בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
עולם היופי 
דוקטור, תעשה לי גבות של דוגמנית 
 
 רוזי הנטינגטון    צילום: מתוך הקטלוג של ויקטוריה סיקרט    
עולם היופי |
 

הם מהווים מודל יופי ומציבים רף שרובנו חולמים עליו ומסתבר שיש גם כמה שמנסים להשיג אותו באמצעות ניתוחים פלסטיים. איך עושים זאת נכון?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בשנה החולפת מספר הבקשות לאף כמו של הנסיכה קייט מידלטון שולש, לחיים מלאות עם גומות כמו של הזמרת הבריטית שריל קול וסנטר של מיילין קלאס נמצאים במקום ה2 וה- 3. בגזרת הגברים חלה עלייה משמעותית כאשר בראש הרשימה עומדת הבקשה לקו הלסת בצורת לב כמו של רוברט פטינסון, לחיים של אשטון קוצ'ר ושיער ועיניים של ז'אק אפרון.

 

כך עולה מסקר שפורסם לאחרונה בדיילי מייל, המדווח על עלייה משמעותית בביקוש לניתוחים פלסטיים, לעיצוב הפנים והגוף בגזרת הסלבס. ומה קורה במחוזותינו? ד"ר נמרוד פרידמן, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית, עושה סדר בדברים.

 

האף של קייט מידלטון

במקרה של הדוכסית קייט מידלטון, בהחלט רואים אף ישר ויפה, שמתאים למבנה הפנים. ניתן להבחין בהתרוממות קלה בקצה האף, שאינה מוגזמת וכן מרחק מעט ארוך בין האף לשפה, שיחד עם השפתיים הדקות יוצרים חוסר איזון קל, אך בהחלט נסלח לנוכח שלמות פני הנסיכה. ישנם מקרים בהם ניתן להשיג שיפורים יפים במבנה האף ולעצב אותו על ידי הזרקות חומרי מילוי.  האף של מידלטון עולה על הציפיות ובהחלט יכול להוות השראה. באשר לנשים המעוניינות לעבור ניתוח פלסטי זה או אחר, חשוב לקחת בחשבון כי לא רק מבנה האף הוא שמייפה את פניי הדוכסית, אלא התאמתו למבנה הכללי של הפנים. כך גם במקרה של עיצוב החזה בהתאמה למבנה הגוף, עיצוב שפתיים בהתאמה למבנה הפנים ועוד. יש להסתכל על המכלול ולא רק על כל פרט ופרט בנפרד.

 

 
זווית ימנית. קייט מידלטון
 זווית ימנית. קייט מידלטון   צילום: Getty Images / אימאג'בנק 
 
 

הלחיים של שריל קול

ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים, שנעשו בעבר שונים לחלוטין מהיום, הן מבחינת המראה המבוקש והן מבחינת האמצעים והידע, העומדים לרשות המנתח הפלסטי במטרה לשמור על מראה טבעי או להשיג מראה זה על ידי ניתוח או הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי. ההשפעה של סלבס במקרה הזה היא חיובית מבחינת הפתיחות, שהם יוצרים באשר לטיפולים ולשימושים חדשניים בתחום האסתטיקה. לחיים מלאות כמו של שריל קול הפכו לבקשה לגיטימית ומודל לחיקוי לנוכח העובדה, שקיים טיפול שיכול להעניק מראה זה. מדובר במראה נכון, יפה, צעיר ואסתטי.

 

"אם בעבר נזקקתי להסברים ארוכים על מנת שנשים יבינו מדוע חשוב לעצב את הלחיים ולתת להם נפח, כיום הדבר שונה. ישנן יותר ויותר נשים המעוניינות במראה לחיים מעוגל ומלא ומבקשות את המראה הזה. הן מבינות שהזרקות חומרי מילוי הם לא רק לטיפול בקמטים, הרבה פעמים הקמט הוא לא הבעיה, אלא התרוקנות הלחיים היא שיוצרת מראה שטוח ומבוגר", מסכם ד"ר פרידמן.

 

מה שהופך את הפנים שלנו לצעירות ויפות הוא מבנה עגול ולחיים מלאות, כמו שאנחנו רואים אצל ילדות ונשים צעירות. מילוי הלחיים מקנה מראה צעיר ורענן ומטשטש את נוכחות הקמטים שבצידי הפה, כמו גם מילוי אזור הרקות שהולך ומאבד נפח עם הזמן וגורם למראה צנוח ומבוגר.

 

על מנת להשיג מראה צעיר וטבעי זה יש לעצב את הפנים לצורה עגולה ומלאה ולהכניס נפח באזורים שהתרוקנו. כאן, נדרשת מהרופא המטפל מיומנות רבה והבנה של המנגנונים המשפיעים על הזדקנות הפנים. כאמור, אנחנו לא נראים פחות טוב בגלל שהופיעו לנו קמטים בצידי העיניים, אלא בגלל שהרקות שקעו. זיהוי נכון של הבעיה מאפשר להעניק טיפול המותאם לתווי הפנים באופן אישי וכך להגיע למראה נכון וטבעי. אבחנה זו גם מונעת מצב של טיפול מוגזם בבוטוקס וחומרי מילוי, שעלולים להוביל למראה "עשוי" שרבים חוששים ממנו ובצדק.

