להט מסמם פשט בי כשחשתי את ראש הזין הנוקשה מתדפק על פתחי, מתוך חלל בטני בקעו אנקות עונג וגרגורי הנאה תוך כדי חדירתו של אהובי. אגן נצמד לאגן, גוף חבוק בתוך גוף, הבל נשימותינו נמהל לאחד, שפתינו נצמדו בשקיקה וגופינו התחיל לנוע בתיאום בתנועות גלים ארוכים.

 

 

 

 

סקס זה כל הסיפור | לכל הפרקים

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by