בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
סדר יום 
לקרוא ולשרוף: התעסוקה המושלמת ליום כיפור 
 
 הזמן טס כשנהנים. גיליונות ספטמבר 2010    צילום: ענת זהר    
סדר יום |
 

אם תצליחו להניח את ידיכן המטופחות על המגזינים האלה, יום כיפור המתקרב יהפוך מעינוי מתמשך לבילוי מהנה. המלצות קריאה לחובבות אופנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

>>> ווג בריטניה, ספט' 2010 (עורכת: אלכסנדרה שולמן), 45 שקלים. על השער: קייט מוס

קייט מוס על שער ווג בריטניה, ספטמבר 2010
 קייט מוס על שער ווג בריטניה, ספטמבר 2010 
 צילום: סריקה, ווג בריטניה 
 

לפנטז
עמוד: 103. כותרת: Coat hound. בתרגום סימולטני: צייד מעילים. בפנים: סקירה של הטרנדים הבולטים לחורף הקרוב דרך חמישה מעילים נבחרים ויפהפיים.

  

להפנים
עמוד: 147. כותרת: Minimalism for beginners. בתרגום סימולטני: מינימליזם למתחילים. בפנים: הוראות הפעלה לטרנד הכי חמקמק, שמבטיחות להסביר אילו גזרות הופכות בגד פשוט למרגש. בשורה התחתונה: פחות זה הרבה יותר מאמץ.

 

 
צייד מעילים
 צייד מעילים   צילום: סריקה, מתוך ווג בריטניה 
 

לגעת בקייט מוס
עמוד: 262. כותרת: The Moss factor. בתרגום סימולטני: קייט מוס לא צריכה לפצות פה בשביל לזכות בתמונת השער. בפנים: שבעה צילומים מרהיבים של האחת והיחידה מדגמנת פרווה, עור, מעיל צבאי ועוד טרנדים חורפיים. בשורה התחתונה: תהיי יפה ותשתקי. קלאסי.

 

 
האחת והיחידה. קייט מוס
 האחת והיחידה. קייט מוס   צילום: סריקה, מתוך ווג בריטניה 
 

לעשות קופי פייסט
עמוד: 290. כותרת: Shoe shuffle. בתרגום סימולטני: טריפת נעליים. בפנים: הפקת אופנה צבעונית ומעוררת השראה של מגפונים ומוקסינים סופר נחשקים, עם עיטורים פרוותיים או בסגנון נקי, על עקבים גבוהים וקטלניים או שטוחים ועדינים.

 

 
מגפונים ומוקסינים נחשקים
 מגפונים ומוקסינים נחשקים   צילום: סריקה, מתוך ווג בריטניה 
 
 

לרכל
עמוד: 296. כותרת: Armani deconstructed. בתרגום סימולטני: חיים שכאלה עם ג'ורג'יו ארמני. בפנים: ענק האופנה מספר על ילדותו (הוא הרגיש נחות מאחיו), על הזקנה (בזכות העבודה הוא לא מרגיש אותה) ועל אהבה ("תמיד עדיף לבלות עם צעירים").

 

 
מעדיף צעירים. ארמני
 מעדיף צעירים. ארמני   צילום: סריקה, מתוך ווג בריטניה 
 

>>> הרפר'ס באזאר ארה"ב, ספט' 2010 (עורכת: גלנדה ביילי), 45 שקלים. על השער: ג'ניפר אניסטון

הרפר'ס באזאר ארה"ב, ספטמבר 2010
 הרפר'ס באזאר ארה"ב, ספטמבר 2010 
 צילום: סריקה, הרפר'ס באזאר 
 

להשכיל

עמוד: 287. כותרת: Secrets of effortless style. בתרגום סימולטני: סודות ה'סתם זרקתי על עצמי משהו'. בפנים: התחקות אחר קבוצה של פאשניסטות שלא משנה מתי תופסים אותן - הן תמיד שיקיות באופן מעורר קנאה . הבעיה: מדובר בסגנון בלתי ניתן לחיקוי, קוראים לזה טעם אישי.

 

לקנא

עמוד: 295. כותרת: The new fashion flock. בתרגום סימולטני: ה'איט גירלז' החדשות. בפנים: היכרות עם קוקו ברנדוליני, גאיה רפוסי, מרגריטה מיסוני, שרלוט דלאל ועוד שש צעירות ורווקות עם ייחוס משפחתי, רגליים ארוכות והרבה בגדי מעצבים בארון, שמבססות את מעמדן כאייקוניות הסטייל החדשות של עולם האופנה.

