בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
זה כולל שירות 
שטח אש 

שטח אש

 
זה כולל שירות |
 

חשבתם שאתם מקוריים? טעיתם, כולם עושים כתובות אש בהצעות נישואין - כך מגלה מדריך טיולי טרקטורונים בגולן. וגם: תינוקות בני שנה שנוסעים על טרקטורון, אנשים עשירים שמגיעים לשם במסוק, אנשים שמביאים את הכלב שלהם מהבית ואמא שרוצה לשדך את הבת שלה לאחד המדריכים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אבי צוקרמן
 אבי צוקרמן 
 צילום: טרקטורוני מרום גולן 
 

אבי צוקרמן מרמת הגולן הוא קואצ'ר מוסמך, בעל עסק לטיולי שטח על טרקטורונים וגם בעל עסק של הגברה ותאורה ובנוסף גם בעל חווה והוא רק בן 27.

 

מכל עיסוקיו בחרנו להתמקד "טרקטורוני מרום גולן" בצפון רמת הגולן, שהוא מנהל ומדריך ובסיפורים המעניינים שלו מהשטח:

 
 
 
טיול שלג- חוויה חד פעמית
 טיול שלג- חוויה חד פעמית   

* אנחנו מוציאים בדרך כלל אנשים על כלים (טרקטורונים, ג'יפים, תומקאר) בזוגות או בשלישיות עם מדריך לכל 5 כלים. מדובר על אתר מסודר ברמת הגולן שבו עוברים הכנה על בטיחות לפני היציאה לשטח ועושים מבחן שליטה על הכלי. מי שנוהג חייב להיות בעל רישיון בתוקף.

 

* מסלול סטנדרטי לוקח שעה וחצי- שעתיים, עם אתגרים ומעברי מים. המסלול מגיע עד הגבול עם סוריה, ועובר ליד טנקים שנשארו בשטחי האש ממלחמת יום כיפור.

 

* אם יש קטע אתגרי ומישהו מפחד, אז המדריך מנסה לשכנע אותו שזה לא מפחיד ואז מתיישב מאחורי ההגה ומעביר את הקטע "המפחיד".

 

* סוגי טיולים- טיול בשלג,  טיול שטח עם עצירה לשירה בציבור, מדורה ופויקה. טיול אתגרי- יום גיבוש לקבוצות בסגנון הישרדות. וגם טיולי זריחה, ספארי לילה ועוד.

 

 

 
 

* הטיולים מתאימים אפילו לילדים בגיל שנה, כי יש לנו כיסא תינוק מיוחד. זה מאוד נפוץ שההורים באים עם התינוקות לטיול מסוג זה.

 

* יש הרבה אנשים שחוזרים אלינו שוב ושוב והמדריכים שלי יוצרים קשרים איתם ומתחברים גם מעבר לטיול ושעות העבודה.

 

* כשמגיעים אנשים עשירים לטיול, אתה ישר יודע את זה, כי הם בדרך כלל נוחתים במסוקים בשטח ולא מגיעים ברכב מהכביש כמו כולם- מפונקים.

 

* יש לי עובדים שבאים לעבוד רק בסופי שבוע בשביל הכיף כשבשאר השבוע יש להם עבודה אחרת- רגילה, כמו מנהל שיווק של בנק בכרמיאל, שמדריך אצלנו טיולים, הוא מרוויח על זה כסף כמובן, אבל בא בעיקר בשביל הפאן.

 
 
זהירות...
 זהירות... 
 צילום: אימגיבנק/gettyimages 
 

* פציעות קורות לאנשים שמזלזלים בחוקי הבטיחות שאנחנו נותנים. אדם שעוקף אדם אחר בזמן נסיעת שטח לא מסכן את עצמו, אלא את כל מי שאחריו כי מישהו יכול לבלום בחוזקה או שאיזו אבן תיזרק אחורה ותפגע במישהו.

 

* כשאנחנו מדברים עם לקוח בטלפון, אנחנו בדרך כלל יכולים להבין עם מי יש לנו עסק ולהחליט אם זה לקוח שהטיול לא מתאים לו כי הוא לא יהיה ממושמע ורק יסכן את עצמו ואת האחרים. בדרך כלל מדובר בחבר'ה צעירים, בגיל בית ספר. הם חושבים שהם שילמו כסף אז הג'יפ או הטרקטורון שייך להם והם יכולים לעשות איתו מה שבא להם, אז מראש אנחנו משתדלים להגיד להם שהטיול לא יתאים להם, כי אנחנו לא מחפשים תאונות וברדקיסטים.

 

* ברמת הגולן יש הרבה שטחים ממוקשים ולכן חשוב מאוד כשעושים את הטיול לנסוע אחרינו לפי המסלול המסומן בשטחים הנקיים ממוקשים. פעם ראינו פרה שעלתה על מוקש כ-300 מטר בקו אווירי מהמסלול שלנו, אף אחד מהמטיילים לא נבהל יותר מדי אבל כמובן שזאת לא חוויה נעימה.

