בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
היכרויות 
מגיעות לשיא: הכול על האורגזמה הנשית 
 
 אורגזמה היא אורגזמה היא אורגזמה    צילום: אימג' בנק / Getty Images    
היכרויות |
 

איך תדעו בדיוק מה האישה שלכם אוהבת במיטה, ממה עדיף להימנע ומתי היא הגיעה לסיפוקה. כשתגמרו לקרוא תדעו יותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

איזה כיף לגברים. אומרים שכל מה שהם צריכים כדי להגיע לאורגזמה היא רק הזדמנות. למרות שזה לא ממש מדוייק, נתרכז הפעם בצד הנשי, וריכוז היא מילת המפתח. כל אישה צריכה תנאים מיוחדים כדי שתוכל להגיע לאורגזמה, וגם אלו עשויים להשתנות בנסיבות שונות.

 

לכן, גם אם תשננו את מה שכתבתי כאן, הדרך היחידה לדעת בדיוק מה האישה שאיתכם אוהבת, זה לשאול אותה. זה לא מרמז שאין לכם קילומטרז' מיני ראוי, זה רק אומר שאתם באמת מעוניינים לענג אותה. לו רק הגברים היו יודעים לשאול כיצד להגיע למטרה (ולא רק על הכביש), לא היינו נאלצים להתמודד עם כל הבדיחות הללו על זיופי אורגזמה.

 

הכול מתחיל בבית

 

לא תאמינו, אבל תוכלו לסלול את הדרך, אם תתחילו בהשקעה בבית. הדחת כלים, פינוי הזבל ואולי אפילו השקעה בארוחה, הם עמודי תווך בנכונות ליחסי מין אצל נשים. קשר זוגי-אירוטי מתמשך, מאפשר ביטוי מיני פתוח. שיחות אינטימיות, הקשבה למה שיש לה לאמר, מחמאות ומגע גופני הדדי ישפרו את המגע המיני.

 

נשים רבות חשות שלא בנוח עם גופן. לכן, גם אם בא לך לראות אותה גונחת בהנאה בדרכה אל האורגזמה, עדיף לעמעם את האור. זה הזמן גם לחמם את האווירה עם טמפרטורה מתאימה בחדר. מוסיקת רקע ונרות ריחניים ישלימו את התפאורה.

 

ברגע שהם נכנסו לתהליך, רוב הגברים יגמרו גם אם פתאום תיפול פצצה ליד הבית. נשים לעומתם עלולות לאבד את הריכוז ועימו היכולת להגיע לאורגזמה בגלל כל הפרעה קטנה. אז כדאי לנתק את הטלפונים ולהשתיק את המקרופונים של המחשב. באותה הזדמנות סיגרו את הדלת. הבשורות הטובות הן, שאפשר לחזור לעניינים כאשר מקור ההסחה מוסר.

 

פרויד טומן בנרתיקו טעות

רוב הגברים מצויידים מספיק כדי לגרום לאישה הנאה
 רוב הגברים מצויידים מספיק כדי לגרום לאישה הנאה 
 צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 

פרויד טעה. בגדול. אין כזה דבר "אורגזמה נרתיקית". אורגזמה היא אורגזמה היא אורגזמה. יש נשים שמסוגלות להגיע לאורגזמה רק ממחשבה על מין. רוב הנשים זקוקות למגע כלשהו. אבל רוב הנשים לא יכולות להגיע לאורגזמה מחדירה לנרתיק וזקוקות למגע באזור הדגדגן.

 

זה לא מפתיע לאור העובדה שהאיבר הקטנטן הזה מכיל כ- 8000 קצות עצבים. גם השליש החיצוני מכיל כמות מסויימת של קצות עצבים הרגישים למגע. אבל, בעומק הנרתיק יש כמות קטנה בלבד. לכן, כדאי שתזכור להתייחס לדגדגן. אבל לעיתים, בגלל הרגישות הרבה של הדגדגן, נשים לא יכולות לסבול מגע ישיר. לשאול אותה, אמרתי כבר?

 

אז למה הגודל קובע? נשים נהנות מתחושת המלאות שהפין נותן להן. מצד שני, רוב הנשים מעדיפות פין בגודל ממוצע בלבד. עומק הנרתיק הוא רק כ- 10 סמ', כך שרוב הגברים מצויידים מספיק כדי לגרום הנאה לרוב הנשים.

 

המגע היעיל ביותר עם הדגדגן יהיה בעזרת האצבעות. אבל, אם תרצו לגעת בדגדגן במהלך המשגל, תצטרכו לבחור תנוחות מתאימות. כשאתה שוכב על הגב והיא רוכבת עליך, היא יכולה לכוון את הגוף כך שיווצר מגע בין הדגדגן לעצם החיק (פוביס) שלך.  

