בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס זה כל הסיפור 
טעם של פעם 
 
  צילום: מתוך "קאמה סוטרא"    
סקס זה כל הסיפור |
 
אורית עציוני

הבטתי בו חסרת אונים, המבט הפרחחי והמשועשע בעיני הדבש שלו קומם אותי, אותו מבט היודע ללא עוררין שאני שייכת לו לנצח, שכל השנים שעברו ועובדת היותי נשואה הם כקליפת השום לעומת ההתמכרות הקשה שלי אליו ואל כל מה שקשור בו.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

בתחילה לא חשתי כלל בנוכחותו, ישבתי  רכונה אל המחשב והעיניים שלי היו תקועות על המיילים האחרונים שהייתי צריכה לעבור טרם אסגור את החנות. פתאום הרגשתי מעין הצפה רגשית בגוף שחלחלה בי וגרמה לי לאי שקט. הרמתי את עיניי מהמסך, הוא עמד שם במלוא הדרו, עם חיוך שקט ובטוח בקסמו עליי, כאילו לא עברו עשר שנים מאותו יום שנעלם כאילו בלעה אותו האדמה.

 

להט של התרגשות מהולה בכעס תהומי בן עשר שנים פעפעו בעורקיי. ניסיתי לשלוט בקולי כששאלתי אותו כמה זמן הוא כבר עומד כאן, אך לחיי הסמוקות והמחנק בקולי הסגירו אותי. אהובי הנוטש חייך אלי ובמקום לענות לשאלתי הוא הסתובב אל הדלת המפרידה בין המשרד לחנות וסגר אותה. דפיקות הלב המואצות איימו להכריע את לבי כשהוא קרב אליי והושיט לי את שתי ידיו. ידיי לא נשמעו לי, משיטות עצמן ברפיון רפוס אליו והוא אחז בכפותיי והרים אותי ממושבי.

 

 

עמדתי אילמת, נכנעת מיידית למשחקו ולמבטו החוקר. אהובי משכבר הימים סבב סביבי כבוחן אם נפגמה סחורתו בהיעדרו. תרעומת מהולה בשנאה יוקדת התעוררה באיבריי עד שכוח מחודש עלה מנבכי החולשה מול האיש שהלך ממני כבר מזמן. "בעלי בחנות, אני מבקשת ממך ללכת", שמעתי את קולי משקר לו בתקיפות.  עיניו הביטו בי משועשעות והוא אחז בזרועותיו את מותניי והצמיד את גופי אל גופו כמגנט רב עוצמה.

 

הדם אזל בבת אחת מגופי, אילולא הייתי נתונה בזרועותיו, וודאי הייתי מאבדת הכרה בו במקום. הרמתי את ראשי, נעצתי מבט בפנים שהגעגועים אליהם הדירו שינה מעיניי תקופה ארוכה. בתחינה אילמת ביקשתי שיפסיק ובאותה עת גם זעקתי לו ללא מילים שימשיך, שייקח אותי כאן ועכשיו. בעשירית שנייה אבד כל שיקול דעתי, רציתי אותו. גם אם מישהו יתפוס אותנו בשעת מעשה, גם אם יקום ויברח שוב לעוד עשור.

 
 

 

חולשה ובלבול שלטו באיבריי, שדיי נמחצו אל חזהו, עלו וירדו בנשימות מרוגשות, לא יכולתי לזוז, רעד מסמר חלף כאוושת גלים על עורי וחום עז התפשט במפשעתי. הבטתי בו חסרת אונים, המבט הפרחחי והמשועשע בעיני הדבש שלו קומם אותי, אותו מבט היודע ללא עוררין שאני שייכת לו לנצח,  שכל השנים שעברו ועובדת היותי נשואה הם כקליפת השום לעומת ההתמכרות הקשה שלי אליו ואל כל מה שקשור בו.

