בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
חצי דיון 
פותחים במגעים. מחול החיזור בין גבר לאישה  
 
חצי דיון |
 

זה נוצר בשנייה בה מבט פוגש מבט, ומה קורה בתהליך עד שיד אוחזת יד? האביב כבר כאן, עונת החיזורים נפתחת בטבע והמין האנושי מגיב בהתאם. פינקוס הקטנה מחזרת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"עַל-כֵּן יַעֲזָב-אִישׁ אֶת-אָבִיו וְאֶת-אִמּוֹ, וְדָבַק בְּאִשְׁתּוֹ וְהָיוּ לְבָשָׂר אֶחָד".

 

על פי המקרא נוצרה חוה, האישה הראשונה שלנו ואם כל חי מצלעו של אדם, והתלמוד מסביר לנו שהמשיכה הארוטית וכמיהתו התמידית של גבר לקחת לו אישה ולהכניס אותה אל חייו (או לפחות למיטתו) נובעת מהכיסופים אל אותה צלע חסרה שתהפוך אותו שלם (או לפחות מסופק אחרי פורקן).

 

האם משום כך נדירים יחסים אפלטוניים בין גבר לאישה החפים ממתח מיני? אבל בואו ונניח לאפלטוניות, ונתעסק במפגש המגשש אחר תאווה גופנית - הדרך המובילה לזיון ראשון עם בחור או בחורה שזה עתה הכרתם.

 

בראש שלה, בראש שלו

משפיל מבט, ולא ממבוכה
 משפיל מבט, ולא ממבוכה 
 צילום: אימג'בנק/GettyImages 
 

בכל דיון אירוטי בין שניים מתקיים מעין משחק כוחות המתבטא במניפולציה בין מינית, וכבר בשלבים  המוקדמים של ההיכרות נקבעת מעין חלוקת תפקידים על השליטה וההיררכיה בין שני המחוללים את מחול החיזור.

 

את פוגשת מישהו, מביטה לתוך עיניו ונפשו, חוקרת במוחך אם הגבר היושב מולך הוא עובר אורח, או אורח שבא להישאר. במקרה והוא מוצא חן בעינייך את מתפנה לשאול את עצמך האם הוא מסוגל לשמש עבורך משענת בעתות מצוקה, ואם יש לך הרגשה שהאיש הוא אי של מבטחים  - את כבר מפליגה בדמיונך כיצד ייראו ילדכם המשותפים.

 

הוא לעומתך משפיל מבט מעינייך, לא בגלל סעיף מבוכה, אלא כדי לשטוף את עיניו במרפסת שלך. במקרה והיא מוצאת חן בעיניו, הוא מתפנה לחקור את שאר הסילואט של גופך, ואם הרגשתו טובה עליו - הוא כבר מפליג בדמיונו לפרטים, כמו הזווית של הפטמות שלך וכיצד תיראי בתנוחה הכלבית.

 
 

התפיסה הפרימיטיבית בה הגברים צריכים לחזר ונשים צריכות להיות קשות להשגה מתרופפת בעשורים האחרונים. כיום לא מעט נשים וגברים מעדיפים שיחת תיאום הציפיות המיניות שלהם זה מזו. אבל עדיין, תקשורת מינית מתקיימת בדרך כלל במישור הלא-מילולי, על ידי סימנים ורמזים המביעים את רצוננו לקיום יחסי מין.

 

אין מרשם מנצח אחד שיגרום לגבר להימשך אלייך. אם הוא חושק בך אז לא נצפית בעיה גם אם תתנהגי בעגבנות יתר וגבעות שדייך יתריסו מול פניו בחוצפה, אך לבטח גם תלבושת צנועה והלך מאופק יטריפו את המעוניין לשוגלך.

 

בכלל, התנהגות נזירית מעוררת בלא מעט זכרים את חוש התחרותיות, והצייד שבתוכם ישמח לשחר לטרף תומתך עד שתגנחי בזרועותיו. כן, גם היום מתקיים הקונפליקט הגברי עתיק היומין שרוצה אותך מורה ביום וזונה בלילה.

 
אז והיום
 אז והיום   צילום: hugperpetualplum/flickr 
 

גירל פאואר

בנות יקרות שלי, הטבע חנן אותנו בכישורים לא מעטים על מנת ללכוד את תשומת ליבו של הגבר בו חפצנו. אז אם את מעוניינת לטוות את קורייך סביב הבחור שאת חפצה ביקרו - או לפחות בגופו - זה הרגע לעלות על עקבייך הגבוהים ביותר ולטופף מולו בעיכוס חסר יציבות המשדר צורך בתמיכה.

 

כפתור פרום להבלטת ה'חזית' או כתפייה סוררת שנשמטת אף הם נשק חזק. אם יצאתם לארוחה, את מוזמנת לשחק בהתפנקות בקצוות שיערך המשתפל או להעביר בלשונך ליקוק על שפתייך מדי פעם, גם ליטוף של כוסית היין או הסיגריה שלפנייך יעוררו את מיטב הגברים האדישים.

 

צורת הישיבה שלך גם היא בבחינת תשדורת ישירה אל הטסטוסטרון המפעיל את הבחור שמולך -  הזדקפי על מנת להבליט חזה, וכדי שהישיבה לא תתפרש כמרוחקת אלא כבעלת דעה ועצמאות, את מוזמנת לרכון מדי פעם לעברו כשאת מגלגלת צחוק לעברו, או להניח יד כבדרך אגב על זרועו או ירכו.

