בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
ניו אייג' 
טריפל דייט: הכל על התאריך 11.11.11  
 
 פוסטר הסרט 11.11.11    צילום: יחצ    
ניו אייג' |
 

התאריך "המושלם" שיחול מחר הוא לא רק רצף מספרים יפה, יש לו משמעויות עמוקות יותר ונוכחות חזקה בהיסטוריה האנושית. מי שבחר להתחתן בתאריך קוסמי זה יזכה לביטחון כלכלי, אבל עלול לסבול בעתיד מבעיות בתחום הרגשי. מה עוד גילינו על ה-11.11.11 והאם כדאי לשריין את ה-12.12.12?

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביום שישי הקרוב נחזה בתאריך המיוחד 11.11.11. השנה, מעבר לסימטריות מדובר בתאריך פלינדרומי (מילה או מספר שניתן לקרוא מההתחלה לסוף או מהסוף להתחלה באותו האופן). ומושך אליו תשומת לב כללית בנוגע למשמעות שעומדת מאחוריו.

 

הצירוף של 11.11

מה השעה אצלכם?
 מה השעה אצלכם? 
 צילום: סטודיו נענע 10 
 

האם קרה לכם שהסתכלתם באמצע היום באקראיות בשעון שלכם וגיליתם לתדהמתכם שהשעה 11 ו-11 דקות בדיוק? אחרי התפעלות של דקה תמשיכו בחייכם, אולי תקפצו בערב לבקר חבר ואז תשימו לב שהוא בעצם גר בבניין מספר 11, או בקומה מספר 11, או בדירה מספר 11. ופתאום, משום מקום, תתחילו להיתקל במספר 11 בכל מקום - במספר הרישוי של המכונית שעומדת לפניכם בפקק, במספר הטלפון של הדייט החדש שלכם, אולי אפילו פתאום תמצאו את עצמכם צופים בערוץ הראשון.

 

מקריות? תשכחו מזה. יתכן שבאמת מדובר ביום המזל שלכם, אבל יותר מזה, מדובר בתופעה עולמית מוכרת שזכתה לשם המפתיע 11:11 וטומנת בחובה משמעויות גלויות ונסתרות ויכולה להעיד על תהליכים אישיים העוברים עליכם.

האסטרונומרולוגית בת שבע דור מאשרת את התופעה ומתנדבת להרגיע: "הסיבה שזה קורה לאנשים מסוימים אומרת להם: אתם עושים עבודה נכונה, אתם בדרך לסנכרון עם עצמכם ובדרך לסנכרון עם היקום. ככל שאדם מסונכרן ככה הוא מביא לעולם את המתנות האמיתיות שבו ומגיע למצב של הגשמה".

 

 הנה סרטון שמסביר על התופעה:

 
 

אורי גלר הוא אחד האנשים שמובילים את התופעה, ולטענתו שם לב לכך לראשונה בגיל 40, ומאז הוא מנהל מערכת יחסים ארוכה עם המספר 11 שמהווה מבחינתו שער למסתרי היקום. מאז פרסם לראשונה על הניסיון האישי שלו עם התופעה זכה לתגובות רבות מאנשים בכל העולם ששיתפו אותו באירועים משלהם שעד אז יוחסו למקריות סתמית. לאחר פיגועי הטרור על ארה"ב ב-11 בספטמבר חקר לעומק את הפרטים ומצא צירופי מקרים רבים המקושרים למספר 11. המסקנות שלו בנושא הדומיננטיות של המספר באירועי הטרור, אותן אפשר לקרוא גם באינטרנט, הביאו לתיאוריות קונספירציה שנויות במחלוקת.

 

אם גם אתם מחובבי הקונספירציות תוכלו ליהנות מכמה מהן בסרט האימה החדש "11.11.11" שיצא לאקרנים, כצפוי, בתאריך זהה.

 

הטריילר של הסרט:

 
 

אז מה כל כך מיוחד בתאריך הזה השנה?

אורי גלר חזק ב-11
 אורי גלר חזק ב-11 
 צילום: רויטרס 
 

מלבד משמעות הסנכרון שעולה מצירוף המספרים 11.11 שקורה בכל שנה, השנה הנוכחית מוסיפה רצף נוסף של המספר ואיתו גם מימד נוסף.

 

בת שבע דור מציינת כי המספר 11 מייצג את האנרגיה של כוכב כירון, ומייצג מבחינת האנרגיות שלו את הארכיטיפ של "המרפא הפצוע". האנושות לדבריה של דור, חולה היום בתאוות בצע, בחוסר אמון, במלחמות, בבדידות ובניכור נוראיים ובכוחניות כאשר למעשה אין סיבה אמיתית לכך. לאחר אלפי שנים בהן התרחקנו מהחיבור שלנו לאינטואיציות, מהאל ומהלב שלנו והפכנו לרציונליים יותר, העולם מתחיל לעבור תהליך של שינוי. זוכרים את המחאה החברתית שהחלה בקיץ האחרון? שום דבר לא מקרי.  

