בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סקס וזוגיות 
לחכות או להתפרפר לפני החתונה? 
 
 טוב, נו. אנחנו מניחים שתמיד אפשר ללכת לבלוקבאסטר במקום    צילום: אימג'בנק/GettyImages    
סקס וזוגיות |
 

אלה שטרן מצאה שתי נערות עם ערכים הפוכים: ג' מחכה עד החתונה וש' חושבת שצריך להתפרפר עד הסוף המר (והחופה, במקרה הזה). ומה אתם חושבים?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדבר הראשון שג' מבקשת הוא להישאר אנונימית. כבר בשיחתנו הראשונה היא מבהירה בתקיפות: "אני לא רוצה שידעו מי אני, שיצחקו עליי. שבכלל ידעו מה אני". מי ששומע אותה מדברת כך, עוד יכול לנחש שהיא מאדאם בבית בושת היספני, אבל לא, ממש להיפך - ג' היא פשוט בחורה בתולה בת 18 שכרגע סיימה תיכון, והיא גם רוצה להישאר כך (בתולה, לא בת 18) עד שתתחתן. למען הסר ספק: היא חילונית,  תל-אביבית, נראית טוב ויש לה חבר. לכאורה, אין שום דבר מוזר בהחלטה שלה. רק שיש: כמי שעולה לכתה י"ב, אני לא מכירה בחורה אחת שיש לה חבר רציני שהחליטה ללכת בדרכה. הגישה של רובנו היא שצריך לבדוק את הפרה לפני שקונים אותה (למרות שחלק יגידו שאין צורך לקנות את הפרה אם ניתן לחלוב אותה). את ג' בכלל לא מעניינות פרות. היא בן-אדם, ועוד חושב, וזאת ההחלטה שלה.

 

אלו עטלפים, או שאת סתם שמחה לראות אותנו?

המסע בדרך לטוהר?
 המסע בדרך לטוהר? 
 צילום: אימג`בנק/gettyimages 
 

"יום אחד ישבנו כל הבנות בדיזנגוף, במק'דונלדס, וכולן כזה דיברו על החברים שלהן. לכולן יש חבר," היא מסבירה, "והן מדברות על גלולות וזה, ועל זה שחודש אחד חבר שלהן משלם על הגלולות וחודש אחר הן. פתאום אחת מהחברות שלי מסתובבת אליי ועושה לי: נו, במה אתם משתמשים? קונדום או גלולות? ואני כזה, "אנחנו לא משתמשים בכלום". סיפרתי להן שאני רוצה לחכות עד החתונה ואחת מחברות שלי אמרה לי "וואי, עד שתגיעי לשם יהיו לך למטה עטלפים". זה לא היה ממש נחמד".

אז למה בעצם את רוצה להישאר בתולה עד החתונה?

"זה לא קטע של מה אנשים יגידו, זה יותר קטע אישי. קודם כל, יש את העניין של המחלות, שאני ממש מפחדת ממנו. הייתה תקופה שסבתא שלי, זכרונה לברכה, הייתה חולה, והלכנו לבקר אותה בהוספיס. ליד הבניין שלה היה בניין אחר של חולי איידס, והיו שם אנשים ממש צעירים. כאילו, אנשים בגיל של אחי הגדול. אני יודעת שלא כולם שם התפרפרו. מספיק ליפול פעם אחת וזהו. ומעבר לזה, יש גם משהו יפה ורומנטי ואינטימי בזה שאת עם גבר אחד, והגבר הזה הוא שלך, ואת שלו. זה נקי. אני לא רוצה להגיד טהור, כי זה קיטשי, אבל זה קטע שמושך אותי".

זה חל גם לגבי הצד השני? גם הוא צריך להיות בתול?

"אממ...לא בהכרח. כאילו, יש לי עכשיו חבר ואני יודעת שהוא כן, אבל למען האמת...זה לא בטבע שלי ללכת עם בחור שהיה עם הרבה בחורות. אלו פשוט לא בחורים שאני נמשכת אליהם מן הסתם, אז זה לא ממש בעיה בשבילי. להגיד לך שאני אבטל חתונה כי הבן-זוג שלי היה פעם עם מישהי שהיא לא אני? - לא. אבל אני כן רוצה שגם הוא יבוא בלי ניסיון עודף, בוא נגיד ככה".

 

 
 
איך אמרה בריטני? "תן לי תן לי, תן לי, תן לי, תן לי עוד"
 איך אמרה בריטני? "תן לי תן לי, תן לי, תן לי, תן לי עוד" 
 צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 

ואיך חבר שלך מתמודד עם זה?

"לא ממש אכפת לו. הוא בקרבי אז גם ככה אנחנו רואים אחד את השניה פעם בשבועיים כזה, אבל אני חושבת שאם היה אכפת לו, הוא לא באמת היה אוהב אותי, לא ככה? כי אם אתה באמת אוהב מישהו, אז דבר כזה בטח שלא יעמוד בדרך שלך. זאת גם אחלה דרך לראות עם מישהו אוהב אותך או לא, דרך אגב!" היא צוחקת צחוק מתגלגל.

וזה לא מבאס לחשוב "וואי, חיים רק פעם אחת, ואני אהיה רק עם בחור אחד"?

"ממש לא! זה לא כאילו זה מונע ממני לטייל בעולם או לגלות דברים שמעניינים אותי. בחור אחד יותר או בחור אחד פחות, זה לא ממש משנה. אמא שלי תמיד אומרת "אכלת עוגיה? יופי, אל תאכלי עוד אחת, לכולן יש את אותו הטעם". וזה כזה ככה. שתביני, אין לי שום דבר נגד בחורות שעושות את זה עם חבר שלהן. אין לי משהו נגד בחורות שעושות את זה עם הרבה בחורים. MORE POWER TO THEM, כמו שאומרים. אבל את יודעת, כל אחת ומה שמתאים לה. גם ב"סקס והעיר הגדולה" יש את שרלוט. אני שרלוט".

