בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
יחסים 
קבלו את החתן והכלבה: שבע חתונות לא שגרתיות 
 
 בחור שהתחתן עם החתול שלו    צילום: צילום מסך    
יחסים |
 

יפני שהתחתן עם דמות ממשחק מחשב, אוסטרלי שנישא לכלבה שלו ואמריקנית שאמרה "כן" לרכבת הרים: לא תמיד יש חתן וכלה בחתונה, הנה תראו את הזוגות הבאים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מי שראה מספיק סרטים מצוירים בילדותו יודע שאין דבר היכול להפריד באמת בין זוג אוהבים. לא אמא חורגת, גם לא אם בן הזוג בעצם ירוק ואוהב לבלוע זבובים או שבת הזוג חיה במעמקי הים ובעלת זנב - כל סיפור אהבה אמיתי חייב להיגמר ב"והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה".

 

לכבוד ט"ו באב, הנה כמה זוגות שלא נכנעו לנורמות חברתיות או סתם לא חשבו בהיגיון והחליטו למסד את הקשר ביניהם.

 

התחתן עם ציור

מבט מהיר אחד בגלריה לאמנות בשנת 2001 הספיק לתומאש יורינוביץ' כדי לדעת שמצא את אהבת חייו. הוא אמנם לא ידע איך קוראים לה, מה היא אוהבת והאם תיהיה מעוניינת בו, אבל דיוקנה תולה כביסה שהונצח על ידי צייר בשנת 1955 היה כה מרהיב בעיניו שהחליט לצאת למסע על מנת למצוא אותה.

 

עשר שנים השקיע הפולני בן ה-39 בחיפוש אחריה, למרות שלדבריו בתחילה רק רצה לפגוש אותה, לשבת לשתות קפה ולתהות על קנקנה. אך לאחר שכל מאמציו כשלו החליט להינשא לציור שכל כך אהב במקום. כומר פולני שיסכים לנהל את טקס הקידושין לא נמצא בינתיים גם הוא, אבל יורינוביץ' הצהיר כי ילך לכל מקום אחר שיאפשר לו לעשות זאת. 

 

 
הגבר שהתחתן עם תמונה
 הגבר שהתחתן עם תמונה   צילום: סוכנויות הידיעות 
 

התחתן עם החתולה הגוססת שלו

אווה מיטצרליך בן ה-39 מגרמניה ידע בדיוק מה הוא צריך לעשות כשהרופאים בישרו לו שלאהובתו ססיליה לא נותר עוד הרבה זמן לחיות: הוא נישא לה. הבעיה היחידה בזוג הרומנטי היא שססיליה החולה קצת פרוותית ובעלת זנב - מיטצרליך החליט להתחתן עם החתולה האסמטית שלו. "ססיליה היא יצור שנותן אמון באנשים. אנחנו מתכרבלים והיא תמיד ישנה במיטה שלי. הלבבות שלנו פועמים כאחד - זה מיוחד", הסביר את החלטתו.

 

מכיוון שלמרבה הפלא נישואים לבעלי חיים לא חוקיים בגרמניה נאלץ מיטצרליך לשלם לשחקנית 300 דולר על מנת שתשמש כניצבת. אחיו התאום היה לעד וססיליה הביעה את הסכמתה במיאו מתפנק.

 

 
 

התחתן עם הכלבה שלו

גם ג'וזף גייזו בן ה-20 מאוסטרליה החליט בדצמבר האחרון להצהיר על אהבתו הנצחית להאני - כלבת הלברדור שלו אותה גידל מאז הייתה גורה. גייזו סיפר שאת הרעיון לחתונה שאב לאחר שבאחד הטיולים הרגליים המשותפים שלהם בפארק הקרוב לאזור מגוריהם נתקלו לתוך טקס חתונה. האוסטרלי הצעיר התרגש וחשב לעצמו שהחתונה הזאת יכלה להיות שלהם. בו במקום הוא הציע לבחירת לבו להינשא לו, היא מצידה לא סירבה והטקס יצא אל הפועל - האני בגלימה לבנה פשוטה, ג'וזף בחליפה אפורה 30 בני משפחה וחברים. "את החברה הכי טובה שלי, ואת גורמת לכל חלק מהיום שלי להיות טוב יותר", ריגש את המוזמנים ונישק את הכלה. למודאגים, טען הצעיר כי המעשה עצמו לא מיני אלא אהבה טהורה, וכי כל הטקס היה הזדמנות לחגוג עם חבריו ובני משפחתו.