 

בתנוחת "דוגי" תוכל לעסות את הדגדגן בעזרת היד תוך כדי חדירה. ואז פתאום באמצע החגיגה הוא נעלם לו. אין צורך במשלחת חיפוש. כאשר הגרוי מתמשך, הדגדגן עלול להעלם אל מתחת לכיפת הדגדגן. למרות שהוא החליט להתחבא, הוא עדיין נהנה מהעיסוי שתעניק לאזור.

 
 

בעדינות שם עם הדגדגן

גם באוזניים אפשר לעשות נעים
 גם באוזניים אפשר לעשות נעים 
 צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 

עם כל הכבוד לדגדגן, לא הייתי ממליץ להתנפל עליו מיד. נשים יודעות להעריך משגל ארוך ומהנה. בין היתר מהסיבה שהן מתחילות "להתחמם" באמת רק כעבור 20 דקות. ומאחר והבנים גומרים מהר יחסית לנשים, כדאי שתלמד להנות מכל הגוף של האישה שלך. הגוף הנשי כולל איזורים אירוגנים רבים. מדובר באיזורים שעושים להן נעים.

 

כן. כן. אתה צודק. הפטמות הן אחד האזורים הללו. אבל יש עוד רבים. תנוכי האוזניים, גבעות הישבן והערוץ שביניהם. ריפרוף על פי הטבעת יכול להיות מעורר גם הוא. וכך גם האצבעות והקפל שמאחורי הברך. ריסי העיניים, הצוואר האחורי ובעצם כמעט כל חלק בגוף. הייתי שולח אותך לשאול אותה, אבל אני די בטוח שמעבר למקומות שהיא תציין בפניך, תוכלו לגלות עוד ועוד מקומות נסתרים פחות או יותר.

 

ויש את "מלכת האורגזמות" - נקודת הג'י. יודעי דבר מתארים אותה כגוש קטן של קצות עצבים ובלוטות הממוקם סמוך לשופכה הנשית. החדרת האצבע לעומק של 3-5 סמ' לכוון הבטן, תוך כדי תנועה של "בוא אלי", אמורה לגלות אותה. ובכן, אנשי המקצוע טוענים שנקודה כזו לא קיימת באמת. אבל מי אני שאתווכח עם אלו שמוכנות להשבע בכל הביציות שלהן שנקודה כזו קיימת? מצד שני, גם אם לאישה שלך אין נקודת פלא כזו, אני יכול להבטיח לכם שזה כייף לחפש.

 

מה זה אומר שהיא "רטובה"? הרטיבות הזו היא חומר שמנוני המופרש מדפנות הנרתיק. סיכוך נרתיקי עשוי לרמז על עוררות מינית. סיכוך יתר אינו מעיד בהכרח על עוררות מינית ולהיפך. יש נשים שמפרישות כמות גדולה מאוד של נוזל סיכוך. אבל, לעיתים הן מרטיבות ללא קשר לסקס. גם כאן הייתי ממליץ לשאול את זוגתך מה משמעות הסיכוך או העדרו.

 

גמרת? לא גמרת?

כל אישה גומרת בדרכה שלה
 כל אישה גומרת בדרכה שלה 
 צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 

ואיך תדע שהיא גומרת? יש נשים שמרגישות סדרה של התכווצויות באזור האגן, אותן תוכל להרגיש בעצמך. לעיתים הן מתנשפות בכבדות ולפעמים הן מעירות את השכנים.

 

יש נשים שפולטות נוזל שהחוקרים חלוקים לגבי מהותו. אבל, אצל הרבה נשים לא תרגיש שינוי פיזי ותצטרך לסמוך על המילה שלהן. אתה יכול להירגע. זה לא אתה - זו היא. כל אישה גומרת בדרכה היחודית.

 

שמעת שנשים מסוגלות לחוות סדרה של אורגזמות? ובכן, זה לא בגלל שאתה כל כך מוצלח כמאהב. יש נשים שמדווחות על יכולת לחוות מספר אורגזמות אחת אחרי השניה. לנו נותר רק לקנא בהן. מספר האורגזמות אינו מעיד על הנאה רבה יותר. לעיתים נשים נהנות גם בלי לקבל אורגזמה בכלל.

 

הכתבה באדיבות רוני רוזמן (BSC HONOURS) - יועץ אישי, זוגי וסקסולוגי

 

להצטרפות לדף האוהדים בפייסבוק:

 http://www.facebook.com/ronnie.rosmann#!/pages/rmt-hsrwn/mshw-yntymy-m-rwny-rwzmn/389226366256?ref=ts&__a=16&ajaxpipe=1

 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by