בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
לייפסטייל 
עשר המכות: דברים שצריך למחוק מהעולם 
 
 עולם יפה יותר ללא נעלי שפיץ שלא נועדו להליכה.    צילום: fotolia    
לייפסטייל |
 

בעולם ללא טרנדים, חתונות, אובך או סתם חטיפים מלוחים בטעם דוחה. יכול להיות שהמצב היה נראה כאן קצת אחרת. קבלו את רשימת עשרת הדברים שבאו להרוס לנו את החיים. לצאת להפגנה או להמשיך לסבול בשקט?

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תתארו לכם עולם יפה בלי קרחת, נעלי שפיץ או הזמנות לחתונה. נכון שיכול היה להיות הרבה יותר נעים פה בלעדיהם? לפניכם רשימת עשרת דברים שמוטב היה לו היו נשארים בשלב התכנון ולא מפציעים לעולמנו רק בשביל להרוס לנו את החיים. העם דורש אוטופיה. 

 

1. את ההזמנות לאירועים

 

תנו לנו לנחש. הייתה לכם או תהיה לכם השבוע חתונה או בר מצווה של מכר כלשהו וממש אבל ממש לא בא לכם להיות שם. הנוכחות באירועי שמחה שואבת מהאדם המוזמן את כל מה שכל כך חשוב לו לשמור לעצמו: את כספו ואת שלוותו. האוכל לא משהו, האוזן מאיימת להתפוצץ מהרעש, והארנק מתרוקן מכל אגורה שחוקה. וכל זה כי סמדר החליטה להתחתן עם מישהו שהכירה רק לפני חודשיים בהודו כאשר ברור לכולם שזה יגמר בניהם עוד לפני שהם יספיקו לגלח את הראסטות.

 

 

2. את כל הטרנדים האופנתיים שגורמים לבעיות

 

פעם הייתה זו הגזרה הנמוכה שהכאיבה ועיוותה את הגוף, ועכשיו אלה הן נעלי השפיץ המאיימות לחזור לאופנה ולשלוח את כל בנות ישראל לבית החולים הקרוב לטיפול בציפורן החודרנית שתיווצר בעקבות נעילתן. אנחנו לא מבינים למה אי אפשר פשוט לתת לאישה המודרנית ללכת ולהתלבש בנוחות. הרי ברור שאישה יכולה להיות סקסית גם כשהיא נועלת נעליים נוחות או לובשת בגד מאוורר, אז למה סתם להתעלל?!

 

 
די לטרנדים - אנחנו לא מבינים למה אי אפשר פשוט לתת לאישה המודרנית ללכת ולהתלבש בנוחות.
 די לטרנדים - אנחנו לא מבינים למה אי אפשר פשוט לתת לאישה המודרנית ללכת ולהתלבש בנוחות.   צילום: Getty Images / אימג'בנק 
 
 

3. את התכנית "אייל גולן קורא לך"

 

אז נכון שהתכנית כבר ירדה, אבל תאמינו לנו, היא עוד תשוב גם תשוב למסך הטלוויזיה. זה לא שיש לנו בעיה עם אייל גולן או השופטים או חלילה עם המתמודדים בתכנית שלו, זה רק הקונספט שלא מספיק מקורי ודומה מדי לזה הפופולארי יותר של צביקה הדר. שאף אחד לא ינסה לעבוד עליכם ולמכור לכם כלי מלחמה ב"דה ווייס" בעטיפה של ייצוג מכובד לזמר המזרחי. זמרים מזרחיים כבר שרו, פיזזו ופרצו לתודעה בזכות התכנית "כוכב נולד", כך שאין שום הצדקה לקיומה של התאומה המעייפת בערוץ 24.

 

  

4. את המשפט/האיחול "שתהיה בריא"

 

מתי בפעם האחרונה אמרת למישהו "איזה בנאדם אתה, שתהיה בריא" ובאמת התכוונת לאחל לו אריכות ימים? המשפט הזה נאמר ברוב המקרים (אם לא בכולם) כשהמאחל כועס מאוד על האיש המבורך והדבר האחרון שהוא רוצה לאחל לו זה איתנות מול תחלואי העולם.

 

 

5. את כל החטיפים המלוחים שמריחים רע

 

אנחנו לא רוצים להזכיר שמות, אבל ישנם חטיפים בישראל (המכילים בדרך כלל קטשופ או גבינה) שפשוט אינם ראוים לחלוק את אותו מדף יחד עם הבמבה. לחטיפים הללו יש אמנם טעם לא רע ברוב המקרים, אבל ריחם בלתי נסבל. לנו החטיפים הללו מזכירים בעיקר את ריחו החמוץ של הקיא או את ריחם החריף של הגרביים אחרי ריצת מרתון. ריח הוא חלק מהחוויה הקולינרית, ולכן לשווק חטיפים שכאלה זה פשוט פשע נגד הנחיר.

