בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
פוזה 
כך תיראו כמו סלבס 
 
 בר רפאלי    צילום: גיא פינס , צילומסך    
פוזה |
 

רוצה להיראות כמו אנג'לינה? חבל, אין הרבה סיכויים שזה יקרה. החדשות הטובות? לפחות תוכלי להתאפר בדיוק כמותה. המדריך השלם להתאפר כמו סלב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הרבה לפני שכוכבות הוליווד גילו את הניסים והנפלאות של הפוטושופ, ידעו מאפרי הסטודיו אותם פקדו בדיוק איך להפוך אותן מעוד שובל של בחורות יפות למדהימות של ממש. לא נכחיש: בר רפאלי, אנג'לינה ג'ולי ומייגן פוקס נולדו עם נתונים מעוררי קנאה. לא נשקר2: פרט לרפאלי, השתיים האחרות אף מצוידות ביותר פלסטיק בפנים משתמצאו במפעל של חברת "כתר".

אך כל זה לא משנה את העובדה שבלי איפור טוב - אף אחת לא באמת יכולה להיראות כמו מיליון דולר. אז איך יוצרים את הלוק הכללי של אנג'לינה, בר, מייגן ומיילי סיירוס? תוציאו דף ועט, מתחילים.

 

כדי להיות פאם פאטאל כמו אנג'לינה ג'ולי:

מה תצטרכי:

 

- מייק אפ נוזלי התואם את צבע עורך (הדרך הטובה ביותר לדעת אם צבע המייק אפ תואם את צבע פנייך הוא לבחון אותו לאור שמש על איזור המצח או האף. לאלו שלוקחות את עצמן ברצינות: ניתן אף למשוח קו מייק אפ של כמה גוונים על איזור הצוואר ולבדוק איזה מהם נטמע הכי טוב עם צבע העור המקורי).

 

- פודרה שקופה בתפזורת (קלרינס, 222 ש"ח)

 

- תוחם שפתיים בצבע טבעי (מאק, Oak, בין 60-70 ש"ח)

 

- ליפ גלוס זוהר במיוחד (לאנקום, ג'וסי טיוב, 110 ש"ח)

 

- עפרון עיניים שחור (נו...באמת!)

 

- אייליינר נוזלי עם מכחול (מאק, LiquidLast, בערך 250 ש"ח)

 

- סומק שימר מוזהב (אסתי לאודר, 230 ש"ח)

 

- הרבה מזל וסבלנות.

 

יאללה, לעבודה: שימו לב לתמונה של אנג'לינה למטה:  ישנו קו דק בין להשיג את הלוק הזה לבין לוק של רקון פעור עיניים שכרגע קלט הבהוב פנסי מכונית, לכן כדאי שתקשיבו טוב. השלב הראשון הוא למרוח שכבה דקה של קרם פנים ולחכות חמש דקות. בזמן הזה אתן יכולות לשטוף את ספוג המייק שלכן בסבון היטב, למקרה שנשארו בו שאריות מייק אפ משימוש קודם.

 

השלב השני: הנחת הבסיס. מכיוון שהמייק אפ שאנג'לינה השתמשה בו כאן הוא נוזלי (ניתן לראות זאת משום שהוא אינו סמיך כמו סוגים אחרים של מייק-אפ, ותיכף תבינו למה אני מתכוונת כשתראו את התמונה של מייגן פוקס), שכבת המייק אפ לא תיראה מקובעת יותר מידי, או במילים פחות יפות: "משפוכטלת". מייק אפ נוזלי מורחים אחרי לחיצה קטנה על הבקבוק. למרוח בנקודות במקומות הבאים: מצח, אף, לחי ימין, לחי שמאל וסנטר. למרוח היטב (ולהגיע לאוזניים ולצוואר, כדי שלא יווצרו "כתמים" בפנים).

 

שלב 2: פודרה שקופה בתפזורת (היחידה שצריכה להיכנס לבית שלכן. אתן צעירות, הפנים שלכן חלקות, ולכן אין שום סיבה בעולם שתשתמשו בפודרה דחוסה, שיוצרת מראה משפוכטל). לטפוח קלות עם כרית הפודרה על כל המקומות בפנים ובצוואר בצורה אחידה. לאחר מכן, לקחת את סומק השימר ולהניח אותו אך ורק על עצמות הלחיים (הטריק הכי טוב ובטוח הוא "פרצוף הדג": שאיבת הלחיים פנימה). אין צורך לשים את הסומק על כריות הלחיים, אך כן צריך להעביר אותו לאורך הלסת ומשני צידי המצח.

 

עיניים: מרחו מעט עפרון שחור (נקודה קטנה) בקצה העליון החיצוני של העין. קחו מכחול צלליות וטשטשו את העפרון כלפי פנימה. השתמשו באותו העיפרון בכדי לתחום את פנים העין (כפי שנראה בתמונה) ופדרו במעט פודרה שקופה בכדי לשמור את התוצאות. לאחר מכן, מרחו את האייליינר בצמוד לקו הריסים מחלקה הפנימי של העין. סיימו עם מסקרה.

 

שפתיים: שרטטי ומלאי את השפתיים בתוחם בצבע טבעי. סיימי עם זוג שכבות של ליפ גלוס.