 

כף היד שלו ירדה ממותניי, השתחלה מתחת לחצאית, הסיטה את תחתוניי הצידה והחלה ללטף ולעסות את הדגדגן. נוזלי אהבה החלו לזלוג על ידו ובמורד רגליי, ראיתי את הסיפוק הילדותי שבמבטו ורציתי לסטור לו, אבל גופי הנעתר למיסטר צ'ארמינג לא שעה לניסיוני הדל להשליט בו איפוק ואגני החל מתנועע ודוחק עצמו אל האצבע שליטפה ועיסתה בעדינות ובמיומנות את הדגדגן המגורה. ואז הוא השחיל שתי אצבעות והחל מרקיד אותי עליהן בקצב שהוא הכתיב, כשאגודלו לא מפסיקה לעסות סביב הדגדגן.

 

 

בשלב ההוא כבר שחררתי כל רסן, רקדתי על האצבעות ששגלו אותי כבמחול מטורף, נאנקת ומגרגרת, מתחננת אליו שלא יפסיק. עוד רגע ועמדתי לגמור כשהוא לפתע שלף בבת אחת את היד המזיינת אותי. עמדתי מולו סמוקה ומכווצת בבושתי, התאוותי לסטור על פניו בכל כוחי על המשחק הלא הוגן, אבל אהובי משכבר הימים לא שעה למצוקתי, הוא חייך בעיניו הממזריות והחל מלקק ומוצץ באיטיות מטריפת חושים את אצבעותיו המרוחות בעסיסי הייחום שלי.

 
האמת הייתה שבעלי יצא כשעתיים קודם לפגישה עם ספקים ולא התעתד לחזור לחנות, בכל זאת ניסיתי להתנגד לו בשארית כוחותיי. "אני מבקשת ממך שתלך עכשיו, בעלי פה, גם ככה עשית מספיק נזק", אמרתי בקול חלוש ולא משכנע. האהוב שחזר מן האופל לא פצה פה ולא אמר דבר מהרגע שהופיע במשרדי. ללא מילים הוא הוביל אותי אל השולחן והשכיב אותי עליו, מסמן לי באצבעו על שפתיו לשתוק.

 

 

לרגע קט הוא בחן את המראה בעיניו ואחר כך רכן אל המפגש בין רגליי והחל מרחרח ונושף אוויר חם על הגבעה המגורה מתשוקה. שכבתי נסערת על כל הניירת המשרדית והקלסרים, שחלקם נפלו והתפזרו על הרצפה, ראשי הלם מבלבול ודמי הלהיט את פניי. אהובי שב וליקק את אצבעו, וכשידו השנייה מפשקת את פלחי העכוז הוא החדיר את האצבע הרטובה בתנועה סיבובית ובמתינות אין קץ אל השריר המכווץ של פי הטבעת, שהתרצה מיד לאצבע והחליק עליה עד תומה.

 

כשהייתה האצבע עמוק במנהרת התחת הצרה, שבו שפתיו ורפרפו על שפתי האהבה הוורודים והמגורים, ולשונו החמה נשלחה אל החריץ והחלה לוקקת את פתחו ויונקת בצימאון מלא תשוקה את הנוזלים הניגרים ממני. אחר כך הוא העביר את לשונו בתנועות עולות אל הדגדגן הנפוח. מגע הלשון על הדגדגן בתוספת האצבע הנעוצה עמוק בתחת הטריפו את חושי, גנחתי וגרגרתי ללא עכבות, שום דבר כבר לא היה חשוב, הלשון התלפפה סביב בסיס הדגדגן בזמן שפיו ינק אותו לתוכו בשקיקה פראית, כשהקצב המתואם בין הלשון המתפתלת ובין האצבע שדופקת אותי.

 

 

הדופק המואץ איים לפוצץ לי את הלב כשהבחנתי לפתע בבעלי עומד מאחורי החלון המחבר בין המשרד לחנות ומביט בנו. אימה פשטה באיבריי כקור מקפיא, רציתי למות בו במקום, אך עיניו של אישי היו דווקא משועשעות  ומרוצות, מהנהנות אליי באישור להמשיך.

 

 

 

סקס זה כל הסיפור | לכל הפרקים

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by