 

 
זמרים מזרחיים כבר שרו, פיזזו ופרצו לתודעה בזכות התכנית "כוכב נולד", כך שאין שום הצדקה לקיומה של התאו
 זמרים מזרחיים כבר שרו, פיזזו ופרצו לתודעה בזכות התכנית "כוכב נולד", כך שאין שום הצדקה לקיומה של התאו   צילום: אלדד רפאלי מתוך - אייל גולן קורא לך עונה 3 
 

6. את הסמארטפונים

 

לפני שאתם אוכלים ושותים אותנו בעזרת אפליקציה חדשה שהורדתם זה עתה, חכו שניה ונסו להבין למה אנחנו נגד הטלפונים החכמים. מאז שהם הגיחו לעולמנו אי אפשר לנהל שיחה אחת נורמלית בת יותר מחמש דקות מבלי שהבנאדם מולך יבקש הפסקה לצורך התעדכנות או בדיקה כזאת או אחרת. אנשים הולכים ברחובות בראש מורכן ואצבע שרוקדת צ'ה צ'ה צ'ה. ככה אי אפשר להמשיך. אנחנו רוצים לחזור לדבר עם אנשים שיקשיבו לנו הקשבה מלאה ורוצים לחזור לראות בני אדם פוסעים על אדמת המדינה בראש מורם.

  

 

7. את ההתקרחות הגברית

 

מישהו יכול להסביר לנו מה חשבה האבולוציה לעצמה כשהחליטה לקחת מגברים בני 30 את כל שיער ראשם ולזכות אותם בתמורה במטאטא על הגב? למרות שישנם כיום לא מעט פתרונות המוצעים לגבר המקריח, זה עדיין מבאס נורא. הפתרונות שיש כיום בשוק לא פותרים את הבעיה לנצח, והגבר נטול השיער נאלץ להתמודד עם תופעות לוואי של תרופות או עם ביקורים תכופים במכוני קוסמטיקה שונים. מה כבר ביקשנו בעולם הזה? קצת בלורית להתפאר בה מול בנות ישראל?

 

 

8. את האובך

 

הוא בדרך כלל מגיע עם שותפו הטבעי לעסקים, הלא הוא השרב, אבל האמת היא שהוא מעיק ומציק הרבה יותר ממנו. הכל מרגיש מלוכלך. הפה, האף, העיניים, הבגדים. הכל מתעטף במין שמיכת אבק דקיקה שמביאה איתה הרבה מאוד אפצ'ים והרבה ביקורים במקלחת. אם אתם לא דגים, גם אתם תסכימו אתנו שאובך זה פשוט סיוט.

 

 

 
הסמארטפונים - אנשים הולכים ברחובות בראש מורכן ואצבע שרוקדת צ'ה צ'ה צ'ה.
 הסמארטפונים - אנשים הולכים ברחובות בראש מורכן ואצבע שרוקדת צ'ה צ'ה צ'ה.   צילום: שאטרסטוק 
 
 

9. את המזגן הפועל על חום

 

סדקים בשפתיים, קשיי נשימה, צריבה בעיניים וגירודים בלתי פוסקים הם רק חלק מתופעות הלוואי המתקבלות כאשר מזגן הפועל על חום מופעל בחלל סגור. אנחנו מעדיפים להשתמש בתנור איכותי או סתם בקבוק מים חמים (ג'וד) שלא משאירים צלקות על גופנו המסכן שבסך הכל ביקש קצת חום וקיבל זימון דחוף לבית המרקחת הקרוב.

 

 

10. את ספר הילדים "החביתיות של מר זאב"

 

ספר הילדים המזעזע הזה מגולל את סיפורו של מר זאב הרעב, המשתוקק לאכול חביתיות, אך לא יודע איך להכין אותן. הוא ניגש לבקש עזרה משכניו, אך הן מסרבים בתוקף לסייע לו ובסופו של דבר הוא נאלץ להתמודד מול האתגר לבד, בלי עזרה מאף אחד. אחרי שמר זאב מסיים להכין לבדו את החביתיות הטעימות, מגיעים לביתו אותם שכנים מזנטרופים שלא הסכימו לעזור לו ודורשים לאכול מהחביתיות. כעונש על חוצפתם, מר זאב אוכל אותם (כן, קראתם נכון) ולבסוף גם מקנח עם החביתיות שהכין לבד, בלי עזרה מאף אחד. וזהו, כך מסתיים הסיפור. מה אפשר עוד להוסיף? אנחנו חסרי מילים.

 

 

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by