בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
עיצוב 
חתונות קונספט: נמאס להיות בנאליים, רוצים להפתיע 
 
 חתן וכלה בחתונה במים    צילום: אימג' בנק / Getty Images    
עיצוב |
 

נמאס לכם מחתונות רגילות עם חופה לבנה ורבע עוף? מה דעתכם לגוון עם חתונת נושא: שחור-לבן, מתחת למים, יוונית ועוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

עונת החתונות עדיין בשיאה, ואם גם אתן מאסתן בשאלה הנצחית עוף או דג ואולם או גן, אתן מוזמנות לשאוב השראה מחתונות קונספט מקוריות וגם תזכרו לדראון עולם כחתונה המקורית ביותר של העונה. אם תבחרו באחת מהחתונות הבאות, אנחנו בטוחים שהאורחים שלכם לא ידסקסו על העוף או על הדיג'יי ביום שלמחרת.

 

חתונה בשחור-לבן

 

נשים נמשכו מאז ומעולם לשילוב הקסום שבין השחור והלבן ולהשתלבות ההרמונית של שני הצבעים ביחד. בחתונות מקובל בדרך כלל להישען על פלטת צבעים עליזים ופרחונים יותר, אבל מה יותר מקורי מחתונה שכולה על טהרת השחור והלבן? אז נכון, נהוג לחשוב שכדי להימנע ממשבר עם הכלה (מי יותר יפה?), חשוב להקפיד שאף אחד מהאורחות בחתונה לא תלבש לבן או גוון אחר שדומה לו, אבל חתונת שחור-לבן בא לשבור מוסכמות ולהוסיף כיף לאירוע מעונב ושמרני ברובו.

 

עיצוב: כיאה לחתונת קונספט, כל האולם צריך להיות על טהרת השחור והלבן. החל מהדברים הסטנדרטיים יותר, כמו עיצוב החופה, השולחנות והכסאות ועד הסכו"ם וסידורי הפרחים. נסו לא להישען על משמעותו של הצבע השחור אלא להתייחס לשילוב ביניהם כשילוב אסתטי ותו לא, שכן השחור, למרות היותו צבע שמתקשר לאבל, הוא גם צבע חגיגי מאוד ובעל נוכחות.

 

דרישות מיוחדות: חתונת קונספט בשחור לבן לא תהיה מושלמת אם האורחים בה יחליטו להתלבש בצורה צבעונית. הגדירו בהזמנה כי על כל האורחים להתייצב למסיבת השחור והלבן בצבעים המתאימים.

 

 
 צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 

חתונה בסגנון יווני

בעוד שהחתונה הקודמת דורשת אומץ רב, עיקר החתונה הזו הוא בניואנסים הקטנים. אם התרבות היוונית והנימפות היווניות תמיד הפנטו אתכן, בחתונה הזו תוכלו לממש את הפנטזיה ולהיכנסל לעולמם. כל הכלות רוצות להרגיש נסיכות ביום המיוחד שלהן, אבל למה שלא תעדיפי להרגיש דווקא כמו אלה יווניה? לנו זה נשמע הרבה יותר שיק. חתונה יווניה מתחילה בראש ובראשונה בשמלה עדינה ונשפכת שמבליטה את הקימורים. וותרי על מחוכים או על חצאית נפוחה, שהרי אלות יווניות תמיד נראות בשלות בעורן ונינוחות.

 

עיצוב: כדי להוציא לפועל חתונה יוונית מצליחה, צריך לשים לב לפרטים הקטנים: ההזמנות צריכות להיות מודפסות בסגנון יווני, כל אורח צריך לקבל בקבוקון שיכר קטן ואישי לצד בקבוקון מלא בשמנים ובריחות ארומטיים, שכן היווניים תמיד אהבו ריחות ואמבטיות ארוכות.

כדי להוסיף לאותנטיות, דאגו שבאירוע תשולב גם מוסיקה יוונית (ולא, אנחנו לא מתכוונים לשלומי סרנגה) ושבמרכז כל שולחן תוצב קערת פירות גדולה.

 

הנחיות מיוחדות: להבדיל מחתונות אחרות, בחתונה זו מומלץ לשבור את הסכו"ם בסוף הערב.

 
קערת פירות ובקבוקון אישי ומשהו לשבור - האורחים יהיו מרוצים
 קערת פירות ובקבוקון אישי ומשהו לשבור - האורחים יהיו מרוצים   צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 
 

חתונה מתחת למים

לא, אנחנו לא מתכוונים לכך שאתם מוכרחים להתחתן פיזית מתחת למים, אלא כיאה לחתונת קונספט, מדובר באירוע ברוח האוקיינוס ועולם המים. רצוי שאירוע כזה יתקיים בחוף הים, אך גם אם אתם מעדיפים אולם, אפשר לעצב אותו בצבעים השולטים באוקיינוס, כמו למשל הכחול והירוק, שיעניקו אווירה פסטורלית של חיק הטבע.

