בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
לייפסטייל 
הכוח שמניע את הגבר שלך 
 
לייפסטייל |
 

רוב הגברים בעולם מונעים מגורמים אלמנטריים רבים. בין אם זה הצלחה, יכולת פרנסה מכובדת, עוצמה או נשים. אז מה מניע את הגבר שלך? בואי להציץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הגבר בחייך, לרוב תמצאי אותו מהופנט למסך הטלוויזיה כאילו הותך אליו (צופה במשחק כדורגל), או מתמוגג מגאדג'ט חדש שזה עתה יצא אל השוק. זה לא מסובך להבין מה מניע גברים להתקדם בחיים, למען האמת זה די ברור. זה רק פחות ברור לנו, הנשים. אז בואו נעשה לכן סדר.

 

 

הצלחה

 

גברים מושפעים מהצלחה. אין גבול ליכולת שלהם להכיל את ההצלחות של עצמם. אם היה ניתן להוסיף עוד שעתיים ליממה, הם היו מקדישים שעתיים אלו לנתב את דרך ההצלחה שלהם. בין אם זה הצלחה בקריירה, בספורט, בכסף או בכיבוש נשים, כל דבר שיגרום להם להרגיש טוב עם עצמם ולאפשר לאגו שלהם להתמזג בניחותא עם מעוף הציפורים שבשמיים, לוקח.

 

 

 
גברים מושפעים מהצלחה. אין גבול ליכולת שלהם להכיל את ההצלחות של עצמם.
 גברים מושפעים מהצלחה. אין גבול ליכולת שלהם להכיל את ההצלחות של עצמם.   צילום: GettyImages/אימג'בנק 
 
 

יכולת פרנסה מכובדת

 

כבר בתקופת האדם הקדמון בוצעה חלוקת תפקידים ברורה. הגבר מביא את הבשר, האישה מבשלת. ככל שהבשר שהושג על ידי הגבר היה רב ומשביע, כך הוכתרה הצלחתו. היום זה כמעט אותו דבר. ככל שהגבר ירוויח יותר כל הוא יחוש יותר טוב עצמו, עם סביבתו הקרובה וכמובן עם משפחתו. יכולת הפרנסה של הגבר הינה אחד המניעים החזקים ביותר בגבריותו.

 

עוצמה

 

עוצמה היא עוד גורם הנעה שאינו מוטל בספק. גבר שהגיע לתפקיד בכיר בעבודה, כזה שמאפשר לו להתנייד ברחוב ברכב מסובב ראשים, להתלוות בנשים היפות ביותר ולשדר פאתוס של עוצמה מקהת חושים ירגיש טוב עם עצמו בלשון המעטה. השאיפה לעוצמה מניעה גברים להתקדם בעבודה ככל האפשר ולהתרועע בין קולגות שכבר הגיעו למעמדים נחשקים אלו. האגו הינו כלי לאינדיקציה באשר למדד העוצמה. הוא עולה ביחס ישיר לעוצמה הנרכשת. ככל שהעוצמה גבוהה יותר, כך גם האגו ותעשו מה שתעשו, אל תתעסקו להם עם האגו, אחרת איבדתם אותם.

 

 
יכולת הפרנסה של הגבר הינה אחד המניעים החזקים ביותר בגבריותו.
 יכולת הפרנסה של הגבר הינה אחד המניעים החזקים ביותר בגבריותו.   צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 

תחרותיות

אין מניע מובהק יותר מתחרותיות. לא בכדי גברים נמשכים לספורט. אוהדים קבוצה מסוימת, נשארים לויאלים אליה לאורך כל הדרך ומזדהים איתה עד לרמת סימביוזה. התחרותיות הינה כלי חדש מאוד במניעיו של הגבר. אם השכן חזר מהעבודה עם רכב חדש, או מנוי לקבוצת היאכטות של נמל הרצליה, נרשמה שריקת הזינוק. כעת נותר רק לראות כמה רחוק הם ילכו, הגברים, על מנת להתחרות זה בזה. אם זה בקריירה, בעוצמה או בנשים, כל דבר המאפשר ביניהם תחרות, יוצר מניע.

 

 

 
אין מניע מובהק יותר מתחרותיות. לא בכדי גברים נמשכים לספורט.
 אין מניע מובהק יותר מתחרותיות. לא בכדי גברים נמשכים לספורט.   צילום: אימג' בנק / Getty Images 
 
 

נשים

 

לנשים יש יכולת הנעה גברית מגוונת וארוכת טווח. החל בעצם השגת האישה הנחשקת שהיא המניע האולטימטיבי לגבר ועד להשווצה בפני חבריו על עצם השגתה. נשים מניעות גברים מעצם קיומן. גבר מונע מאישה הנחשבת בפניו לנחשקת ויעשה הכל על מנת להשיגה. פרדוקס "מאדים ונוגה" מגיע בנקודת הקצה, בה הגבר אכן השיג וכעת היא פחות מעניינת. לעומת נשות נוגה שמבחינתן, ההשגה היא רק ההתחלה. גבר הוא כמו ברדלס שהבחין בטרפו. כעת הוא דרוך ומוכן לנקודת הזינוק ההולמת. כיאה לברדלס שביצועיו הטובים ביותר מתקיימים לאורך כמה דקות, כך גם הגבר שהשיג את טרפו. ברגע שהציד הושג ונאכל בחלקו, אין לו עניין בו יותר. לא ניתן לעשות סובלימציה לגבר כפי שלא ניתן לברדלס. נוגה נשארת נוגה, מאדים נותר סמוק והמניע נשאר אותו המניע.

 

 

רוצים למצוא אהבה? היכנסו עכשיו לאתר ההיכרויות של נענע10

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by