בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
תמונות מחיי נונה 
אח, יא ראבּ! 
 
 האח הגדול ישר לווריד    צילום: אילוסטרציה    
תמונות מחיי נונה |
 

שלום, אני נונה ואני מכורה ל"אח הגדול". אחרי שלכלכה עליהם בתחילת העונה נונה נשברת ומודה: היא חיה בערוץ 20 ואף אחד לא יוציא אותה משם. שנה חדשה - התמכרות חדשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

לבושתי הגדולה התמכרתי ל"אח הגדול" - כאילו ששלל החומרים וההרגלים הגרועים בהם אני נגועה לא מספיקים למפתחת תלות סדרתית כמוני. אחרי שתקופה ארוכה שיחקתי אותה מורמת מעם, ואסרתי על עצמי ועל ילדיי להשתתף בחגיגת המציצנות שליוותה את העונה הראשונה של התוכנית, עם נימוקים רבי חשיבות ומתנשאים על הנביבות בלצפות באנשים משועממים וחלולים שכל המוטל עליהם הוא ללכת רכיל ולהתכתש עם האחרים.

 

בתחילה עוד התפתלתי עם מיליון תירוצים בכל פעם שמישהו מפוקדי ביתי הפתיע ותפס אותי על חם בוהה בטלוויזיה ממרחק חצי מטר עם לסת שמוטה, שפתיים משורבבות ועיניים טרוטות ומסוממות מעודף שעות מסך, כשגיבובי בלגן וזוהמה מאיימים להכריע את ביתי. אבל כעת לא נותר אלא להודות בפה מלא בעובדות - הפכתי למכורה שמזריקה לתוך הוריד בכל שעות היממה את חבורת עכברי המעבדה האנושית.

 
 

מה פתאום חוקן? הוא לא צריך חוקן! אני יכולה לתת לו את הגליצרין שלי. אתה שומע אביב, אתה חייב לדרוש מהאח הגדול פרוקטולוג שייתן לך אישור על הבעיה שלך! מה פתאום חוקן? תשמע לי, תיכנס ותגיד לו שאתה רוצה פרוקטולוג עכשיו!

 

הדבר היפה ביותר בעיניי בהפקת "האח הגדול" הוא חוסר האמפטיה והחמלה של צוות התוכנית כשהם הוגים משימות כמעט סדיסטיות שמטרתן העיקרית לסכסך בין חבורת הוונאביז כדי לספק לנו הצופים סיפוק לתאוותינו צמאת הדם. ובנוסף, אין להפקה שום בעיה להיות נגועה בריח חריף של גזענות וליצור משימה בלתי הוגנת בשפה העברית רק כדי שהערבייה תוכתר לעוזרת הבית שתשרת את שאר הדיירים בעזרתו של ארז "ויהי מה", כעונש על ההתנהגות הסטליניסטית שלו בימים בהם היה מלך הבית. אפרופו ארז, אפילו שההומור שלו קצת אלים והזוי, ייאמר לזכותו שגם כמשרת הוא היה טוטאלי כשהתייצב כל בוקר לצד פוטנה במקטורן מהודר ופפיון של רב משרתים.

 

מזל שלפני כמה ימים עירבלה ההפקה את עכברי המעבדה הוותיקים בשפני ניסיון טריים שחולמים אף הם על קריירה זוהרת בעקבות התוכנית, או לפחות על חמש עשרה דקות תהילה. כי בינינו, בין ההתבכיינות של פוטנה לאלו של סער, (הדוגמא השלילית הקלאסית לגבר הישראלי), תינוק מגודל שמתגלה מיום ליום כדרמה קווין מחופש לאול-יזראלי מאצ'ו, פלוס הסתימוּת המתוקה של אלין "אני בלונדינית טבעית, סבבה? סבבה!" היה כבר כל כך משעמם שהתחלתי להתרפק בגעגוע על  הימים ששרה צרחה לאביב בקולה הצורמני: "מה פתאום חוקן? הוא לא צריך חוקן! אני יכולה לתת לו את הגליצרין שלי. אבל אצלך זה בעיה אחרת! אתה שומע אביב, אתה חייב לדרוש מהאח הגדול פרוקטולוג שייתן לך אישור על הבעיה שלך! מה פתאום חוקן? תשמע לי, תיכנס ותגיד לו שאתה רוצה פרוקטולוג עכשיו!".

 
 
אין שלום בית
 אין שלום בית 
 צילום: צילום מסך מאתר "מקו" 
 

ואני מתפלאת על שרה שחשפה את מלוא כיעורה של הנבזות הפולנית בשנאה שלה ליוסף השאנטי המזויף - מה פתאום פרוקטולוג? לאביב יש בעיה נפשית שגורמת לו לחטא עם אקונומיקה את האסלה לפני כל הטלה או יציאה - נדמה לי שקוראים לזה בעגה המקצועית הפרעה טורדנית כפייתית (obsessive compulsive disorder). ולכן שרל'ה: אביב זקוק לפסיכיאטר ולא לרופא שישחק לו בפי הטבעת.