 

עיצוב: גם כאן הדגש הוא בפרטים הקטנים, הכלה יכולה לענוד שרשרת עדינה עם מוטיבים מהים, ההזמנות יכולות להיות מעוצבות בסגנון יורדי הים והקישוטים על השולחנות יכולים להכיל אלמנטים שקשורים בעולם המים, כמו למשל אלמוגים או דולפינים.

 

הנחיות מיוחדות: יש לכם כאן יד חופשית לבחור עד כמה אתם רוצים להתחייב לקונספט או לא, ואם מתחשק לכם, אתם תמיד יכולים להפוך את האירוע למהנה יותר ולבקש מהמוזמנים להגיע בלבוש מלחים למהדרין.

 

 
 צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 

חתונה בסגנון שנות ה-30'

הו, שנות ה-30' הקסומות. לצד משברים כלכליים חריפים, זאת הייתה גם תקופת השפע, הזוהר והסגנון. חתונה בסגנון שנות ה-30 לבטח תהיה החתונה הכי סטייליסטית והכי אופנתית באזור, שכן כולם יודעים שהאופנה דאז היתה משמעותית יותר מסוגננת מגרסתה הדהויה כיום.

 

עיצוב: מאחר שלאולם ממילא יש תחושה של מועדון קטן ואפלולי, כל שתצטרכו לעשות הוא להקפיד על האווירה כך שתשדר תחושה של רטרו. הקפדה על המוסיקה, על התלבושות ואולי אפילו מכונת עשן קטנה עשויים לגרום למוזמנים לחשוב שהם נכנסו לקפסולת זמן ונזרקו הישר לחלקה הראשון של המאה הקודמת. מומלץ שגם ההזמנות תהיינה ברוח הרטרו בגווני הצילום של פעם.

 

הנחיות מיוחדות: לאירוע זה לא תוכלו להיכנס לבושים בג'ינס או בחולצת פולו. חתונה בסגנון שנות ה-30 תגדיר כללי לבוש ברורים ומחמירים הכוללים תלבושות רטרו מפוארות, תסרוקות מסודרות ועקבים שהיו גורמים אפילו לבטי דרייפר ולפגי אולסן לחייך במבוכה.

 
למעלה: שמלות ברוח שנות ה-30, למטה: כלות שהתחתנו בשנות ה-30
 למעלה: שמלות ברוח שנות ה-30, למטה: כלות שהתחתנו בשנות ה-30   צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 

חתונה גותית

החתונה הזו לא מומלצת לכל חובבות הוורדרד והלו קיטי שביניכן, אלא היא לכל מי שציירה פס שחור בעיניים מאז היותה טינאייג'רית ואהבה מוסיקת מטאל כבר בחיתולים. החתונה הזו לא חייבת להיות הארד קור או טוטאלית כמו חתונת השחור לבן, וניתן לשלב נגיעות גותיות בעיצוב ובהזמנות מבלי שהטון הגותי ישתלט על כל המוטיב של החתונה. הסגנון הגותי הוא דומיננטי מאוד כאמור, ולכן הסוד הוא לדעת לשלבו בצורה עדינה ובלתי מזיקה, כך שהחתונה תקבל ערך מוסף ותהיה יפה בעת ובעונה אחת.

 

עיצוב: הכלה צריכה להיראות גותית כמובן. היא לא צריכה שמלה שחורה, אבל איפור מעושן, שפתיים אדומות וציפורניים בצבע זהה הן הכרח. בנוסף, הכלה יכולה להתאבזר בקישוטי שיער גותיים או בתכשיטים אפלים ומרחיקות הלכת עשויות אפילו לבחור לעצמן טבעת אירוסין בסגנון ויקטוריאני.

האלמנט הגותי יכול להישזר בעדינות בסידורי הפרחים ובהזמנות, בדמותם של פרחים כהים בגוון היין, הכחול-שחור והסגול המעושן. הפלייליסט של האירוע מוכרח לכלול לפחות כמה שירי מטאל איכותיים. אם השאלה הבאה שלכם היא, האם צפויים לשחוט כאן חתולים, אז התשובה היא לא, זו חתונה גותית, לא סטריאוטיפית.

 

הנחיות מיוחדות: כדי לשמור על אחידות, אתם יכולים לבקש מהמוזמנים שלכם להגיע לבושים בצבעים כהים או בשחור בלבד, וכמובן שגם על החתן ללבוש חליפה כהה, מכיוון שהחתונה אמנם לא סטריאוטיפית, אבל צבעים פסטליים או ורודים חלילה לא תמצאו כאן.

 

 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by