בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
על המסלול 
דוגמנית לשבת: קנדיס סוונפול 
 
 רזה מידי? קנדיס סוונפול    צילום: יח"צ    
על המסלול |
 

עור ברונזה, עיני איילה, גוף של ויקטוריה'ס סיקרט ואיכויות של "בת השכן" ההוליוודית. הדוגמנית קנדיס סוונפול ניצבת במרכזה של סערת רזון חדשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בשבוע שעבר עלתה הדוגמנית קנדיס סוונפול לכותרות בשל כל הסיבות הלא נכונות. המלאכית היפהפייה של "ויקטוריה'ס סיקרט" צולמה באירוע ההשקה של ליין בגדי הים החדש של החברה כשהיא נראית, כך על פי המתריסים, רזה מתמיד, בעיקר לצד עמיתותיה. אחרי הפרזנטציה בבגדי הים, שהותירה רבים פעורי פה למראה הפיגורה המצומקת של סוונפול, הגיעה הדרום אפריקאית המהממת באותו הערב למסיבת ההשקה הנוצצת של הליין, ושוב, הדהימה את המבקרים, הבלוגרים ואנשי התעשייה בשמלה שחשפה גוף שמזוהה יותר עם קולבי קוטור מאשר פצצות לנז'רי. בארה"ב עוד לא נרגעו מהסילואט החדש של סוונפול ועבורנו זו הזדמנות לערוך היכרות.

 

 
התמונות שעוררו סערה. סוונפול לצד אדריאנה לימה בגזרה דקה מהרגיל
 התמונות שעוררו סערה. סוונפול לצד אדריאנה לימה בגזרה דקה מהרגיל   צילום: אימג' בנק/Getty Images 
 

התגלית: סוונפול בת ה-22 נולדה במואי ריבר, שבמחוז נאטאל הדרום אפריקאי והתגלתה בגיל 15 על ידי הסקאוטר קווין אליס בשוק הפשפשים של דרבן. היא חתמה עם סוכנות Ice המקומית והחלה לעבוד כמעט מייד. הצלחתה בדרום אפריקה הייתה מיידית וכולם רצו לעבוד עם הבלונדינית החיננית והצעירה. בגיל 16 קנדיס כבר הרוויחה 6,000 דולר ליום. עבור מי שתמיד תכננה קריירה בדוגמנות, מדובר היה בהתגשמות חלום.

 

 
בכיוון השעון: מגזין פופ, יוניק, Shop 126, טרו ריליג'ן, קטלוג בגדי הים של ויקטוריה'ס סיקרט
 בכיוון השעון: מגזין פופ, יוניק, Shop 126, טרו ריליג'ן, קטלוג בגדי הים של ויקטוריה'ס סיקרט   צילום: סריקה 
 
 

תיק עבודות: באוקטובר 2005, כשהיא בת 17 בלבד, עיטרה קנדיס את השער של ווג היווני, ומאז הופיעה גם על השערים של ווג גרמניה ו-ווג איטליה (שער שצילם סטיבן מייזל האגדי). סוונפול הופיעה גם על שער המגזינים אושן דרייב, GQ הדרום האפריקאי (לבדה) והבריטי (עם כמה חברות סקסיות).

 

 
עושה כבוד לאומה. על שער GQ הדרום אפריקאי, מאי 2010
 עושה כבוד לאומה. על שער GQ הדרום אפריקאי, מאי 2010   צילום: סריקה 
 

קנדיס הצטלמה לאדיטוריאלז במיטב המגזינים. ביניהם: ווג איטליה, ווג גרמניה, ווג פריז, פופ, GQ, קוסמופוליטן, ניילון, מארי קלייר הדרום האפריקאי ועוד.

 

 
וה-וה-וום. סטיבל מייזל מוציא את הפאם פטאל מקנדיס בווג איטליה, פברואר 2011
 וה-וה-וום. סטיבל מייזל מוציא את הפאם פטאל מקנדיס בווג איטליה, פברואר 2011    צילום: סריקה 
 

סוונפול צעדה על מסלוליהם של טומי הילפיגר, דולצ'ה וגבאנה, בטסי ג'ונסון, דיאן וון פירסטנברג, ננט לאפור, רוק & ריפבליק ומארק ג'ייקובס. היא הופיעה בעשרות קמפיינים ביניהם לנייקי, דיזל, גס, ורסוס, טומי הילפיגר, טופשופ יוניק ולאחרונה הפכה לפנים של "טרו ריליג'ן", קמפיין אותו ירשה מג'יזל בונדשן.