 

ותודה לצוות הנפלא?

להיות אני ולהיות איתי. תומר
 להיות אני ולהיות איתי. תומר 
 צילום: בוצ'צ'ו 
 

אז תודה לאל, ולהפקה כמובן, על התוספות האנושיות החדשות; תודה על דנה בעלת הגומות, שנראית כתאומה החצי אסייתית לשרון "קחי אותי" איילון, ולבטח תהווה תחרות קשה לאיילה המניפולטיבית על ליבם של הבנים - למרות שכולי תקווה שהיא תהיה זו שתעוף השבוע מהבית ואתבדה בעניין קרב החתולות הצפוי. תהרגו אותי, אבל אני לא מבינה כיצד הפכה הסוסה האשכנזייה מראש העין עם הפגם בדיבור והלעיסה הדוחה לקרם דה לה קרם של הבית.

 

תודה גם על הילה הפרחצ'ונה האיפרגנית עם הפה הגדול שכבר הספיקה לתת לצופי ערוץ עשרים כמה מופעי סטנד אפ מצחיקים ומשובחים, אך מסתמנת גם כרכלנית ותגרנית כפייתית - מן מעיין חודדה למתקדמים. ותודה על תמרה, שנראית אף היא שדרוג למשתתפת המודחת ג'י, ומעידה על עצמה שהיא כולה רוח וצלצולים ואפילו כבר הודיעה לאיילה שהיא שם כדי להתלבש על סער.

 

ואם אני כבר ברוח נאום פרסי האוסקר: נונה מודה להפקה על עדנה, הלוחמת ממחסום ווטש, שעשתה את הכניסה המרשימה לבית בסוודר אדום ומרושל ממחסן התרומות של 'בצלם' וישר הציעה בדאחקה לאלירז לעשות אורגיה. על זה יש לי רק לומר: אני מתרה בך גברת עדנה - חוסי על אלירז, ואת התשוקה והלהט המפעפעים בך תוציאי על חיילים במחסומים ולא על הבונבון של הבית.

 

אקנח ברוב תודות על מר אדוניס הצעיר שמלא בעצמו כל כך. הרי לפניכם הציטוט המלא מפיו על עצמו, וכל מילה נוספת מיותרת: "העולם מתחלק לשני סוגים של אנשים - אלה שרוצים להיות אני, ואלה שרוצים להיות איתי. אני גורדג'ס אני פביולס, אני תומר ההורס. אני עושה גם בנים וגם בנות, אני עושה מה שבא לי, מתי שבא לי!".

 
עד הגמר הגואל?
 עד הגמר הגואל? 
 צילום: רונן אקרמן 
 

בכל זאת, החלטתי לחוס הפעם על החדשים ולתת להם כמה ימי חסד לפני שאשלח בהם לשונות אש או אצפה בהם מודחים אחד אחרי השני וסוללים את הדרך לגמר לגואל החטטן הערמומי, שהתכונן למשחק כמו שצריך; מניפולטור מאופק שבפירוש עשה שיעורי בית לפני הכניסה לתוכנית - הוא פה בשביל התואר והמיליון ושום חיכוך עם סער או שרה לא יגרמו לו להתלכלך עמם בהיאבקות בוצית נמוכה, הדתל"ש ההומו מושך במרץ בלשונם של כל הדיירים ועוזר להם להתלכלך האחד על השני בזמן שהוא נשאר נקי כל הדרך אל הגמר.

 

ועד שכל החגיגה הנמוכה הזאת תסתיים אני מבקשת בכל לשון של בקשה מחבריי וילדיי לא להטריד אותי בענייני היומיום, תשכחו מתבשילים ו/או ניקיונות ו/או כביסה. אני אשמח אם לא תפריעו לי באמצע ריב בין סער לגואל, שסופסוף מנצנצים ממנו גיצי המרוקאיות שהוא מיטיב לאלף ולשלוט בהם. נא לא להפריע  גם ברגעים בהם מישהו מלכלך על מישהו אחר בלחש, עד שכפתור הווליום בשיא עוצמתו לא מספיק לאוזניי המתחרשות. ולכל אלו שנוהגים לבוא בלי להודיע - אתם מתבקשים להכין לעצמכם קפה ו/או תה ו/או אוזו, ולגלגל לעצמכם שאכטה, ואז להצטרף אליי בדממה מוחלטת לצפייה בשידור החי.

 

עד להודעה חדשה.

 

 

תמונות מחיי נונה | לכל הפרקים

 

 

 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by