בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
חצי דיון 
עשרת המכות שיוציאו לכם את החשק מסקס 
 
 אוי לבושות    צילום: אימג'בנק/GettyImages    
חצי דיון |
 

פרטנר שמצטט את אייל גולן שנייה לפני שאת גומרת, או בת זוג שמדגמנת קרחון כשאתה בוער מתשוקה? פינקוס הקטנה קיבצה עבורכם את נבחרת מפחי הנפש של חדר המיטות, ומתנצלת מראש על השבתת שמחת החג

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דם דם או בא, דם דם

 

בואו נגמור עם הדברים הנוראים מיד בהתחלה: מחלות מין הן המכה הקשה ביותר, שאם מתעמקים במשמעויות שלה, עולה השאלה אם כל זה בכלל שווה. בקבוצת הזיהומים הבקטריאליים נמצאות הזיבה (גונוריאה), הכלמידיה, העגבת (סיפיליס) והטריכומונס - טיפול אנטיביוטי יחסל אותן. בקבוצת הטפילים נמצאים ההרפס והפטרייה (קנדידה) - טיפול במשחות ווגינאליות שקוטלות את הנגיפים יפתור את הבעיה. פאפילומה - עוד זיהום נגיפי שעלול להסתבך לסרטן צוואר הרחם - בדיקת משטח פאפ שנתית מומלצת.

 

דלקת כבד  B  - קיים חיסון מניעה אנטי נגיפי, אבל במקרה והתפתחה דלקת כבד כרונית עד לשחמת תצטרכו לעבור השתלת כבד . דלקת כבד C - הנגיף מועבר על ידי מגע עם דם נגוע, לעתים ניתן להחלים באמצעות תרופות אנטי נגיפיות, אך גם כאן לעתים הזיהום הופך כרוני ותזדקקו להחלפת הכבד, לא מומלץ.

 

איידס (HIV) - לנגיף שמתקיף את כלי הדם ותוקף את המערכת החיסונית אין עדיין מרפא אך ישנן תרופות מאריכות חיים המעכבות את הסימפטומים.

 

הכינה נחמה

 

תספורות קצוצות באיזור החלציים מונעות תאונות כתלתל ערווה תועה שנקלע לקנה וממשיך אל הוושט, מה שיגרום לך לכחכח כחתול המנסה לפלוט כדור שיער

 

אבוי לבּושות הקטנות המתמקמות בבושת וניזונות מדמינו - לא נעים, אבל אין צורך לעשות צימעס מקצת מנדבושקעס אלא לקנות את הנוזל או המשחה המתאימים לקטילת החרקים ולהרתיח בכביסה את הבגדים והמצעים.

 

מרגישים מזוהמים מרוב חיידקים, טפילים ושרצים? ההמלצה הגורפת לכל התחלואים הללו היא מין בטוח וכובעון על הראש  - אם נשאר לכם סקס בראש בשלב זה.

 
 

צחנה אחרונה

ניחוח או לברוח
 ניחוח או לברוח 
 צילום: אימג'בנק/GettyImages 
 

קיימת קשת רחבה של ריחות טבעיים של הגוף - כאלה עדינים ומתוקים שבא להתחפר בתוכם עם האף ולהסניפם לעולמים, ועד ריחות חריפים (אך מעוררים) של תשוקה.

 

ברם, קיימות צחנות שהודפות ממך כל חשק וחרמנות - לאנשים עם חוטם רגיש אני ממליצה לרחרח עוד לפני שלב הסרת הבגדים.

 

בנות ישראל יקרות, אם מקלחת סטנדרטית לא מזיזה לריח במבושיכן -זה הזמן להיבדק אצל גינקולוג ולשלול קנדידה או טריכומונס. טיפ קטן לשני המינים: בנוסף לרחצה - תספורות קצוצות באיזור החלציים מונעות את רוב הריחות הלא רצויים ומונעות תאונות כתלתל ערווה תועה שנקלע לקנה וממשיך אל הוושט, מה שיגרום לך לכחכח כחתול המנסה לפלוט כדור שיער.

 

אנאלי פטאלי

לעתים יציאת מצרים מתרחשת ברגע הכי לא מתאים. לא מדובר בנפיחה קולנית ומצחינה שעלולה לברוח בשעת מעשה אלא באירועים קשים יותר כמו 'תאונה' שנמרחת על האצבע או על קצה הזין שעינגו אתכם מאחור. לאוהבי שעשועים אנאליים מומלץ בחום: חוקן לפני מעשה. אחרי כל אלה, נשאר לכם בכלל חשק לסקס? (תגידו, ממה אתם עשויים?) קחו עוד כמה מכות שתגרומנה לכם לשקול הצטרפות למסדר נזירים ונזירות כלשהו עד סוף ימיכם.

