בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
עולם היופי 
כוכב דוהה: להשיב את הזוהר להוליווד הישנה 
 
 כוכבת זוהרת בעבר. וויטני יוסטון    צילום: Getty Images / אימאג'בנק    
עולם היופי |
 

קתלין טרנר, וויטני יוסטון, קלי לה ברוק וקלי מקגיליס - עקבנו אחרי סמלי הסקס של האייטיז ובדקנו עם מומחים מעולם הפלסטיקה האם ניתן להשיב את מה שהזמן לקח

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כוכבי קולנוע מהווים מאז ומתמיד סמל למראה זוהר, נוצץ ועדכני, שרבים מאיתנו היו מתים לאמץ. עם זאת, למרות הפרסום והזוהר, הגיל, גנטיקה גרועה, משברים בריאותיים ונפשיים והתרחקות מאור הזרקורים, הם חלק מהגורמים להזנחה של כוכבים רבים. לפעמים אין שום קשר בין המראה הצעיר והיפה של אותם מפורסמים בעבר לזה המוזנח שבהווה.

 

על מנת לבדוק כיצד ניתן לשמור על המראה הצעיר והנוצץ, אספנו מספר מפורסמות הוליוודיות שהיו מודל לחיקוי בעיקר בשנות השמונים והיום לא הייתם מוכנים לרדת איתן אפילו למכולת. התייעצנו עם ד"ר נמרוד פרידמן, מומחה לכירורגיה פלסטית ונעמי אילוק, קוסמטיקאית פרא רפואית מוסמכת ובדקנו איתם האם ומה אפשר לעשות על מנת להחזיר את הברק לאותן כוכבות שדהו עם השנים.

 

וויטני יוסטון

 

אחת הזמרות הגדולות של שנות השמונים והתשעים עברה חיים לא פשוטים, הכוללים צריכת אלכוהול וסמים בכמויות מסחריות. מכוכבת על צעירה, רזה וחטובה הפכה וויטני יוסטון לאישה הסובלת ממשקל עודף. בגיל 48 ניתן בהחלט לראות עליה את סימני הגיל ובעיות החיים בצורת קמטים, הבעה עייפה ומראה עור מבוגר לגילה.

 

דבר הכירורג: "השיפורים שניתן לעשות לה הם מינוריים וזאת מכיוון שלא ניתן להחזיר לה את תווי הפנים הנעריים והאסתטיים שאפיינו אותה בצעירותה. הסיבות לכך הן השמנה משמעותית ואורח חיים לא בריא. אחד ההבדלים הבולטים ביותר בין התמונות של אז והיום הוא העיניים. כאן אפשר לבצע שיפורים קלים, כמו בוטוקס בין הגבות אשר יטשטש את החריץ העמוק ויקנה לה הבעה רכה יותר.

 

"ניתוח עפעפיים עליונים ישפרו את מראה העיניים, יעניק קלילות לאזור ויטשטש את המבט העייף. שאיבת שומן באזור הצוואר תחליק את הסנטר הכפול והזרקה בשקע הסנטר ייתן לפניה מראה עגול ונשי יותר ואולי אפילו יחזיר את הזוהר של פעם.חשוב לזכור שגם היכולת הפלסטיקאים היא מוגבלת ותמיד עדיף טיפולי מניעה מאשר טיפול בתוצאות. שמירה על משקל גוף תקין, ויתור על עישון ותזונה נכונה כמו שצריך תאט את קצב ההזדקנות ותחסוך מאתנו כמה קמטים וכתמים על העור".

 

דבר הקוסמטיקאית: "במקרה של וויטני יוסטון יש לבצע טיפול טכנולוגי מתקדם למיצוק שרירי הפנים הנקרא CACI. מכשיר זה מבצע סוג של תרגילי כושר לשרירי הפנים באמצעות העברת גלי חשמל השווים בעוצמתם לשדה החשמלי בגוף ומסייע לחיזוק שרירי הפנים והרמתם. לנוכח העלייה במשקל וכן כתוצאה מהשפעות הגיל וכוח הגרביטציה קשה להתעלם מהצניחה המשמעותית בפניה של יוסטון. המלצה נוספת היא איפור קבוע באזור הגבות לחיזוק קו הגבה וטשטוש צניחת העפעף העליון".

 

 
עייפה ועבה
 עייפה ועבה   צילום: Getty Images / אימאג'בנק 
 

קלי לה ברוק

קלי לה ברוק, שחקנית ודוגמנית בשנות השמונים, פרצה בסרט האישה באדום. מי לא זוכר את היפהפיה שעמדה מעל פתח אוורור בחניות תת קרקעי, כאשר שמלתה האדומה מתנופפת וגורמת לג'ון ווילדר הבמאי והשחקן הראשי בסרט לרצות לעזוב את אשתו בשבילה. כיום לה ברוק בת ה-51 מגדלת את שלושת ילדיה מנישואיה לשחקן סטיבן סיגל ומשחקת לעיתים רחוקות מאד בסדרות שאף אחד לא רואה. ממבט ראשון היא נראית טוב לגילה, אך אם מסתכלים קרוב תמיד אפשר למצוא פגמי גיל שאפשר לטשטש.

