בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
יום כיפור 
החטא ועונשו: בגידות מתוקשרות מהשנה החולפת 
 
 ניקולא סרקוזי וקרלה ברוני. בוגדים אחד בשני בלי סוף    צילום: רויטרס    
יום כיפור |
 

מי הם הכוכבים שבגדו או נבגדו השנה ומה אנחנו יכולים ללמוד מהם על החיים שלנו? יום כיפור זה הזמן לחשבון נפש שלהם ולסליחה שלנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביום הכיפורים, בזמן שבו יש לכפר על עוונותינו, כדאי ללמוד מהניסיון של חוטאי השנה בתחום הזוגיות. הם חוו על בשרם שהחטא לא משתלם והם ממצים את הדין על כך בימים אלה. כך יעשה למי שבוגד בבן זוגו ובתדמיתו לעיני כל:

 

טייגר וודס – הבוגד האתלט

 

שנים של חסד: לטייגר וודס שחקן הגולף האמריקאי היה הכל, הוא נחשב ספורטאי מוצלח, מיליארדר ואיש משפחה למופת, הייתה לו אישה דוגמנית שבדית ושני ילדים קטנים ,הוא נחשב פרזנטור מצליח  של חברות מתגמלות כמו נייקי, שהרי האמריקאים אוהבים לאהוב מצליחנים, בייחוד כאלה ששומרים על ערכי המשפחה המקודשים, וזה בדיוק הדימוי שוודס תחזק במשך השנים.

 

החטא: בנובמבר 2009 הכל התפוצץ, הספורטאי החביב התברר כחוטא גדול, בזו אחר זו יצאו לאור עשרות נשים וספרו שהיו מאהבות שלו, חשפו פרטים פיקנטיים על הרגלי המיטה שלו ,על מסיבות סמים, ואפילו טענו,שלא נדע, שהוא חתיכת קמצן, כזה שלא אוהב להשאיר טיפים במסעדות, מאהב שלא קונה מתנות ליום הולדת, ולא מכניס יד לכיס כדי לעזור ל"ידידותיו" בעת צרה.

 

עונשו: וודס נאלץ להודות בפני כל העולם שהוא מכור למין, נמנע מגולף למשך חמישה חודשים  ואשפז עצמו במוסד גמילה ממין, בתקווה שאשתו והעולם יסלחו, אבל זה לא עבד, נותני החסות החלו לפטר אותו כי התדמית החדשה לא התאימה, אישתו התגרשה ממנו רשמית בחודש שעבר, לא ברור עדיין איך הרכוש יתחלק, אבל כנראה שהיא תוכל לפרגן לעצמה מתנות בכיף.

 

אז מה למדנו? אם לבן זוגך יש שם כינוי לא תמים כמו "טייגר" והוא חוזר ומספר לכולם שהוא איש משפחה נאמן, היזהרי!  כנראה לאיש יש מה להסתיר.

 

 
טייגר ואלין וודס עם בנם, בימים מאושרים יותר
 טייגר ואלין וודס עם בנם, בימים מאושרים יותר    צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 

סנדרה בולוק וג'סי ג'יימס - בלי "הזדמנות שנייה"

מישל מקג'י
 מישל מקג'י 
 צילום: Splashnews/ASAPcreative 
 

שנים של חסד:  השנה קריירת המשחק של סנדרה בולוק נחלה הצלחה גדולה, היא זכתה בפרס האוסקר ובפרס גלובוס הזהב על תפקידה בסרט "הזדמנות שנייה", ואת שני הפרסים היא הקדישה לבעלה דאז, בונה האופנועים, ג'סי ג'יימס. לעומת זאת, לפרמיירה של הסרט בלונדון היא כבר לא הגיעה מ"סיבות אישיות בלתי צפויות" ואחרי זה הודיעה על גירושים מבעלה.