 
אנג'לינה ג'ולי
 אנג'לינה ג'ולי   צילום: Getty Images / אימג'בנק 
 
 

והנה המדריך בקליפים:

 

 

 

או סקסית כמו מייגן פוקס:

מה צריך: כדי ליצור את האפקט של מייגן פוקס תצטרכו, בנוסף לכלי האיפור שהוצאתן בשביל איפור אנג'לינה, גם עפרון בצבע כחול (עיניים, סופט-טאץ' 20 ש"ח) ועפרון בצבע ירוק (כנ"ל), כמו גם סומק בצבע ורוד (...כל חברה בעולם) ומסקרת "היפנוז" של לנקום (173 ש"ח).

 

יאללה, לעבודה:

מייגן מאופרת הרבה יותר מידי בשביל בחורה בת 24, אז תרשו לי לתת לכם את המדריך המקוצר, כדי שלא תצאו מהבית כמו חמה פרסית בדרך להלוויה. מרחו את המייק אפ המוצק (אותה צורה בה מורחים מייק אפ נוזלי), פדרו את פרצופכן באופן שווה והניחו את השימר על עצמות הלחיים, לאורך הלסת, על הצוואר והמצח. לאחר מכך, קחו מעט מאוד שימר זהוב (אם אין לכן - גם וזלין יעשה את העבודה, אבל ממש טיפה) ותעבירו לאורך גשר האף ועד השפתיים. עם תוחם, שרטטו את השפה העליונה. שרטטו את קצוות השפה התחתונה שלכן, ותשאירו את החלק התחתון ללא שרטוט (ליצירת אפקט שפתיים מלאות יותר). פדרו את השפתיים והניחו קמצוץ של כל אודם סבתא אדום (ממש קמצוץ, עם האצבע, לא חס וחלילה למשוח בליפסטיק). נקו את שאריות הליפסטיק מהשפתיים בעזרת נייר טואלט עד יצירת מראה "מאט" והניחו את הליפגלוס מעל.

 

עיניים: מייגן עשתה בשכל ובמקום להשתמש ביותר מידי אייליינר (סימן ההיכר של אנג'לינה ג'ולי), הסתפקה בלהדגיש את הריסים המלאכותיות שלה, שנראים כאילו נשזרו משיערות הערווה של פיני בלילי. כדי להשיג את מראה העיניים של מייגן, הניחו את השימר הזהוב ואת הסומק הורוד בהם השתמשתם בשביל הפנים כצללית. על פנים העין (הקצה בין העין לאף) מרחו מעט וזלין לאפקט בהיר יותר ש"יפתח" את העין. בחלקו התחתון של העין, ניתן לעבור בקו של העפרון הכהה יותר (ירוק או כחול) מתחת לעין. לעבור על העפרון הכהה עם העפרון הבהיר. לסיים בהמון מסקרה. טה-דה!

 

 
מייגן פוקס
 מייגן פוקס   צילום: Getty Images / אימג'בנק 
 

או טין-קווין כמו מיילי סיירוס:

קל ופשוט, יאללה לעבודה: מרחי מייק אפ נוזלי, וסיימי עם פודרה שקופה. במקרה הזה - אין צורך בהרבה סומק או בשימר - אלא רק בסומק ורוד, ורק על איזור תפוחי הלחיים. צללית לבנה (לנקום, קשמיר ורוד, 165 ש"ח) מתחת לגבות ולאורך העפעפיים והקצה הפנימי של העין. להוסיף מעט סומק על העפעפיים בכדי "לשבור" את המראה החיוור.

 

עיניים:

אייליינר שנשאר צמוד לקו הריסים + המסקרה של היפנוטיק. לקנח בעפרון שחור מתחת (פנים) העין.

 

שפתיים:

מרחי סומק (כן, סומק) ורוד על השפתיים בנדיבות. סיימי בליפגלוס.

 

 
מיילי סיירוס
 מיילי סיירוס   צילום: Getty Images / אימג'בנק 
 

וכמובן, חביבת הקהל, בר רפאלי:

רפאלי הולכת על מראה טבעי וקייצי רוב הזמן, ולא ממש משפכטלת את עצמה כשלוש הנשים שלפניה. וכך תשיגי את מראה הבר-רפאלי:

 

יאללה, לעבודה: מרחי מעט מייק אפ נוזלי באופן אחיד + פודרה שקופה בתפזורת. שימר זהוב/בצבע אדמה - על  עצמות הלחיים, לאורך הלסת, בצדי המצח (בתמונה של רפאלי ניתן לראות כיצד זה נעשה בצורה ברורה) ו"ווישט" קטן גם על האף. להמשיך בשימר (נוזלי, אנחנו מעדיפים את של איל מקיאג') מעל הלחיים ועל רקות (תנועת V עם מכחול השימר מול העין + טפיחה קלה על השימר עם האצבעות) תעשה את העבודה. בנוסף, נניח שימר שקוף בפנים העין, אחרי שמרחנו צללית לבנה בחלק הפנימי של העין בלבד. לסיים במסקרה ובתחימת העין הפנימית בעפרון כחול/תכלת. ליפגלוס. יצאתן לדרך.

 

 

בפעם הבאה: איך לעשות שיער גולש ומהמם כמו של כוכבות הקולנוע. יהיה כיף, תכינו את הפן.

 
בר רפאלי
 בר רפאלי   צילום: Getty Images / אימג'בנק 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by