 

אז יש לנו את שרלוט, ועכשיו אני רוצה לדבר עם איזו סמנת'ה עסיסית. זה לא שאני לא מבינה למה ג' מתכוונת - אני כן. בייחוד כשמדברים על הפעם הראשונה - זאת שתמיד זוכרים וסוחבים איתנו על הגב, כמו צלקת. ג' רוצה ששלה תהיה מיוחדת ומרגשת, ושלא יקרה מצב שמחרתיים אותו בחור שלקח לה את "זה" ידפוק דוך עם קוסמטיקאית בת 30 בשם סימה כי הוא השתעמם. נראה שרוב האנשים בעולם המערבי לא ממש לוקחים את הבתולים שלהם ברצינות, ויש מצב שבני הנוער של היום מתייחסים לסקס כמשהו שניתן להעביר איתו את השיעמום. ברמה הזאת, אני לגמרי עם ג'. בשביל שעמום יש מדריכי פימו ודבר קטן שנקרא טלוויזיה. מצד שני, לא תזיק קצת אמת: הרעיון של לשמור את עצמך עד החתונה הוא מיושן, אפילו קצת ביזארי בעולם שלנו. לכן, אחרי השיחה עם ג', אני מדברת עם ש', עוד בחורה שרוצה להישאר אנונימית ("לי אין עטלפים למטה אבל אני גם לא רוצה שיצעקו לי ברחוב שאני שרמוטה", היא מבהירה), שחיה בדרך אחרת לגמרי. מבחינתה, צריך לנצל את הזמן כמה שיותר לפני החתונה, כי אחריה, היא לא מתכוונת להתפרפר.

 

שנות השלושים התקשרו, הן רוצות את הערכים שלהן בחזרה

למה לא לעשות משהו שנהנים ממנו? חיים רק פעם אחת
 למה לא לעשות משהו שנהנים ממנו? חיים רק פעם אחת 
 צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 

גם ש' יפה כמו ג' - גם אם לא תל-אביבית (אך גרה בעיר הנושקת לתל-אביב). לש' אין כרגע חבר, אבל כן יש לה נזם באף וקעקוע של מפתח סול על עצם הקולר. היא רקדנית בלט לשעבר, ושניה לפני שהיא מתגייסת, היא נהנית לבלות לפחות 3-4 פעמים בשבוע במועדונים, בארים, מסעדות ושאר מקומות הומי אדם. "הדרך חיים שלי היא שחיים פעם אחת, אז צריך לעשות דברים בלי לדפוק חשבון, ובטח שלא לחשוב על מה אנשים יגידו עליי. אחרת זה לא נגמר".

מה את חושבת על בחורות בגילך שרוצות לשמור את עצמן עד אחרי החתונה?

"מה יש לי להגיד על זה? יופי להן. אני לא ממש מבינה את האנשים האלו, אבל זאת רק אני. בן-אדם צריך לדעת אם יש לו כימיה מינית עם בן הזוג, לא רק נפשית. מין לוקח מקום כל כך נכבד בפילוסופיה, סוציולוגיה ובידור, שזה קצת כמו לתקוע את הראש בחול כמו בת יענה, לבוא ולהגיד "אה, כן, לי לא אכפת. אני אהיה רק עם בן-אדם אחד".

אפשר לשאול עם כמה בנים היית?

"הייתי עם 4. 3 מהם היו חברים שלי, כלומר בני-זוג, ואחד היה סטוץ. היה לי רק סטוץ אחד בחיים, וזה היה כזה בסדר. אבל אני יוצאת להרבה דייטים ועדיין לא ממש סגורה על איזה בן זוג אני מחפשת".

הזכרת שאת לא רוצה שיקראו לך בשמות. כמה זה מפריע לך?

"זה לא ממש מפריע לי. מפריע לי שטוקבקיסטים שלא מזדהים בשם שלהם יתחילו לדבר עליי, כי יש להם את הפלטפורמה של האנונימיות, אבל חוץ מזה, הכל בסדר: יש לכם משהו להגיד לי? סבבה, בואו להגיד לי את זה מול הפנים, אדם מול אדם. אני לא מזיקה לאף אחד, אני לא עוברת על אף חוק ואני תמיד מוגנת ודואגת שגם הצד השני מוגן. אני לא צריכה לעשות חשבון לאף אחד. כמו שכבר אמרתי: החיים קצרים, ועד שיוכיחו אחרת, חיים אותם רק פעם אחת. למה לשמור את עצמך לחתונה כשאת יכולה לעשות משהו שאת נהנית ממנו?"

 

 

סוף דבר

השיחות עם ג' ועם ש' גרמו לי לחשוב על מה ששתיהן אמרו. אני מבינה את הצדדים של שתיהן, אך אני בעצמי לא ממש החלטתי איפה אני יושבת על הסקאלה. אני לא חושבת שיחסי מין הם פשע, אבל כן חושבת שלפעמים לא לוקחים את האקט הזה יותר מידי ברצינות, וזה הפך לעניין בעייתי. יכול להיות שהאופציה הטובה ביותר היא באמצע: ללכת לפי ההרגשה, ואם ההרגשה אומרת שכן, את מוכנה, וכן, יש לך מישהו שאוהב אותך ואת סומכת עליו - אפשר ללכת על זה.

 

ומה אתם חושבים? תנו לנו לדעת מה דעתכם על סקס לפני החתונה או להתפרפר לפני החתונה. היי, בשביל זה יש חלון תגובות!

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by