 

דבר הכירורג: "אי אפשר לפספס את עיבוי השפתיים המוגזם, שאינו תואם את תווי פניה של לה ברוק. הקמטים שבולטים לעין בצידי הסנטר והשפתיים נובעים מהבעה של חיוך ומתאורה לא טובה ועל כן לא מצריכים טיפול. יש לבחון את האזור בהבעת פנים נייטרלית, המהווה שלב מהותי בהתאמת טיפולי בוטוקס וחומרי מילוי. יחד עם זאת, ניתן לומר כי הזרקת בוטוקס בצידי העיניים יכולה להעלים את הקמטוטים בזוויות העין המקנים לה מראה מבוגר יותר".

 

דבר הקוסמטיקאית: "קלי לה ברוק שמרה על מראה צעיר ומטופח אך עדיין כדאי לה לעשות טיפול לחיטוב הגוף באמצעות מכשיר אקסימיה ו- LPG, על מנת שהשמלה אכן תראה טוב יותר וגם הגזרה".

 

 
עיבוי שפתיים מוגזם
 עיבוי שפתיים מוגזם   צילום: Getty Images / אימאג'בנק 
 
 

קלי מקגיליס

קלי נוספת שזהרה בשנות השמונים היא כוכבת אהבה בשחקים שכבשה את טום קרוז ובעיקר את ילדי האייטיז שחיפשו משהו להאחז בו בתקופה המשמימה הזו. בימים אלו היא חוגגת 54. לפני כמה שנים ולאחר כמה מערכות יחסים כושלות היא החליטה לצאת מהארון ולגלות לכל העולם את נטיותיה הלסביות. מלבד השיער הלבן שלא נצבע שנים, כנראה כתוצאה מטרנד של שחקניות הוליוודיות מלבינות הנצמדות לטבעי, לא אבדה מקגיליס את יופיה.

 

דבר הכירורג: ד"ר נמרוד פרידמן מחמיא על המראה הטבעי והעדכני של קלי מקגיליס. הוא מציע לשפר את מרקם עור הפנים והצוואר באמצעות טיפולים אסתטיים, על ידי מכשור מתקדם וכן הזרקת חומרי מילוי לאזור ה"מריונט" (השקע בין זוויות הפה לצידי הסנטר). "הליך רפואי זה יחזיר לפנים את העגלגלות המאפיינת את המראה הצעיר. באמצעות חומרי מילוי ניתן להרים מעט את קצה אפה שצנח ובכך להחזיר לו את המראה הצעיר שהיה לו קודם. בנוסף, ניתן כמובן להזריק בוטוקס באזור צידי העיניים לטשטוש קמטי הבעה".

 

דבר הקוסמטיקאית: "מלבד צבע השיער, שאומנם יכול להיות אופנתי, אך אינו מחמיא ומבגר, היא לא צריכה לעבור מייק אובר רציני. בצניחת העור הקלה שלה ניתן לטפל באמצעות מכשיר CACI לחיזוק שרירי הפנים. מדובר במכשיר שמבצע 'מכון כושר' לשרירי הפנים, מחזק אותם ומעלה את העור כלפי מעלה".

 

 
דוהה בשחקים
 דוהה בשחקים   צילום: Getty Images / אימאג'בנק ומתוך אהבה בשחקים 
 

קתלין טרנר

קתלין טרנר, בת 56, פעם כוכבת וסמל מין לוהט בשנות השמונים שכיכבה בסרט "כחום הגוף", לקתה באמצע שנות ה-90 בדלקת פרקים קשה, שהייתה טריגר להשמנה ולאימוץ מראה מבוגר. המחלה גרמה לה לאבד כל זכר קטן ליופיה המדהים, שהביא מיליוני גברים לפנטז עליה.

 

דבר הכירורג: "גם במקרה זה, תזונה נכונה ומשקל גוף תקין הם הבסיס לשימור המראה האסתטי. לכן, מנקודה זו השיפור האסתטי שניתן להשיג יהיה מזערי. יחד עם זאת, המעט שניתן יהיה לעשות בכדי לשפר את מראה הפנים הנוכחי הוא ניתוח של עפעפיים עליונים, מילוי של השקעים שנוצרו בצידי האף מתחת לעפעפיים התחתונים ומילוי השקעים בצידי הסנטר אשר יחזירו ללחיים שלה את קו הלסת האחיד, החד והנקי שהיה לה בגיל צעיר".

 

דבר הקוסמטיקאית: "בעור הנפול שלה ניתן לטפל באמצעות החדרת חומרי פעילים לרענון מראה העור והענקת זוהר לפנים. העור נראה עייף, עבה ומצריך החדרת חמצן".

 

 
דרוש מייקאובר כולל
 דרוש מייקאובר כולל   צילום: Getty Images / אימאג'בנק ומתוך הסרט כחום הגוף 
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by