 

אגב, אם שאלתם את עצמכם מתי הפעם האחרונה שהעולם עבר אבולוציה דומה, להערכתה של דור מדובר בלפני כעשרת אלפים שנה.

 

אז כמו שהבנו, התאריך "המושלם" שיחול בשישי הקרוב הוא לא רק רצף מספרים יפה. לדור אין ספק שלמספרים יש חשיבות רבה, והצירוף הנדיר בא להגיד לנו משהו: " אין ספק שתאריך שכולו 1 מעביר לנו מסר מאוד חזק - מסר של שינוי בתודעה. סנכרון בין המשמעות של להיות בני אדם ובין הקיום שלנו. 11.11.11 הוא תאריך שמכריז חד משמעית שהאנושות עוברת שינוי אבולוציוני מההפרדה לאינדיבידואלים לאחדות". משמעות השינוי הוא שבעקבותיו "יבואו שינוים אדירים בעולם (שכבר התחילו לקרות) כמו התמוטטות משטרים טוטליטריים ושינוי בכלכלה - מדובר היום על כלכלה חדשה, על אסטרטגיה שונה לניהול חברות שבה לכל עובד יש מרחב".

 

ספק אם השינוי האדיר עליו מדברת דור אכן יקרה כולו ביום שישי הקרוב, או רק יציין את עיצומו של התהליך הארוך והאיטי, אבל לפחות פעם אחת בהיסטוריה התאריך הזה נשא משמעות של שינוי דרמטי: ב-11.11.1918 בשעה 11 בבוקר בדיוק נכנס לתוקפו הסכם שביתת הנשק בין גרמניה ובין בעלות הברית וסימן בכך את סיומה של מלחמת העולם הראשונה.

 

חתונות

יום הולדת 37 לדיקפריו
 יום הולדת 37 לדיקפריו 
 צילום: Getty Images / אימאג'בנק 
 

מאז נפתח המילניום החדש יכולנו להתענג בכל שנה על תאריך מיוחד וסימטרי שהפך ללהיט בקרב מתחתנים והקפיץ עלויות אירוע בעשרות אחוזים. 01.01.01, 02.02.02 וכולי - מדובר בתאריכים קלים לזיכרון, יפים ונוצצים שנראים טוב במיוחד על הזמנות ועל מגנטים.

 

אבל מעבר לשיקולי הגימיק, אם אתם מאמינים במשמעות המספרים מומלץ לבדוק גם את התאמתו של התאריך אליכם. דור ממליצה שלא לקחת "מספר יפה ולחשוב שהוא טוב לכולם" אלא לנתח כל דבר לגופו ולבדוק את התאריך הנבחר לתאריכי הלידה של בני הזוג.

 

זוגות שבכל זאת בחרו לעמוד מתחת לחופה בתאריך זה עלולים לקבל את הוויברציה של המערך הקוסמי שקיים במהלך החתונה, ויש לקחת בחשבון כי בתאריך המדובר בין השעות 16:26 ועד ל-20:10 יש ירח חסר שיכול להשפיע על בעיות בתחום הרגשי.

 

לחתונה בתאריך המדובר ישנם גם יתרונות - בחיבור כל ספרות התאריך מתקבל המספר 8 המושפע מכוכב שבתאי שעוזר לדבריה של דור להגיע לביטחון כלכלי. "אבל במצבים רבים כשכוכב שבתאי חזק אין מספיק ביטוי לרגש. אנשים שמים את הדגש על שאפתנות, על הישגים חומרניים אבל מאבדים את החיבור הרגשי במהלך הדרך. 11.11.11 הוא תאריך חתונה שתומך בהישגים כלכלים אבל בתוך התהליך יכול לחול ריחוק ואז חוץ מאינטרסים משותפים לא נשאר הרבה", היא מזהירה.

 

אם ברצונכם להתחתן בתאריך מיוחד בכל מחיר, כדאי שתחכו לשנה הבאה. על פי הערכותיה של דור 12.12.12 הוא לא רק תאריך יפהפה אלא מסמל גם זיווג אמיתי של תאומי נפש.

 

עד אז תוכלו להתעדכן בכל התאריכים המיוחדים שמזמן לנו היקום בעזרת האתר הזה, ולאחל יום הולדת שמח ללאונרדו דיקפריו ולדמי מור שלשניהם לא יזיק השנה סנכרון קל עם הלב שלהם.  

 

 

 

מה עוד קורה ב-11.11.11? מתסיימת ההצבעה על 7 פלאי העולם. כבר הצבעתם עבור ים המלח?

 

ערוץ אסטרולוגיה וניו אייג'

 

האם המזל האסטרולוגי שלכם השתנה? 

 

בחזרה לערוץ לייף סטייל»

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by