 

תמונת מחזור

 

אחת המבוכות הנפוצות ברגעים בהם הכל כה פעור היא האויר שנכלא/משתחרר וסדרה בלתי נשלטת של תרועות וגינאליות המלוות מוזיקלית את הרגע הרומנטי כטרומבונים במצעד ממלכתי

 

לא תמיד זוהי פדיחת המאה - ישנם לא מעט גברים שלא מחשבנים ומתפלשים בעסיסייך גם אם הם בגוון הפטל. אבל אם לא באחד כזה מדובר אז נצפית בעיה, שימי לב; לעתים נדמה לך שהסתיימו ימי המחזור, וגם הטמפון ששלפת לפני שקיפצתם למיטה היה צחור ונקי - אך פתאום גופך נזכר שיש לו עוד מה לומר, ועם כל פמפום קן האהבים הופך לזירת רצח.

 

זהירות בולען!

לעתים קיימת בעיה פיזיולוגית והמנהרה פשוט פעורה יתר על המידה, אבל גם בנות הנרתיק הצר חוו רגעים בהן הנקיק הופך למערה רחבת ידיים - והגוף נפתח בתגובה ללהטוטי פרטנר או חרמנות יתרה עד שהוא שוחה בשטף העסיס הפורץ ממך. אחת המבוכות הנפוצות של הרגעים בהם הכל כה פעור היא האויר שנכלא/משתחרר וסדרה בלתי נשלטת של תרועות וגינאליות המלוות מוזיקלית את הרגע הרומנטי כטרומבונים במצעד ממלכתי.

 

בין הנכסף לנחשף

מדובר בנושא רב תחומי - זה יכול לכלול אכזבה מגודל הזין, נשיקה צרפתית הפולשת אל פיך וסביבתו בדחיפת לשון אל הסרעפת ויניקת פה רטובה ודוחה, מרגליות טמטום שהפה שלו/שלה מפיק בזמן השיגול, הוא מחזר אחרייך בלהט לטיני אך מתגלה כצנונית פולנית במיטה, ואף מקרים קיצוניים יותר; אתה מגלה בבוקר שאחרי - שזו לא גברת, זה אדון.

 

שודדי הגופות

שוכבים על הגב? להיקשר עכשיו
 שוכבים על הגב? להיקשר עכשיו 
 צילום: אימג'בנק/GettyImages 
 

אחד הדברים המייאשים הוא להיכנס למיטה עם קרחונים הנוהגים כבובת מין מתנפחת, רק בלי הפה הפעור. בקיפאונם חסר התזוזה הם משאירים לך את כל העבודה. המלצה לבבית לאוהבי תנוחת 'אני שוכב/ת לי על הגב': לבקש מהפרטנר או הפרטנרית האקטיבית לאזוק אתכם למיטה - כך לפחות תצאו יצירתיים ותקבלו אישור לרביצה נטולת מעוף.

 

החיפזון מהשטן

לפעמים מטח היריות מקדים רק משום ההתרגשות שבמפגש ראשוני בין שניים - זהו מקרה סביל והפיך כי אפשר לעבור לסיבוב שני רגוע יותר. אבל יש כאלו שבאופן סיסטמתי פולטים עוד לפני חדירה או אפילו התערטלות - שניות ספורות עוברות מתחילת המעשה, והופ... זה נגמר. אין דרך קלה לתאר את המצב, זו קטסטרופה - הפתרונות קיימים אצל מטפלים מיניים ובסדנאות טנטרה שיעזרו לך להשתלט (לפחות באופן חלקי) על זיקוקיך.

 

איך נפלו גיבורים

כולנו מכירים את חרדת הקונדום הידועה לשמצה ביכולתה לגרום לנפילתו של גיבור הערב ללא שום יכולת תקומה, אבל בואו ונדבר על חרדת ביצוע לא תלוית קונדום: הכל מתחיל כשורה, אתם מתמזמזים בלהט, הבליטה במכנסיו מתנוססת בהבטחה, אבל אופס... ברגע האמת נצפית צניחה. לא נורא, את חושבת לעצמך, ויורדת להפגין את כישורייך האוראליים. הכל הולך למישרין, חצי התורן כבר מונף אל על, את מתמקמת מעליו לדהירה או נשכבת בפישוק רגליים, אך אוי ואבוי... הוא שוב מתכווץ. את מתחילה לשנן במוחך כל מיני מנטרות שבונות בטחון ודימוי עצמי כדי להסיר ממוחך את המחשבה המטרידה שיש כאן בעיה, והיא נעוצה בך. על כך נאמר - כשהתותחים רועמים המוזות שותקות, אך כשהתותחים משותקים המוזות מתרעמות.

 

אם החשק שלכם עמד בכל הכתוב ועדיין לא מצאתם סיבה להסתגר בבית סטרילי ולנתק מגע עם יחסי המין האנושי - זה הרגע ללבוש בגדי חג, לצאת במחול החיזור, ולהגיע מוכנים לסקס חדש ואביבי. חג שמח. 

 

>>> כבר עשיתם משהו למען חיי המין שלכם היום? הצטרפו לעמוד הפייסבוק של "פינקוס הקטנה"

 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by