 

 
אמנות ה'סתם זרקתי על עצמי משהו'
 אמנות ה'סתם זרקתי על עצמי משהו'   צילום: סריקה, מתוך הרפר'ס באזאר 
 

לשאוב השראה

עמוד: 432. כותרת: Marc Jacobs by Calvin Klein. בתרגום סימולטני: קלווין קליין מראיין את מרק ג'ייקובס. בפנים: ג'ייקובס מספר לקליין על הדיאטה הרצחנית, האופן שבו הוא בונה קולקציה, והשיטה לפיה הוא נאמן לסגנון מסוים בבית ויטון ולאחר במותג הנושא את שמו. אה, ויש גם שני צילומים של ג'ייקובס שמבטיחים כי גם אם תתעצלו לקרוא את הכתבה, אין ספק שתיהנו לבהות בה.

 

 
ולו בשביל הצילומים. מרק ג'ייקובס
 ולו בשביל הצילומים. מרק ג'ייקובס   צילום: סריקה, מתוך הרפר'ס באזאר 
 

לגעת בזוהר

עמוד: 442. כותרת: A star is reburn. בתרגום סימולטני: כוכבת נולדת מחדש. בפנים: ג'ניפר אניסטון (נערת השער) מככבת בהפקת אופנה מרשימה שהיא כולה הומאז' לברברה סטרייסנד. בראיון מסבירה אניסטון את הקשר (המאוד קלוש) בין השתיים: "את שתינו שמו באור הזרקורים - לטוב ולרע".

 

 
ג'ניפר אניסטון עושה ברברה סטרייסנד
 ג'ניפר אניסטון עושה ברברה סטרייסנד   צילום: סריקה, מתוך הרפר'ס באזאר 
 

לבהות

עמוד: 464. כותרת: "Rachel Zoe "I Die. בתרגום סימולטני: רייצ'ל זואי עומדת למות... בפנים: סטייליסטית הסלבס הגדולה עומדת במרכזה של הפקת אופנה שכולה על טהרת הקונספט 'שווה למות למען אופנה'. לצידה מככבים המעצבים פרנסיסקו קוסטה, מרק ג'ייקובס, ורה וונג, בריאן אטווד ומייקל קורס - שמנסים לרצוח אותה.

 

 
לרצוח ולמות למען אופנה. מייקל קורס ורייצ'ל זו
 לרצוח ולמות למען אופנה. מייקל קורס ורייצ'ל זו   צילום: סריקה, מתוך הרפר'ס באזאר 
 

>>> מארי קלייר בריטניה, ספט' 2010 (עורכת: טריש הלפרין), 59 שקלים. על השער: דרו ברימור

דרו ברימור על שער מארי קלייר, ספטמבר 2010
 דרו ברימור על שער מארי קלייר, ספטמבר 2010 
 צילום: סריקה, מארי קלייר 
 

לפנטז

עמוד: 102. כותרת: Lights! Camera! Lipstick!. בתרגום סימולטני: אורות! מצלמות! ליפסטיק!

בפנים: כתב מארי קלייר הצליח להתגנב אל מאחורי הקלעים של התצוגות הלוהטות ביותר בארבע בירות האופנה העולמיות - דיור בפריז, כריסטופר קיין בלונדון, אלכסנדר וונג בניו יורק, דולצ'ה גבאנה במילאנו - וחזר עם חומרים עסיסיים.

 

להשכיל

עמוד: 39. כותרת: The season your boyfriend just won't get. בתרגום סימולטני: העונה שהחבר שלך פשוט לא יצליח להבין. בפנים: טור אופנה על הטרנדים הא-מינייים של החורף הקרוב (חליפות ייטי, גזרות גבריות, דאנדי, טרנד בגדי נזירות וכו') שמגיעים כתגובת נגד לסגנונות האובר-סקסיים ששלטו ביד רמה בשתי העונות האחרונות.

   

 
מאחורי הקלעים, תצוגת דיור חורף 2010
 מאחורי הקלעים, תצוגת דיור חורף 2010   צילום: סריקה, מתוך מארי קלייר 
 

לגעת בזוהר

עמוד: 156. כותרת: Drew gets intimate. בתרגום סימולטני: דרו מספרת סודות מחדר המיטות. בפנים: שלושה תקריבים סקסיים של ברימור, פלוס ראיון אישי. ציטוט נבחר: "היתה לי לא מזמן שיחת סקס טלפונית מוצלחת במיוחד, זה יכול לעבוד".