 

 
מה שטוב לג'יזל טוב לי. בקמפיין קיץ 2011 של טרו רליג'ן
 מה שטוב לג'יזל טוב לי. בקמפיין קיץ 2011 של טרו רליג'ן   צילום: סריקה 
 

על אף הרזומה העמוס, אין ספק שה-קמפיין בה' הידיעה, בו זכתה סוונפול הוא עם ענקית הלנז'רי, ויקטוריה'ס סיקרט. היא החלה להופיע בתצוגות של החברה ב-2007 (ומאז השתתפה בכולן) ואף הצטלמה לקטלוג שלהם, אבל רק בנובמבר 2009 חתמה על חוזה לשלוש שנים והפכה רשמית לאחת המלאכיות הלוהטות של המותג. היא היוותה משב רוח מרענן וחיוני בים של אמזונות ברזילאיות פצצתיות והביאה קצת שובבות של טום בוי סקסית שסייעה לאזן את התמהיל של נבחרת המלאכיות.

 

 
מלאכית. אבל באמת. סוונפול בתצוגת 2010 של ויקטוריה'ס סיקרט
 מלאכית. אבל באמת. סוונפול בתצוגת 2010 של ויקטוריה'ס סיקרט   צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 

תכונות מיוחדות: סימני ההיכר של סוונפול הן בראש ובראשונה עור הברונזה שלה (היא הביאה מהבית בלי עזרים מלאכותיים) ועיני האיילה הענקיות שלה (המזכירות מאוד את אלו של הסופר מודל ג'מה וורד). בלוק שלה יש משהו לחלוטין פרשי וצעיר ועם זאת, כשהצלם הנכון בסביבה, הוא מצליח להוציא ממנה כוכבת הוליוודית של פעם, עם כל המניירות והשטיקים המתבקשים. 

 

 
הפנטזיה על בת השכן. סוונפול בקמפיין ל-love pink של ויקטוריה'ס סיקרט 2011
 הפנטזיה על בת השכן. סוונפול בקמפיין ל-love pink של ויקטוריה'ס סיקרט 2011   צילום: סריקה 
 

ואם בהוליווד עסקינן, אי אפשר להתעלם מהעובדה שקנדיס מאוד מזכירה את קמרון דיאז בתחילת דרכה הקולנועית (גם דיאז הייתה דוגמנית מצליחה לפני שפרצה בגדול) והאף הפחוס והחמוד של סוונפול רק מגביר את הדמיון בין השתיים. לשתיהן יש גם את איכות "בת השכן" הסקסית שכולם כל כך אוהבים לאהוב. שורשיה הדרום אפריקאיים מעלים דמיון לעוד דוגמנית מצליחה שהפכה לשחקנית אהובה ומוערכת - שרליז ת'רון. לסוונפול יש את האינטליגנציה והבגרות (היא גדלה במשפחה חד הורית ועובדת כבר שנים) שיסייעו לה לעשות את המעבר - אם תרצה - לג'וב שכולל יותר מחיוך למצלמה ונענוע ישבן על המסלול.

 

 
קנדיס סוונפול בקמפיין ביוטי לויקטוריה'ס סיקרט
 קנדיס סוונפול בקמפיין ביוטי לויקטוריה'ס סיקרט   צילום: יח"צ 
 

בלב השערורייה: כאמור, בשבוע שעבר שמה של סוונפול הפך לשיחת היום בשל הרזון הדי מחריד שהפגינה בשני האירועים של מותג הבית שלה. הצעקה קמה מאחר והבנות של ויקטוריה'ס סיקרט, בניגוד לגבעולים המורעבים של שבועות האופנה, מחויבות לשמור על תדמית וגזרה סקסיות ובריאות. מקורות המקורבים לקברניטי המותג המצליח כבר מלחששים שסוונפול נמצאת בסכנה ממשית של איבוד החוזה שלה עם ענקית ההלבשה התחתונה. 

 

 
ינהלו איתה שיחה. סוונפול ברזון לא מחמיא בערב ההשקה הידוע לשמצה בשבוע שעבר
 ינהלו איתה שיחה. סוונפול ברזון לא מחמיא בערב ההשקה הידוע לשמצה בשבוע שעבר   צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 

"יש קריטריון ברור עבור המלאכיות ועבור הבנות בקטלוג" (סוונפול עיטרה את השער של קטלוג בגדי הים השנתי של המותג), אמר מקורב לחברה בראיון ל-MSNBC. "מדובר בחוזה הכי שמן שיש בתעשייה והאימג' שהן מחויבות לעמוד בו הוא של אישה חושנית עם חמוקיים וקימורים. אני לא חושב שהיא תפוטר כל כך מהר, אבל אני משוכנע שהם ינהלו איתה שיחה רצינית על המצב. אחרי הכל, מדובר בחברה שעבורה התדמית היא הכל".

 

 
נראית רעבה? סוונפול לויקטוריה'ס סי'קרט
 נראית רעבה? סוונפול לויקטוריה'ס סי'קרט   צילום: יח"צ 
 

עוד על המסלול:

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by