 

 

 

 
 

* יש לנו טיולי לילה מיוחדים שאנחנו יוצאים לחפש את בעלי החיים של רמת הגולן, שיוצאים בלילות- תנים, שועלים, ארנבות, עטלפים ועוד. חלק מהאנשים מתלהבים וחלק נבהל כשקופצת עליו איזו חיה פתאום, למרות שזה לא קורה הרבה.

 

* הרבה אנשים מביאים את בעלי החיים שלהם לטיולים, ואם זה כלבים, אז אין בעיה לקחת אותם אפילו לשטח, כי גם להם יש מקום מיוחד ברכב.

 
 
נדוש, נדוש, נדוש
 נדוש, נדוש, נדוש 
 צילום: צילום מסך של כתובת אש 
 

* יש לנו הרבה הצעות נישואין בשטח. בדרך כלל החברים של החתן לעתיד מחכים באיזושהי נקודה עם לפידים ומדורות, שאנחנו גם עוזרים להם להקים. אנחנו עושים לבני הזוג טיול נפרד רק של שניהם ומביאים אותם לנקודת המפגש ושם הגבר (החתן לעתיד) בדרך כלל יורד מהטרקטורון ומציע נישואין לחברתו. כולם חושבים שזה משהו מיוחד וחדשני, אבל זה קורה לפחות פעם בחודש אצלנו.

 

* אנחנו יוצאים להרבה דייטים עם בנות שפגשנו בטיולים. גם לי וגם למדריכים יצא להכיר בנות דרך הטיולים לצאת איתן. זה קורה הרבה שסבתות ואמהות מנסות לסדר לנו את הילדות שלהן: "יו... הלוואי שהנכדה שלי הייתה פוגשת מישהו כמוך, רציני".

 

* הייתה לא מזמן אמא שנדלקה עלי ואמרה לבת שלה לחפש אותי בפייסבוק כדי להכיר אותי, אז הבת שלחה לי הודעה בסגנון כזה: "היי אבי, אמא שלי הייתה באחד הטיולים שלך והתלהבה ממך וביקשה למסור לך ד"ש וחשבה שכדאי שאנחנו נכיר. אם זה אכן אתה, אשמח אם תכתוב לי חזרה". אני עוד לא יודע אם זה ילך בינינו כי הבחורה הזאת גרה במרכז.

 
 
אימונים ברמה
 אימונים ברמה 
 צילום: אימג'בנק/gettyimages 
 

* כל השטחים ברמת הגולן הם שטחים צבאיים וכולם בעצם שוכרים את השטחים שלהם מהצבא תמורת מחיר סמלי של שקל לדונם, ובעצם גם השטח של מסלולי הטיול שלנו הוא שטח צבאי.

 

* הצבא מקיים הרבה אימונים ברמת הגולן ואנחנו רואים אותם מתאמנים בזמן הטיול, לפעמים אנחנו צריכים לעצור את השיירה כי הצבא מתאמן ואסור לעבור, אבל איכשהו אנחנו תמיד מגיעים להבנה וממשיכים בטיול שלנו.

 

* לפעמים אנחנו גם משתתפים באימונים הצבאיים כניצבים, כשהצבא מחפש אנשים ומתנדבים, זה לא מסוכן או מפחיד כמו שזה נשמע.

 

 

 

 
 
ג'רי סיינפלד בביקורו בארץ
 ג'רי סיינפלד בביקורו בארץ  
 צילום: אימג'בנק/gettyimages 
 

* היו תוכניות טלוויזיה שצולמו אצלנו כמו "צחוק מהעבודה" ואודישנים ל"כוכב נולד".

 

* כשג'רי סיינפלד היה בארץ, הוא הגיע אלינו לטיול, עבר את כל ההדרכה, עלה על הטרקטורון, אבל בסוף לא יצא לשטח, אז הצטלמנו איתו ושלחנו אותו לדרכו.

 

פרטים נוספים

 

* יש לנו קבוצה בפייסבוק Golan Israeli- בה אנחנו מעדכנים על טיולים שלנו

 

* וגם אתר אינטרנט - http://www.tractoronim.co.il

 

* יש פעילות בכל שעות היממה, רק צריך לתאם מראש בטלפון 052-8695832/ 04-6960483

 

* המחירים משתנים ותלויים בכמות האנשים והכלים שיוצאים לשטח

 

עוד ב"זה כולל שרות":

דייל ארקיע שובר את המיתוס של "סקס בשירותים"

 

סוכנת נסיעות מנוסה מגלה איך לזהות בעל בוגד שטס לחו"ל עם החברה שלו

 

גם אתם עובדים בתחום התיירות- במלון, בצימר, במסעדה, בחוף ים, בבית ספר שדה, על אוניה וכד'? רוצים להופיע במדור "זה כולל שרות"? שלחו לנו את הפרטים במייל tours@nana10.net.il

 

בחזרה לערוץ התיירות>>

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by