 

 
הגבר שהתחתן עם הכלבה שלו
 הגבר שהתחתן עם הכלבה שלו   צילום: סוכנויות הידיעות 
 

התחתנה עם עצמה

לצ'ן ווי-יי בת ה-30 מטאייוון נמאס לשמוע "בקרוב אצלך" עם כל חתונה של חברה קרובה. עד כדי כך נמאס לה שהיא החליטה להתחתן עם האדם האהוב עליה ביותר בעולם - היא עצמה.

 

הצעד הנרקסיסטי במקצת סחף אחריו צעירים רבים במצבה שהביעו את תמיכתם לאחר שהרגישו שגם הם אינם מסוגלים להתמודד עם הלחץ הסביבתי עליהם להתחתן. למרות זאת, הצעירה הטאיוונית הצהירה כי היא לא יוצאת נגד מוסד הנישואין, אלא מקווה לבטא רעיון בגבולות המסורת וכי החלום להתחתן עם בן זוג אמיתי עדיין קיים. בעמוד הפרופיל הפעיל שלה ברשתות חברתיות כתבה כי הרגישה שהיא חייבת להתחתן עם עצמה לפני שהיא מתחתנת עם מישהו מיוחד, ועודדה את הקוראים להתחיל לאהוב את עצמם יותר. נשואה או לא - גם היא תבלה את חג האהבה הזה לבד.

 

 
התחתנה עם עצמה
 התחתנה עם עצמה   צילום: מתוך דף הפייסבוק שלה 
 

התחתן עם דמות וירטואלית

התמכרות למשחקי מחשב עלולה לבוא על חשבון מערכות יחסים, אבל במקרה של ננה אנגסקי וסאל9000 אלמלא התמכרות שכזו לא היו נפגשים לעולם. הצעיר מטוקיו, המכנה את עצמו סאל9000, התחתן לפני כשנתיים עם אהובתו ננה, דמות וירטואלית אותה פגש במשחק נינטנדו "אהבה פלוס". החתונה יוצאת הדופן התקיימה במכון הטכנולוגי בטוקיו ושודרה אונליין לאלפי צופים ברשת האינטרנט.

 

אמנם מטרת המשחק מלכתחילה הייתה לבנות מערכת יחסים עם דמות וירטואלית, אבל ספק אם מי מהיוצרים דמיין שאהבה שכזו יכולה לשרוד מחוץ לגבולות הרשת. בראיון ל-CNN אמר סאל כי הוא אוהב את הדמות ולא את המכונה עצמה. "אני מבין במאה אחוז שזה משחק. אני מבין היטב שאני לא יכול להתחתן איתה באופן פיזי או משפטי". עם זאת הוסיף באותה נשימה כי ננה היא אשת חלומותיו ואיתה הוא אינו מרגיש צורך למצוא חברה אנושית.

 

התחתן עם הכרית שלו

בבוקר, בצהריים או בערב - לי ג'ין ג'יו בן ה-28 מקוריאה הדרומית לא מסוגל לעזוב את הכרית שלו. ג'ין ג'יו אינו מרותק חלילה למיטתו, אלא פשוט מאוהב ב"פייט טסטרוסה" - דמות מצויירת מאנימה יפנית אותה הדפיס על כרית ענקית.

 

הזוג המוזר תועד כשהוא מבלה ביחד בפארק שעשועים ואף יוצא לארוחת ערב רומנטית של שתי מנות פסטה תואמות לו ולה. למרות שבכל מקום אליו הולכים השניים הם זוכים לתגובות צחוק ולגלוג, מיסדו בשנה שעברה את יחסיהם בטקס חגיגי שניהל כומר מקומי. החתן לבוש טוקסידו והכלה עטופה שמלה לבנה והינומה דגמנו פוזות רומנטיות למצלמה, שיהיה מה להראות לילדים.

 

 

התחתנה עם רכבת הרים

הרבה אנשים אוהבים רכבות הרים, אבל איימי וולף מפנסילבניה גם התחתנה עם אחת. לדבריה, כבר בגיל 13 כשעלתה בפעם הראשונה על המתקן 1001 Nachts הרגישה שהיא נמשכת אליו מינית ונפשית. "אני אוהבת אותו כמו שנשים אוהבות את בעליהן ואני יודעת שנהיה ביחד לנצח".

 

למרות 80 הק"מ המפרידים בין בני הזוג מקפידה וולף לבקר בפארק השעשועים עשר פעמים בשנה, וצברה כבר יותר מ-3,000 מפגשים מלאי אדנרלין עם אהובה. בשאר ימי השנה היא ממשיכה לשמור אמונים וישנה עם תמונות המנציחות את המפגשים המשותפים, ונושאת עמה ברגים וחלקי מתכת קטנים על מנת להרגיש קרובה. מה שבטוח - מערכת היחסים הזאת מלאה עליות ומורדות.

 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by