 

החטא: מתברר כי בזמן שהיא עבדה על הסרט בזכותו זכתה באוסקר, בעלה בגד בה עם הדוגמנית המקועקעת מישל מקג'י. ג'יימס יצא לא רק בוגדני אלא גם שקרן ומניאק לא קטן כי לפי טענת מקג'י, הוא אמר לה שהוא ובולוק כבר פרודים ושכל עניין הנישואים נועד להביא לו קצת פרסום.

מצד שני, ג'יימס יכול לטעון להגנתו שהוא נפל קורבן לקללה מוזרה הרובצת על זוכות באוסקר, יש מספר לא מבוטל של שחקניות שנפרדו מבעליהן מיד אחרי הזכייה, דוגמאות נבחרות: אנג'לינה ג'ולי ("נערה בהפרעה"), האלי ברי ("מונסטר בול").      

 

עונשו: תירוצים או לא, ג'יימס קיבל את העונש שלו ונזרק על ידי בולוק, היא לקחה איתה את פסלון האוסקר כשללא ספק הנוכחותו  על המדף עושה לה נעים בעיניים ואולי קצת משכיח את האי נעימות שנקראת ג'סי ג'יימס. חוץ מזה, כשהפרידה המתוקשרת תשכח, אף אחד לא יזכור את ג'יימס שיחזור לאנונימיות שלו בזמן שבולוק תגרוף פרסים נוספים.

 

אז מה למדנו? אם את מפורסמת ובן זוגך לא, שימי לב!  יש אנשים שחושבים שגם פרסום שלילי הוא פרסום טוב, כולל פרסום שמוציא אותך בוגדני ובעיקר מאוד טיפש.

 

 
סנדרה בולוק וג'סי ג'יימס עם פסלון האוסקר
 סנדרה בולוק וג'סי ג'יימס עם פסלון האוסקר   צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 
 

ג'ף פרובסט - חוטא ומחטיא

שנים של חסד: הפרשה מתחילה כשמרק פול גוסלאר, הזכור כזאק המיתולוגי מ"הצלצול הגואל", נפרד ביוני האחרון מאשתו במשך 13 השנים האחרונות, ליסה אן גוסלאר. הזוג טען שלא מעורבת בסיפור צלע שלישית וכי הם מתכוונים להסדיר את העניינים ביניהם ברוח טובה כדי לשמור על בית חם לשני ילדיהם בני ה-6 וה-4.

 

החטא: פה נכנס לסיפור ג'ף  פרובסט, מנחה הישרדות האמריקאי מזה 21 עונות, הוא הופיע בסוף אוגוסט בטקס פרסי האמי כשאליו מתלווה, מי אם לא, ליסה אן גוסלאר. החשיפה גילתה שלמעשה השניים היו ביחד גם בתקופת הנישואים עם מרק פול גוסלאר ולפי מקורבים, בזמן שגוסלאר שמר על הילדים, היא חגגה ברחבי לוס אנג'לס.

 

עונשו: פרובסט עדיין לא קיבל את שלו, באותו הערב הוא היה מבין מנחי האמי ואפילו זכה בקטגוריית המנחה הטוב ביותר עבור "הישרדות", אך על פגיעה בזאק יש מחיר, לכן, אין ספק שמגיע לזוג החדש גלות ארוכה בג'ונגל אקזוטי, ונקווה שפרובסט למד משהו מעשר שנות הישרדות.

 

אז מה למדנו? אם את במקרה נמצאת עם זאק אחד ועובר בשכונה איזה פרובסט, אל תתרשמי כל כך מהר, בכל זאת מדובר באדם שלא נמצא בבית לפרקי זמן ארוכים, לבוש כדרך קבע בבגדי סיירים ומנחה באובר דרמטיות תחרויות ריצה ואכילת שרצים.