 

טיפול יתר בבוטוקס ייתן לנו החלקה של קמטים, אך זה לא יראה טבעי, משום שנאבד את המימיקה הטבעית שלנו. כמו כן, אם ניתן את תשומת הלב רק להחלקת הקמטים, תופיע נפיחות במקום שהיא לא צריכה להיות ואז אותו קמט יראה נפלא, אך אם נסתכל על הפנים כמכלול זה לא יראה טוב ובטח לא טבעי.

 

 
לחיים עמוקות. שריל קול
 לחיים עמוקות. שריל קול   צילום: Getty Images / אימאג'בנק 
 

קו הסנטר של מיילין קלאס

עיצוב קו הסנטר כשל מיילין קלאס הוא, דוגמה נוספת ליצירת מראה טבעי תוך שמירה על מראה פנים עגול ומלא. לקבלת מראה זה הטיפול הנכון יהיה באמצעות הזרקת חומרי מילוי לטשטוש השקעים, שנוצרים בצידי הסנטר לנוכח אובדן הנפח, שהוא חלק מתהליך הזדקנות הפנים. הזרקות חומרי מילוי מאפשרות לעצב את הפנים כתחליף למיני ליפט ולהגיע לתוצאות מושלמות של מראה צעיר ואסתטי ללא ניתוח.

 

 
סנטר בצורת לב. מיילין קלאס
 סנטר בצורת לב. מיילין קלאס   צילום: Getty Images 
 

הגבות של רוזי הנטינגטון

עיצוב הגבות כשל רוזי הנטינגטון מוכיח אף הוא את נושא התפתחות עולם הפלסטיקה והבנת המראה הנכון והטבעי. אם פעם נשים וגם מנתחים פלסטיים חשבו, שבניתוח עפעפיים יש להוציא כמה שיותר שומן על מנת לקבל עיניים, שנראות פתוחות ויפות, היום המגמה היא שונה.

 

כאשר מסתכלים על תמונות של מפורסמים וסלבס כמו, הדוגמנית רוזי הנטינגטון ואחרים, רואים בחלק הצדדי החיצוני, מתחת לגבה את המלאות. זה מה שהופך את העיניים שלה למושכות ויפות.אם בעבר חשבנו, שלהרים גבה בניתוח עפעפיים זה יפה ומחמיא, כל מה שקיבלנו זה מראה מופתע ולא טבעי. כיום, מגלים שלמעשה הגבות לא כל כך צונחות כמו שחשבנו ולכן מבצעים פחות ניתוחי הרמת גבות ומוציאים פחות שומן מאזור העפעף העליון. יתרה מכך, ישנם הרבה טיפולים בעפעפיים עליונים ובגבות כמו, הזרקות חומרי מילוי - במטרה לתת נפח ולחזק את המלאות של הגבה, שמאוד חשובה למראה צעיר ונשי.

 

 
גבות גבוהות. רוזי הנטינגטון
 גבות גבוהות. רוזי הנטינגטון    צילום: Getty Images 
 

לחיים כמו של אשטון קוטצ'ר

יותר ויותר גברים מודעים לחשיבות הטיפוח והמראה החיצוני שלהם ומשפרים אותו באמצעות ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים. על פי הדיווחים, בראש הרשימה עומדת הבקשה לקו הלסת בצורת לב כמו של רוברט פטינסון, לחיים של אשטון קוצ'ר ושיער ועיניים של ז'אק אפרון. אז מה כל כך מיוחד בהם?

 

אם דיברנו על השאיפה למראה עגול אצל נשים, אצל גברים המראה הוא חד יותר, קשוח, סנטר מרובע, קו לסת חד וללא צללים. בעוד אצל האישה קו הסנטר מעוגל וממשיך אל הלסת, אצל הגבר יש קו לסת ישר שנשבר בזווית חדה עם קו הסנטר, כפי שניתן לראות אצל רוברט פטינסון. הלחיים הם לא לחיים עגולות אלא לחיים של משטחים ישרים והגבות הם גבות ישרות. חשוב להכיר את ההבדלים במבנה האנטומי בין נשים וגברים, משום שאם נעצב לגבר לחיים מלאות או גבות מעוגלות כמו של אישה, אזי הוא יראה - נשי.

 

בישראל, אכן ניתן לראות עלייה משמעותית באחוז הגברים הפונים לניתוחים פלסטיים, מספר ד"ר נמרוד פרידמן. "גברים מבינים שמותר להם והם באים ומבקשים לטפל לא רק באזור הפנים, אלא גם בגוף. גברים לא רוצים שרק הפנים שלהם יראו גבריות, אלא חשוב להם שגם הגוף שלהם יראה גברי, בנוי, שרירי ומוצק. כשחושבים על זה, ההבדל העיקרי בין גוף האישה לגוף הגבר הוא מסת השריר, ו- מראה החזה. לכן גבר שרוצה להראות טוב חשוב לו להיפטר מהשומן בחזה ולהשיג מראה שטוח ובנוי וזאת ע"י ניתוח העלמת שד הנקרא "גניקומסטיה". השלב הבא הוא עיצוב קוביות בבטן באמצעות ניתוח חדשני, המאפשר להשיג את אותן קוביות נחשקות וסקסיות ללא אימון כושר גם אם זה לא במבנה הגנטי שהעניק לו הטבע".

 

 
לחיים מושלמות. אשטון קוטצ'ר
 לחיים מושלמות. אשטון קוטצ'ר   צילום: Getty Images 
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by