בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
עונת החתונות 
שמלת הכלה לא חייבת להיות לבנה 
 
 חתונה עד אור הבוקר?    צילום: אימג' בנק / Getty Images    
עונת החתונות |
 

מותר לחתן לראות את הכלה לפני החופה וחתונה טובה היא לאו דווקא זאת שנמשכת עד אור הבוקר. שכחו מהקלישאות: הפרכנו את כל המיתוסים סביב יום החתונה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שמלת כלה לא לבנה
 שמלת כלה לא לבנה 
 צילום: kipodkin.com 
 

אירוע החתונה הפך עם השנים למקור למיתוסים רבים שנאספים, משתמרים ומשתכללים בזכות סרטי קולנוע, נותני שירותים וזוגות חדשים המאמינים שאם זה קרה אצלם זה קורה אצל כולם. אספנו כמה אמונות רווחות מתחום החתונות והפרכנו את כולן, כי חתונה - זה לא מה שחשבתם.

 

שמלת הכלה צריכה להיות לבנה

 

הצבע הלבן, הנראה כנטול צבע, מצביע על כיוון טהור וזך לחיים החדשים שאותם מתחילה הכלה. אך זה לא אומר שאת לא יכולה להיות מיוחדת ובולטת ביום חתונתך. בשנים האחרונות כלות רבות בוחרות בשמלות שצבען אינו לבן, אלא רק "ליד"- שנהב, פנינה, ורוד עתיק, סגול לילך והמגוון רחב. אם בכל זאת החלטת שחשוב לך לשמור על הקו הלבן, את יכולה להוסיף לשמלתך הלבנה בד, קישוטים, תחרה או מלמלה צבעוניים. במידה והחלטת ששמלתך תהיה לבנה לחלוטין, את יכולה לשבור את החד גוניות על ידי אקססוריז צבעוניים אשר יתנו מעט צבע: עגילים, צמיד, סיכה לשיער, חגורה או נעליים.

 

 

ההורים משני הצדדים מתחלקים חצי חצי על הוצאות החתונה

 

מי אמר שההורים חייבים לשלם על החתונה? אל תיקחו את זה כמובן מאליו. בעבר אמנם ההורים היו מממנים את החתונה לגמרי, בגלל ענייני תרבות ומסורת או שהחתן והכלה היו צעירים מאוד, אך כיום לעיתים הילדים מרווחים יותר מהוריהם, אז אין צורך להיות להם לנטל במידה ואתם לא זקוקים לעזרה הכספית שלהם. פרט לכך, גם אם ההורים החליטו לעזור אין זה מובן מאליו שיתחלקו שווה בשווה. אם ישנו פער גדול בין כמות האורחים לטובת צד מסוים, ניתן לחלק את התשלום על המנות באופן יחסי ואת התשלום לספקים לחלק שווה בשווה או להתחלק עם החתן והכלה.

 
 

חובה לעבור מהפך טרום חתונה

כלות רבות מתחילות דיאטת כאסח כמה חודשיים לפני החתונה. אז נכון, את אמורה להיות הכי יפה ביום החתונה, אבל זו עדיין צריכה להיות את ושהאורחים בחתונה יוכלו לזהות אותך. מסיבה זו בדיוק התנהגי בחתונה כפי שאת רגילה ולפי הנוחות שלך. תהיי עצמך -  אם מעולם לא לבשת סטרפלס, החתונה שלך זה לא המקום לעשות זאת לראשונה וכך גם נעילת נעלי עקב. אל תתאפרי בכבדות אם את לא מתאפרת בכלל ביומיום ואל תלבשי שמלה סקסית במיוחד אם את נוטה לסגנון של הספורט-אלגנט. כך תרגישי הכי נוח ביום החשוב הזה ותקריני זאת החוצה. ובלאו הכי, בן זוגך בחר להינשא לך, ולא כשאת מחופשת.

 

אסור לחתן לראות את שמלת הכלה

כלות רבות מאמינות שאסור להראות לחתן המיועד את שמלת החתונה. מדובר באמונה תפלה במלוא מובן המילה. אין שום סיבה שבעלך לעתיד לא יהיה שותף בהחלטה מה תלבשי וייתן לך עצות והמלצות  בדיוק כמו שאת מתכוונת לתת לו כשהוא בוחר את חליפתו. גם במידה ואת רוצה לשמור על המסורת, הרומנטיקה וההפתעה אינך חייבת להפוך את השמלה לסוד הכי שמור במדינה. שתפי אותו בצבע של השמלה, בגזרה והאם יש אלמנטים מיוחדים. כך תוכלי להימנע מהפתעות שליליות כדוגמת הבעה מאוכזבת או משפט כמו "אבל מתוקה, לא הסכמנו פעם שקריסטלים על שמלה זה נורא מכוער?", מפיו של חתן חסר טאקט.

 

משתלם להתחתן בתאריכים שאינם מורשים על פי היהדות

ישנם זוגות אשר אינם מעוניינים להינשא דרך הרבנות או לחילופין כאלו שנישאו ברבנות עצמה אך בפורום מצומצם. המשותף להם זהו הרצון לקיים מסיבת חתונה ולאו דווקא חופה כשרה למהדרין. אז הם בוחרים להתחתן בימים שלא מורשים לחתונה דתית על פי הרבנות, כיוון שאין להם צורך בכך, מתוך הנחה שבימים הללו מחיר האולם יהיה נמוך יותר. אך פה קבור הכלב, בגלל תרבות "המתחכמים", שאינם מעוניינים באישורי הלכה, הבינו בעלי האולמות שהביקוש גדול על ההיצע ואין טעם להורדת המחירים.