מצד שני, ישנם גברים שהיו מוותרים על המלתחה המושקעת חושפת הירך או המחשוף האלגנטי והציצי המציץ, ונמסים מלוק דומסטי מרושל בטרנינג וכפות רגליים יחפות.

 

גיים בוי

איתותים בשפת הגוף
 איתותים בשפת הגוף 
 צילום: אימג'בנק/GettyImages 
 

גם באמתחתכם בנים יקרים ישנם כוחות לא מבוטלים למסך את עינינו ולעלף את חוש ההיגיון המפותח בו אנו מואשמות. בבואכם להרשים אותנו כדאי שתשקיעו בלבוש הולם, שבו בגב זקוף והבליטו מעט את החזה, אם עדיין נותר שיער על פדחתכם כדאי שתעבירו בו אצבעותיכם מידי פעם.

 

שימו לב גברים חביבים, הדברים שנאמרים בפגישות הראשונות נחרטים באוזני הבנות שמקשיבות קשב רב למה שאתם מנסים למכור, ומתקבעים במוחנו לדיראון עולם. כך שכדאי לכם לספר לנו דברים המאדירים אתכם שייצרו אשליית הבטחה למשהו שווה.

 

באותו מעמד אתם מתבקשים להימנע משקרים וחארטות שממילא יתגלו בהמשך. כמו כן, כדאי להימנע מדיבור טרחני ואינסופי - זה מתיש אותנו הבנות - רבות מאיתנו מעדיפות לגלות בך את תכונת ההקשבה. אז תנו לנו ללהג ותקשיבו, או תעשו את עצמכם מקשיבים בזמן שאתם בוהים בשפתיים המדברות, ובכלל - אנו הבנות נוטות לחשוד בגברים רברבנים מדי, זה עלול להצביע על זין קטן מדי.

 

רבותיי וגבירותיי, קצב מהלכי החיזור הוא ריקוד מדוייק בבחינת מעשה קוסמות; חיזור אגרסיבי או מתאמץ מדי נדון מראש לכישלון - ייאוש ולחץ משדרים חוסר ביטחון המנטרל כל סקסאפיל. לנשים לחוצות במיוחד הייתי ממליצה לא לדחוק בקצב בה תושג אינטימיות וקירבה, גם אם את נוטה לנודניקיות או שתלטנות - שמרי על איפוק מלנהוג בו בבעלות ולחקור אותו על כל צעד ושעל, ובשום אופן אל תמהרי לקבוע לו מה ללבוש - לפני שהפשטת אותו והוכחת לו שלהיות עירום לצידך זו אדרת מלכים.

 

ובעניין עירום - נחזור לזוג המקראי הראשון, אדם וחוה, כסמל ליחס בין המינים - יחס המלא בבושה הנובעת מתשוקה. התלמוד גורס שבין אדם לחווה ניצתה הבושה כתוצאה מיידית של התוודעות לגופם העירום, וגם משום שהם נעשו מודעים לתשוקת הבשרים שקיימת בתוכם - עד שאלתרו עלי תאנה לאאוטפיט הולם.

 

וַתִּפָּקַחְנָה עֵינֵי שְׁנֵיהֶם וַיֵּדְעוּ כִּי עֵירֻמִּם הֵם וַיִּתְפְּרוּ עֲלֵה תְאֵנָה וַיַּעֲשׂוּ לָהֶם חֲגֹרֹת: בראשית פרק ג' פסוק ז'.

בושה ומבוכה הן תוצאה של מוסכמות חברתיות ותרבותיות, וסביר להניח שאם לא גדלתם בשבט אפריקאי חשוף איברי רבייה לעיני כל מביט - תהיה בכם קורטוב של מבוכה בהגיעכם בפעם הראשונה למיטה עם זה (או זו) שאתם (או אתן) חושקים בו מינית.

 

בעניין בטחון עצמי ודימוי גוף לא נמצאו הבדלים מהותיים בין המינים. למי שמעדיף להזדיין בחושך כי פחות רואים לו את הקרחת או מי שמדמיינת שבתנוחה המיסיונרית הבטן שלה שטוחה יותר - אני ממליצה לעבוד על אהבה וקבלה עצמית, קלישאתי ככל שזה נשמע.

 

הגוף שאתם נושאים אינו גוף זר - גם אם קשה לכם עם מידותיו או היעדר שריריו, ו/או שומות המעטרות את עורכם. גברים ונשים כאחד מעריכים מאוד אנשים ששלמים עם עצמם ומתנהלים בנינוחות עם הגוף שנתנו להם הטבע והגנטיקה. כך או כך, אין לדעת מה בדיוק יפריע לפרטנר או הפרטנרית שלכם, ורבות הפעמים שאין בין אלה לבין הצורה החיצונית שלכם כלום. ביטחון עצמי שנובע מקבלה עצמית דווקא מושך מאוד, אז אם לבכם פתוח והתקלחתם, זה הזמן לצאת ולהכיר.

 

ומשהגעתם למיטה וכיביתם (או לא) את האור, כיצד תספרי לו מה את אוהבת? כיצד תגרום לה לרדת למציצה מרצונה החופשי? האם לשלוף מארסנל הכישורים המיניים שלנו את כל המיומנויות שרכשנו ולהפגין אותם כבר בזיון הראשון? התשובות בפרק הבא של חצי דיון.

 

כשאתם כבר בחוץ, שימו לב עם מי אתם מפלרטטים:

 

 

 

>>> לעמוד האוהדים של "חצי דיון - פינקוס הקטנה" בפייסבוק

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by