  

 
ליסה אן עם ג'ף פרובסט וליסה אן עם פול גוסלאר
 ליסה אן עם ג'ף פרובסט וליסה אן עם פול גוסלאר   צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 

ג'ון טרבולטה - מסיבת החטאים

ג'ון טרבולטה על השער של נשיונל אנקוויר
 ג'ון טרבולטה על השער של נשיונל אנקוויר 
 צילום: סריקה נשיונל אנקוויר 
 

שנים של חסד: כוכב הקלאסיקות "גריז" (1978) ו"ספרות זולה" (1994), ג'ון טרבולטה (56) נשוי כבר 19 שנים לשחקנית קלי פרסטון (47). לשניים 2 ילדים, אך  השנה הקודמת הייתה טראומטית כשבנם הבכור בן ה-16 נפטר לאחר התקף פרכוסים, בנוסף, בימים אלה פרסטון בהריון והם מצפים לבן נוסף.

 

החטא: בתחילת החודש נפלה על הזוג מפלה חדשה. המחבר רוברט רנדולף, בעל מוטיבציה מיוחדת ליחסי ציבור, הודיע שהוא מוציא ספר חדש על מסיבות גייז וחשף בעיתון ה"נשיונל אינקוויירר" שלטרבולטה היו במשך השנים מאהבים רבים וכי הוא משתתף קבוע במסיבות ספא לגייז. המחבר טוען שכשהספר יצא לאור "טייגר וודס יראה לידו כמו חניך בצופים".

 

עונשו:  הסיפור כל כך טרי שאין לדעת מה יהיו תוצאותיו, טרבולטה מצידו משדר עסקים כרגיל, השבוע כנראה התחיל בתהליך של בקרת נזקים ולכן התארח בתוכניתה של אופרה ווינפרי כשהקהל הנוכח באולם התבשר שיזכה בטיסה עם אופרה לאוסטרליה וטרבולטה, טייס מורשה, יטיס אותם לשם. כנראה שגם לו לא תזיק קצת חופשה.

 

אז מה למדנו? גם אחרי 19 שנות נישואים יש הפתעות, לדוגמא, הריון בגיל 47. 

   

 
ג'ון טרבולטה ואשתו קלי פרסטון בהיריון (צולם ב-7.9.2010)
 ג'ון טרבולטה ואשתו קלי פרסטון בהיריון (צולם ב-7.9.2010)   צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 

ניקולא סרקוזי וקרלה ברוני - חטא על פשע

שנים של חסד: דווקא הזוג ההוליוודי ביותר, הוא צרפתי, מדובר בנשיא ניקולא סרקוזי (55) והזמרת דוגמנית קרלה בורני (43). הם הכירו ב - 2008, הוא היה אז גרוש טרי והיא ידועה כאחת שלא נוטה להתחייב, למרות זאת, במפגש הראשון שלהם הוא הציע לה נישואין ולאחר 7 שבועות של רומן הם נישאו.

 

החטא: היא אמרה באחד מראיונותיה שמונוגמיה משעממת אותה והוא היה נוהג לבגוד בנשותיו הקודמות. לכן, היה ברור שבגידות הן רק עיניין של זמן, ואכן, במרץ 2010 פורסם שהיא מנהלת רומן עם שחקן צרפתי מצליח וממשיכה להיפגש עם מאהביה לשעבר והוא מצידו מנהל רומן עם השרה לאיכות הסביבה שהיא לגמרי במקרה גם אלופת קראטה.  

 

העונש: העיתונים פירסמו את החדשות עם כותרות סנסציוניות השואלות מה בדבר פרידה, למרות זאת, נראה שהזוג לא באמת מופתע מעצמו, אולי אפילו אין בזה כל רע מבחינתם, נראה שהם ימשיכו בשלהם והעיתונים ימשיכו לרעוש ולגעוש כל פעם מחדש.

 

אז מה למדנו? הבוגד בבוגד, פטור? ואולי בכלל ה"חטא" הוא רק עניין של הגדרה?

              

 
ניקולא סרקוזי וקרלה ברוני
 ניקולא סרקוזי וקרלה ברוני   צילום: אימג' בנק/GettyImages 
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by