 

סקס בליל הכלולות

בלי סקס הלילה
 בלי סקס הלילה 
 צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 

אז למי שעדיין מאמין בסקס בליל הכלולות, תרשו לנו לנפץ לכם את המיתוס - אין חיה כזו! כשנגמרת המסיבה הגוף כל כך עייף וכל כך שיכור שהדבר האחרון שהוא מעוניין בו זו עוד פעילות אינטנסיבית. עד שמגיעים הביתה, מורידים בגדים, איפור, סיכות (ויש המון מהן) ומתקלחים, כל מה שנשאר לעשות זה להיכנס למיטה וללכת לישון. במידה והסקרנות גדולה עליכם או שהאדרנלין עדיין זורם, ניתן לספור את הכסף שקבלתם, ואז ללכת לישון.

 

לבנים רומנטיים מתחת השמלה

כפי שכבר הבנתם מהסעיף הקודם, סקס לא תעשו הלילה, אז אין טעם לשים תחתון וחזייה רומנטיים או סקסיים מתחת לשמלה. נוחות, זו מילת המפתח. רצוי לבחור בתחתון ללא תפרים וחזייה טובה, רצוי בצבע לבן, כדי שחלילה לא ישתקפו מתחת לשמלה. במידה ואת לובשת שמלת סטרפלס, דאגי ללבוש חזייה תואמת. גם על הבירית את יכולה לוותר, למרות הפנטזיה המשעשעת את לא באמת רוצה לבלות איתה את כל הערב.

 

חתונה שווה היא חתונה שנשארים בה עד הבוקר

תתפלאו לשמוע, אבל אין תחרות על החתונה הארוכה ביותר, לפחות לא אצלנו. חתונה מוצלחת לא נמדדת על פי השעה בה עזב אחרון החוגגים, אלא בעיקר על פי איכות האוכל ואיכות המוסיקה אשר ביחד ולחוד הופכים למה שזוכרים האורחים מהחתונה. במידה והקהל זורם ונלהב, ניתן להישאר שעות ארוכות על הרחבה, אך אם המצב הפוך ונותרו שלושה אנשים על הרחבה, חתן שיכור וכלה תשושה, אין סיבה להמשיך את הערב בכוח.

 

חתונה מוצלחת היא חתונה יקרה

חתונה = הרבה כסף
 חתונה = הרבה כסף 
 צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 

חתונה היא עסק יקר לא משנה איך תסתכלו על זה, אך לא חייבים למשכן את הבית של ההורים כדי לממן אותה. בהחלט ניתן לצמצם את העלויות אם עושים הכנות מתאימות: תגיעו לפגישה עם הספק (אולם, קייטרינג, די.ג'י, צלם וכיוצא בזאת) אחרי שעשיתם מחקר אינטרנטי בנושא וכשאתם יודעים מה אתם מצפים לקבל ממנו ומה התקציב שלכם, אשר צריך להיות ריאלי.

 

אל תיקחו לעולם את הספק הראשון שנפגשתם איתו, גם אם הוא לטעמכם. נסו להיפגש עם עוד ספק או שניים לפחות ותשוו בניהם. אל תתפתו לקחת שירותים נוספים מהספק שלא התכוונתם לקחת, אחרת תמצאו את עצמכם עם מצלמת רחף בחתונה שלא בניתם עליה וכמה אלפי שקלים מחוץ לכיס.  לא חייבים לקחת את השמות הכי גדולים בשוק - יש מאפרים אנונימיים לא פחות טובים מאלו שאתם רואים בטלוויזיה, הם פשוט יחצ"נים פחות טובים. ולכן, השתדלו לקבל המלצות העוברות מפה לאוזן, הן הטובות ביותר. ואם עדין העלויות גדולות עליכם ניתן להוריד מסעיף המותרות. החתונה תהיה מוצלחת גם ללא יונים לבנות, זיקוקים, שלוש שמלות ועיצוב חופה מפואר.

 

 

זהו ה-יום המאושר בחייך

זוגות רבים מעידים שיום החתונה רחוק מלהיות הכי מאושר שיש. קשה להירדם לילה קודם. ההכנות מתחילות מוקדם. צריך להיכנס ולצאת מהאוטו מספר פעמים עם השמלה וזה כלל לא פשוט. הצלם מביים אתכם לתמונות מביכות ולא אותנטיות. נזכרת ששכחת משהו בבית ואז גם הוא נזכר. את מגלה כתם בוץ או שאריות דשא על השמלה. פתאום אתם מבינים שלא הכנסתם דבר לפה מהבוקר, אבל למי לעזאזל יש זמן לזה עכשיו? אל תתבאסו, זה באמת יום מאושר אבל אל תמהרו להכריז עליו כעל היום הכי מאושר, כי אחרת לא יהיה למה לצפות אחריו, והחיים עוד לפניכם.

 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by