 

 
מתמחה בשיחות סקס. דרו ברימור
 מתמחה בשיחות סקס. דרו ברימור   צילום: סריקה, מתוך מארי קלייר 
 

לשאוב השראה

עמוד: 110. כותרת: Making a million by 30. בתרגום סימולטני: המיליון הראשון עד גיל 30. בפנים: סטטיסטיקה חדשה לפיה מספר הנשים המולטימיליונריות עלה ב-40% בחמש השנים האחרונות ושלוש נשים צעירות ועצמאיות שחושפות את סוד ההצלחה.

 

לבהות

עמוד: 176. כותרת: New Boy. בתרגום סימולטני: האישה החדשה קצת גברית. בפנים: 11 עמודים של הפקת אופנה המתמקדת בסגנון הלבוש המחויט המושפע מהחליפה הגברית הקלאסית. על הסטיילינג המשובח: שרה כריסטי.

  

 
האישה החדשה קצת גברית?
 האישה החדשה קצת גברית?   צילום: סריקה, מתוך מארי קלייר 
 

>>> הרפר'ס באזאר, ספט' 2010 (עורכת: לוסי יומנס), 59 שקלים. על השער: ג'יזל בונדשן

ג'יזל בונדשן על שער הרפר'ס באזאר, ספטמבר 2010
 ג'יזל בונדשן על שער הרפר'ס באזאר, ספטמבר 2010 
 צילום: סריקה, הרפר'ס באזאר 
 

להיזכר

עמוד: 153. כותרת: A life in style. בתרגום סימולטני: חיים בסטייל. בפנים: הדוגמנית לשעבר והמוזה האופנתית בטי קטרוקס (Betty Catroux) מדברת על אהבה ומספרת על מערכת היחסים האינטנסיבית והארוכה עם איב סן לורן.

 

לגעת בזוהר

עמוד: 228. כותרת: Gisele. בתרגום סימולטני: ג'יזל. בפנים: דוגמנית העל מספרת בפעם המי יודע כמה איך חזרה לגזרתה הדקיקה חודשים ספורים אחרי הלידה. לכתבה מצורפים חמישה צילומים שאמנם לא מאפשרים לקוראים ליהנות מאותה גזרה מדוברת, אך עדיין מעוררי קנאה.

 

 
מעוררת קנאה. ג'יזל
 מעוררת קנאה. ג'יזל   צילום: סריקה, מתוך הרפר'ס באזאר 
 

לפנטז

עמוד: 260. כותרת: Woodland spirit. בתרגום סימולטני: רוחות, עצים, משהו כזה. בפנים: 14 עמודים של הפקת אופנה שצולמה בשטחים פתוחים ובין העלים לענפים באוירה חורפית, ירוקה ומחבקת עצים, וכוללת מספר צילומים לא רעים ומבחר נאה של מעילים, שלמרות שלא תוכלו להשיג את רובם -לפחות יתחמם לכם הלב.

 

לקנא

עמוד: 252. כותרת: Fashion house. בתרגום סימולטני: בית האופנה. בפנים: ביקור מצולם בבית המעוצב להפליא של משפחת דלאל וראיון עם שלוש בנותיו הסופר-מוצלחות. האם - דוגמנית העל הברזילאית אנדריאה והבנות - שרלוט אולימפיה, מעצבת הנעליים המצליחה, ואליס, דוגמנית ומוזיקאית רוק.

 

 
בית האופנה ובנותיו
 בית האופנה ובנותיו   צילום: סריקה, מתוך הרפר'ס באזאר 
 

לבהות

עמוד: 278. כותרת: The new new look. בתרגום סימולטני: המראה הכי החדש. בפנים: הפקת אופנה מוצלחת אף יותר מקודמתה באוירת פיפטיז קשה (לא, עדיין לא נמאס לנו), המפגישה בין חצאיות עפרון ובדי טוויד לבין שיק פריזאי של סאטנים חושניים וגזרות שעון חול.

 

 
באוירת פיפטיז קשה
 באוירת פיפטיז קשה   צילום: סריקה, מתוך הרפר'ס באזאר 
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by